Wynik Cowboys vs. Eagles: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty, analizy dla NFC East Showdown

Dallas Cowboys byli bez Daka Prescotta w swoim pierwszym spotkaniu z Philadelphia Eagles – a jego powrót miał duże znaczenie w pierwszej połowie rewanżu w 16. tygodniu. Prescott podpalił obronę Eagles, przechodząc 16 z 18 na 168 jardów po podaniu przyłożenia i przechwyceniu. Mimo to Orły wyszły na 10-punktowe prowadzenie i do przerwy prowadziły 20:17.

Przechwycenie było osobistą skazą dla Prescotta, ponieważ Josh Sweat odebrał pierwsze podanie Prescotta w meczu i zdobył 42 jardy na przyłożenie, co dało Filadelfii prowadzenie 10-0 na początku. Dallas odpowiedział 14 punktami bez odpowiedzi, gdy Prescott dał Cowboys prowadzenie podaniem na przyłożenie z 36 jardów do CeeDee Lamb na 11:34 przed końcem drugiej kwarty. Lamb miał osiem połowów na 103 jardów i wynik w pierwszej połowie. Dallas ma 211 jardów przeciwko obronie Eagles, która wchodzi do gry z remisem na drugim miejscu w NFL pod względem dozwolonych jardów.

Gardner Minshew miał szybkie przyłożenie w grze, ale także przechwycił Jayrona Kearse, co doprowadziło do przyłożenia w Dallas. Minshu poszedł 9 na 16 na 144 jardy w pierwszej połowie. AJ Brown miał trzy zaczepy na 64 jardy.

Czy Filadelfia zamknie NFC East lub zepsuje Boże Narodzenie Dallas Eagles? Sprawdź nasz blog na żywo poniżej, aby uzyskać najnowsze aktualizacje i analizy tego starcia NFC East!