Uwagi Gigantów: Logan Webb dominuje nad Padres 2-1

San Francisco – Po dniu fajerwerków, kłótnia między trenerami a Rozmowy o „niepisanych zasadach”, Dużo lepszy mecz w tej rywalizacji rozegrali Giants i San Diego Padres. Wynik końcowy to 2-1.

Giants wyszli na szczyt, wygrywając dominację Logana Webba w zwycięskiej passie i homestand 4-2. Webb rzucił osiem wysokich inningów, przewyższając swój poprzedni najlepszy, klejnot 7 2/3 inningsów w pierwszej grze NLDS w październiku zeszłego roku.

dystans Dziwne we wtorekDrużyny wróciły do ​​baseballu, a dla Giants oznaczało to bardzo znajome uczucie. Wygrali teraz 15 meczów z rzędu w sezonie zasadniczym, kiedy Webb jest głównym melonikiem.

Jedyna prawdziwa akcja w tym dramacie miała miejsce o dziewiątej, kiedy Camilo Duvall wszedł na Erica Hosmera, a następnie wykopał Gorekson Provar, aby załadować bazy. Duvall uderzył Matta Petty’ego, kończąc grę, która trwała tylko 2 godziny i 11 minut.

Ta sama stara sieć

Padres miał występ w pierwszej połowie, ale to był przeciwko Webbowi, który został pierwszym graczem MLB w tym sezonie, który pominął osiem rund. Webb zrobił to tylko na 96 wyciągach, ale nadal jest przygotowany, więc nie miał szansy ścigać tego, co mogło być jego pierwszym pełnym meczem.

Webb poprawił się w miarę postępów, kończąc mecz tylko czterema uderzeniami i nie pozwalając chodzić. Hit siedem i nadal jest motywem przewodnim dla początkujących w tym sezonie. W dwóch startach w tym domu Webb pozwolił tylko na dwa wygrane w 14 biegach, skreślił 10 i wydał tylko jeden spacer.

Giganci wygrali oba mecze, a Webb rozszerzył swoją passę do 24 kolejnych startów w Oracle Park, nie przegrywając. Webb ustanowił rekord franczyzy w dniu otwarcia.

partia kapitałowa

Heliot Ramos i Bart są bliskimi przyjaciółmi, a kiedy Ramos przyjechał w weekend, znalazł swoją garderobę obok szafki Barta. W środę po raz pierwszy pojawili się razem w ekstraklasie, a Gabe Kapler nie był nieśmiały. Ramos osiągnął punkt czyszczenia na początku swojej drugiej kariery i trafił Barta na szóste miejsce jako wyznaczony hitter.

READ  Nikola Jokic i Aaron Gordon prowadzą Nuggets do zwycięstwa nad Celtics

Ramos odegrał kluczową rolę w przejęciu przewodnictwa przez Gigantów. Po dominującej pierwszej połowie Shawna Manya Ramos poprowadził drugą połowę stępem. Single Mauricio Duponta i Williams podwoiły się, by wysunąć Giants na prowadzenie.

Ramos zatrzymał się na krótką chwilę przy kolejnym zakładzie, a następnie zagrał double z dwoma na szóstym miejscu. Bart grał we wszystkich trzech swoich występach na płytach.

Łukasz był pierwszym, który ich poznał

Williams po raz drugi wystartował z trzeciej bazy i wywarł natychmiastowy wpływ. Liner prowadził w parze na lewą stronę i dawał Webbowi wszelkie potrzebne mu wsparcie, a Williams pokazał swój instynkt defensywny, pomagając Webbowi ograniczyć obrażenia w pierwszej.

Z biegaczem na trzecim i jednym miejscu, Luke Voight zderzył się z trenerem po prawej stronie Williamsa. Kapler gra pierwszą bazę podczas codziennych treningów uderzania i powiedział, że jedyną rzeczą, która wyróżnia Williamsa, jest to, jak celne są jego rzuty, co było widoczne w doskonałym uderzeniu na planszę.

Jake Kronworth nie strzelił, a Padres nie strzeliłby ponownie.