Ryan Kelly z Colts na Kayvon Thibodeau Giants świętuje po kontuzji Nicka Folesa: „To tylko koń — t”

the olbrzymy potoczyło się po całości źrebaki W pierwszej połowie meczu 17. tygodnia pomiędzy obiema stronami wygrali 38-10 i zapewnili sobie miejsce w fazie playoff. Niemniej jednak był to jeden z pierwszych spektakli fabularnych w Nowym Jorku, który wzbudził pewne kontrowersje. Po zwolnieniu rozgrywającego Nicka Folesa, który zakończył grę w Indianapolis w ostatniej minucie drugiej kwarty, nowicjusz Giants, Kayvon Thibodeau, świętował, leżąc na podłodze obok Folesa, udając, że tworzy śnieżne anioły, podczas gdy Foles wił się z bólu z powodu kontuzji żebra. Chwilę później, po zabraniu powozu Folesa, Thibodeaux ponownie świętuje, tym razem naśladując „pójście spać” Folesa.

Oto spojrzenie na drugą uroczystość Thibodeaux:

Początkowo wykluczony z powodu wątpliwego powrotu, Foles został wykluczony na pozostałą część niedzielnych zawodów w przerwie. Weteran QB (8-13, 81 jardów, 1 INT przed wyjściem) miał swój drugi start dla Colts po tym, jak tydzień wcześniej zastąpił Matta Ryana. Drugi rezerwowy Sam Ellinger, który rozpoczął dwa mecze zamiast Ryana na początku sezonu, przejął Indy pod środkowym.

Thibodeaux zlekceważył mękę po meczu, odmówił dziennikarzom Świętował, wiedząc, że Foles jest kontuzjowany: „Kiedy zdałem sobie sprawę, że jest kontuzjowany, zaczęliśmy wstawać” – powiedział. „Kiedy robisz imprezę, nie patrzysz, kto co robi. Ale mam nadzieję, że mu się polepszy, mam nadzieję, że wszystko w porządku”.

Gracze Colts nie spieszyli się z ich spisywaniem na straty. Na przykład Center Ryan Kelly nie przebierał w słowach Obsługa incydentów Po meczu: „Mam nadzieję [Thibodeaux’s] Koledzy – może kiedyś się dowie, że w tej lidze zdarzają się kontuzje, [and] Nie chcesz, żeby to spotkało faceta, z którym się zmierzysz. To tylko koń”.

Thibodeaux, który w tym roku zajął 5. miejsce w klasyfikacji generalnej, był kluczowym członkiem defensywnego frontu Giants, zdobywając swój trzeci sukces w karierze w pięciu meczach dzięki usunięciu Folesa. Ale jego świętowanie podwójnego worka w niedzielę było dziwnym wyborem, zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak wiele uwagi NFL poświęca ostatnio bezpieczeństwu graczy – a zwłaszcza zdrowiu QB w odniesieniu do potencjalnych urazów głowy.

READ  Punkty stanu Floryda kontra dania na wynos z Florydy: nr 16 'Knowles przewyższa aligatory w meczu rywalizacji z najlepszymi wynikami

Ramię Thibodeaux najwyraźniej miało kontakt z Folesem co najmniej sześć razy, gdy leżał na ziemi udając, że tworzy śnieżne anioły, co wskazuje, że atakujący podanie był świadomy, że QB wciąż nie działa, a także można było zobaczyć, jak zerkał na Folesa pomiędzy uroczystościami. Nie został ukarany za swoje czyny podczas meczu, co zapewniło Nowy Jork miejsce w play-off.