Pod nieobecność Damiana Lillarda Milwaukee Bucks przegrali z Orlando Magic 112:97

On gra

ORLANDO — W sobotni wieczór na stadionie Amway Center drużyna Orlando Magic przerwała passę 14 porażek z rzędu z Milwaukee Bucks, wygrywając 112:97. Po pierwszej połowie wynik meczu nie budził wątpliwości, gdyż Magic w decydującej drugiej kwarcie zdobyli 36 punktów.

Wschodząca gwiazda Orlando, Paulo Banchero, odniósł zwycięstwo na minutę i 44 sekundy przed końcem meczu, po tym jak strzelił piłkę i zdobył bramkę dla Giannisa Antetokounmpo i Bobby’ego Portisa na 110-95. Następnie on i Jalen Suggs świętowali, ściskając się na polu obrony, gdy Bucks zarządzili przerwę na żądanie.

Banchero prowadził Magic z 26 punktami, 12 zbiórkami i pięcioma asystami. Suggs dodał 20. Franz Wagner miał 24.

Antetokounmpo zdobył dla Bucks 35 punktów, zebrał 10 zbiórek i zanotował siedem asyst. Cameron Payne, który zastąpił kontuzjowanego Damiana Lillarda, zdobył 14 punktów i dwie asysty. Bobby Portis dodał 13 punktów i siedem zbiórek z ławki rezerwowych.

Milwaukee przegrało już dwie porażki z rzędu i ma bilans 5-4 w tym roku. Orlando poprawił wynik na 5-4.

Wynik kwadratowy: Magia 112, Pax 97

Nieszczęścia Bucksów w pierwszej połowie nadal trwają

Po raz drugi w ciągu dziewięciu meczów Bucks przegrali z jedną z najgorszych ofensywnych drużyn w lidze. Po oddaniu 1 listopada w Toronto 66 punktów najgorszej ofensywnej drużynie ligi w pierwszej połowie, w sobotni wieczór Magic zdobyli 65 punktów w pierwszej połowie.

Orlando zajął 22. miejsce w lidze, zdobywając 109,9 punktów na mecz.

Magic wykorzystali do tej pory niektóre słabości Bucksów, zdobywając 13 punktów po ośmiu zbiórkach w ataku i 13 dodatkowych po dziewięciu asystach Bucksów. Milwaukee przystąpiło do meczu jako jedna z najgorzej zbierających drużyn w lidze i zajmując 11. miejsce w rozdaniach.

READ  Demar Hamlin z Bills oddycha samodzielnie i rozmawia z kolegami z drużyny, kibicując im w niedzielnym ostatnim meczu sezonu regularnego.

Chociaż Orlando wszedł do gry jako przeciętny zespół pod względem szybkości (100,31 posiadania na mecz), chciał wyjść i poprowadzić Bucksów, aby wymusić problem i pomóc w faulach. Milwaukee zostało wygwizdane 13 razy (w tym faul techniczny Camerona Payne’a), co pozwoliło drużynie Magic na wyjście z linii rzutów wolnych 18 z 21.

Tymczasem Bucks mieli problemy z ustaleniem ofensywnego rytmu przeciwko piątej najlepszej obronie Magic (107,3 ​​punktów na mecz). Chociaż Milwaukee zmusiło Orlando do sześciu strat, zdobyli tylko jeden punkt dzięki dodatkowym posiadaniom. Khris Middleton w ciągu ośmiu minut zdobył zaledwie 0 na 2, a zespół rezerwowy zdobył zaledwie dziewięć punktów, trafiając 2 z 8 celnych strzałów.

Kontuzja Jae Crowdera w meczu z Magic

Na 3 minuty i 54 sekundy do końca trzeciej kwarty Jae Crowdera zastąpił AJ Green, a doświadczony skrzydłowy wszedł prosto do szatni Bucksów. Został natychmiast wykluczony z powodu bólu lewego uda. Crowder rozegrał 17 minut przeciwko Magic, zdobywając jeden punkt 0 na 1 z podłogi i 1 na 2 z linii rzutów wolnych. Zaliczył także dwie zbiórki.

Pod koniec gry dolary stają się coraz mniejsze

W drugiej połowie Adrian Griffin zmieniał się poprzez Thanasisa Antetokounmpo oraz debiutantów Andre Jacksona Jr. i Chrisa Livingstona, którzy grali u boku Giannisa Antetokounmpo, Khrisa Middletona i Bobby’ego Portisa.

