Wynik Patriots vs. Ravens: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najważniejsze wydarzenia, wyniki konfrontacji z 3 tygodnia

Połowa futbolu Patriots and Ravens jest w książkach na stadionie Gillette. Gdy te dwa kluby AFC weszły do ​​szatni w przerwie, Baltimore miał niewielką przewagę 14-13 dzięki dwóm przyłożeniom Marka Andrewsa w pierwszej połowie. Gdy bezpieczeństwo Patriotów Kyle Tucker jest nieaktywne, Lamar Jackson wykorzystuje niedopasowanie w drugorzędnej Nowej Anglii, rzucając się w kierunku Andrewsa. Jackson również średnio ponad 10 jardów na przeniesienie od końca w zeszłym tygodniu.

Dla Patriotów obrona miała swoje chwile, zwłaszcza Detrich Wise Jr., który miał już trzy worki tego dnia. Mack Jones był biegły w rzucaniu piłką nożną i do tej pory ma na swoim koncie szybkie przyłożenie.

Czy Nowa Anglia odbije się w otwierającym meczu, czy też Kruki awansują 2-1, powstrzymując Patrioty? Zaraz się dowiemy. Oglądaj niedzielny blog na żywo z pojedynku, gdy gra nadal się rozwija. Poniżej znajdziesz ekspercką analizę i najciekawsze fragmenty wszystkich najlepszych przedstawień.