Wyniki, mecze i aktualizacje turnieju kobiet NCAA 2024: Śledź transmisję na żywo z akcji March Madness w piątek

Szalony tutaj. Piątek to pierwszy pełny dzień turnieju NCAA kobiet, a w nim mnóstwo gwiazd i godnych uwagi pojedynków, na które warto zwrócić uwagę.

Rozstawiona z numerem 1 w klasyfikacji generalnej Karolina Południowa będzie pozbawiona gwiazdy Camili Cardoso, ponieważ wygląda na to, że w tym sezonie pozostanie doskonała. Obrona tytułu LSU rozpoczyna się od meczu z Angel Reese and Co. Ryż zajmuje 14. miejsce w rywalizacji: nr 1 w Teksasie, nr 2 w Stanford, nr 2 w stanie Ohio i nr 3 w Oregonie.

Oto pełny harmonogram na piątek, gdy rozpoczyna się turniej NCAA.

piątkowe popołudnie

11:30 – Karolina Północna nr 8 kontra stan Michigan nr 9 (ESPN2)

Południe – stan Ohio nr 2 kontra stan Maine nr 15 (ESPN)

13:30 – nr 6 Louisville kontra nr 11 Middle Tennessee (ESPN2)

14:00 – Karolina Południowa nr 1 kontra drużyna prezbiteriańska nr 16 (ESPN)

14:30 – Duke nr 7 kontra Richmond nr 10 (ESPNews)

15:00 – Teksas nr 1 kontra Drexel nr 16 (ESPNU)

15:30 Nr 4 Virginia Tech kontra Marshall nr 13 (ESPN2)

16:00 – nr 3 LSU kontra nr 14 Rice (ESPN)

16:30 – nr 4 w stanie Kansas kontra nr 13 w Portland (ESPNews)

piątkowy wieczór

17:30 – Alabama nr 8 kontra stan Floryda nr 9 (ESPN2)

18:00 – nr 5 Baylor kontra nr 12 Vanderbilt (ESPNU)

19:00 – nr 5 Colorado kontra nr 12 Drake (ESPNews)

19:30 – nr 7 stanu Iowa kontra nr 10 Maryland (ESPN2)

20:00 – nr 3 w stanie Oregon kontra nr 14 we wschodnim Waszyngtonie (ESPNU)

22:00 – Mecz nr 2 Stanford kontra nr 15 ze stanu Norfolk (ESPN2)

22:30 Nr 6 Nebraska kontra nr 11 Texas A&M (ESPNU)

On żyje22 aktualizacje

• Przerwa: Karolina Południowa 48, Presbyterian 25

Folwile prowadzi Gamecocks z 12 punktami. Ma już za sobą profesjonalną grę.

• MTSU wraca do gry. Savannah Wheeler obniżyła prowadzenie Louisville do jednocyfrowego wyniku za trzy punkty.

• Zgodnie z oczekiwaniami Karolina Południowa dobrze rozpoczęła rywalizację w Kolumbii.

• Trwa walka nr 10 Richmond kontra nr 7 Duke! Pierwsze punkty Duke zdobył skoczek Regana Richardsona.

• Studentka pierwszego roku w Karolinie Południowej, MiLaysia Fulwiley, jest tutaj i jest gotowa do działania! Ma już na koncie dwa rzuty za trzy punkty.

• Louisville prowadzi do przerwy w meczu z MTSU

Zakładając, że pokonają Rice'a, LSU będzie musiało spotkać się ze zwycięzcą meczu Louisville vs. MTSU w rundzie 64. Trener LSU Kim Mulkey uważnie obserwował, jak Louisville dominowało w pierwszej kwarcie w Baton Rouge. Middle Tennessee w drugiej kwarcie prowadziło 7:0, zmniejszając deficyt do 38:27 przed przerwą.

• Nadszedł czas na grę! Sania Feagin zdobywa pierwsze punkty Gamecocks w meczu przeciwko Presbyterian w skoczku.

• Rozstawienie nr 1 w Karolinie Południowej jest w akcji

W turnieju trwa niepokonana Karolina Południowa z numerem 1 w klasyfikacji generalnej. Tutaj zaczyna się walka Gamecocks o mistrzostwo z numerem 16 Presbyterian.

• Finał: Ohio State 80, Maine 57

Czterech graczy ze stanu Ohio osiąga dwucyfrowe wyniki, a Jesse Sheldon (19) prowadzi, gdy Buckeyes docierają do drugiej rundy.

• Karolina Północna prowadzi Albany 1

Pierwsza gra jest w książkach. Stan Karolina Północna szybko objął prowadzenie nad stanem Michigan 16 punktami, ale pozwolił Spartanom na powrót na prowadzenie. W ostatnich pięciu sekundach UNC zdobyło dwie ogromne ofensywne zbiórki i objęło prowadzenie 59-56. To było mocne zakończenie, ale to był problem Tar Heels przez cały sezon. Zrezygnowali z wątków, a przynajmniej w przeszłości nie mogli ich zamknąć.

Alyssa Ostby po raz kolejny wypełniła statystyki jako czołowa autorka publikacji z Karoliny Północnej. Zdobyła 16 punktów, miała 17 zbiórek, sześć asyst i trzy bloki. Maria Jackding, centrum transferowe sprowadzone przez UNC w celu ustabilizowania farby, zanotowała double-double za 17 punktów i 10 zbiórek.

To rozpoczyna połowę interesującego rewanżu w sezonie zasadniczym: Karolina Północna kontra Karolina Południowa. Za godzinę Gamecocks zmierzą się z prezbiterianinem nr 16.

• Alyssa Ostby i Mariah Jackding z Karoliny Północnej zdobyły łącznie 33 punkty i 27 zbiórek, gdy Tar Heels pokonały atak stanu Michigan pod koniec meczu i zwyciężyły 59-56 w pierwszym meczu dnia.

READ  LeBron James and the Lakers przetrwali zwycięstwo nad Grizzlies w Premier League i objęli prowadzenie w serii 3-1