Milwaukee zmniejszyło 21-punktowy deficyt pod koniec trzeciej kwarty do 11 na 8:17 przed końcem dzięki golowi Jacksona Jr., ale Banchero trafił rywalizującego skoczka nad Livingstonem, a Jonathan Isaac zdobył trzy punkty i przedłużył przewagę bramka. Policz do 16 i daj magicznemu oddechowi.

Brook Lopez zagrał 21 minut i ani jednej po 7:05 w trzeciej kwarcie, a Bucks prowadzili 77-60. Inny debiutant Malik Beasley (20 minut) również nie zagrał w ostatnich minutach trzeciej lub czwartej kwarty. Cameron Payne zakończył ostatnie kilka minut po tym, jak przez większą część kadru siedział bezczynnie.

READ  Komisarz mówi, że ekspansja WNBA zmierza do 16 drużyn. Opcje w Portland, Toronto i Filadelfii

5 liczb

2 Faule techniczne Bucksa (Cameron Payne, Bobby Portis). Dla Portis był to drugi mecz w sezonie, a Payne był szóstym innym zawodnikiem, który został poddany ocenie technicznej w tym sezonie. Gracze awansowali już osiem razy.

8:29 Czas pozostał do drugiej kwarty, kiedy trener Bucks Adrian Griffin wykorzystał faul Bobby’ego Portisa. Faul został podtrzymany, pozostawiając Bucks bez porażki do końca meczu.

5-12 Rzuty wolne Giannisa Antetokounmpo przeciwko Magic. W czwartkowym meczu z Indianą trafił 16 na 18 minut.

35 Rzuty wolne to magia. Milwaukee pozwoliło przeciwnikom na 19,8 rzutów wolnych na mecz, co stanowiło trzecie miejsce w lidze. Orlando zrobił ich 30.19.02.2019 To był ostatni raz, kiedy Magic pokonali Bucks, a sobotnie zwycięstwo zakończyło passę 14 zwycięstw z Milwaukee.

Damian Lillard opuści mecz Bucks z Magic

Obrońca Bucks z NBA został wykluczony na godzinę przed meczem z Pacers po tym, jak uznano go za wątpliwego z powodu bólu prawej łydki. Ten sam tytuł trzymał w sobotnim meczu z Orlando.

Po rozgrzewce Bucks wykluczyli go z meczu przeciwko Magic.

Trener Bucks, Adrian Griffin, przemawiał, gdy Lillard wykonywał swoje rutynowe czynności przed meczem, ale nie sądził, że kontuzja Lillarda w drugim meczu z rzędu wzbudziła większe zmartwienie.

„Nie” – powiedział Griffin. „Po prostu uważam, że jeśli musimy zachować ostrożność, powinniśmy zachować ostrożność w stosunku do niego”.

Jeśli chodzi o mechanizmy klasyfikowania Lillarda jako cierpiącego na „ból” łydki, etykietowanie to prawdopodobnie wygaśnie po sobotnim meczu.

W przeciwieństwie do poprzednich lat, kiedy drużyny mogły jako powód opuszczenia meczów wymieniać „ból”, jeśli tylko uznawały to za stosowne, w tym sezonie liga zmieniła tę zasadę.

Teraz drużyny nie mogą już używać słowa „ból” – ani jego odmian – jako określenia więcej niż dwóch meczów z rzędu. Chociaż liga może udzielić pozwolenia na użycie „Klucza” i in. Jako powód nieobecności ma służyć jako element zastępczy dla bardziej formalnej diagnozy.

READ  Przy sygnale dźwiękowym: Indiana 71, Ohio State 65 – hala

Zatem po sobotnim meczu w Orlando Bucks będą musieli bardziej szczegółowo określić kontuzje, na jakie cierpi ich gwiazda.

Zostaną poproszeni o szczegółowe określenie urazu poprzez:

• Status (tj. niedostępny, wątpliwy, dostępny)
  • Przyczyna (kontuzja/choroba)
  • Aspekty (tj. lewy, prawy lub nie dotyczy)
  • Część ciała (tj. łokieć i ścięgna podkolanowe)

W niedzielę Marjon Beauchamp organizuje przejażdżkę po indykach

W niedzielę w godzinach 15:00–17:00 drugoroczna zawodniczka Bucks, Marjon Beauchamp, organizuje akcję indyków dla mieszkańców Milwaukee. Za pośrednictwem swojej fundacji o tej samej nazwie 23-latek współpracuje z World Visions i Black Men United, aby rozdać 200 indyków i 200 sztuk żywności pudełka. . A w środku zabawki, skarpetki, pieluchy i rowery 42 fabryczne apartamenty biurowe1134 N 9th St. w Milwaukee.

e-mail info@blackmenunitedusa.org Informacje rejestracyjne.