New York Giants at Minnesota Vikings: podsumowanie trzeciego kwartału i omówienie czwartego kwartału

Po raz kolejny wszyscy podnosimy cztery palce nad nasze wspólne głowy, gdy wchodzimy w ostatnie piętnaście minut tego konkursu Playoff o Dziką Kartę z Wikingowie z Minnesoty pozostawać w tyle Giganci z Nowego Jorku Z wynikiem 24-21.

Giants przejęli piłkę na rozpoczęcie połowy i po raz kolejny ich ofensywa spadła na boisko bez prawie żadnego oporu ze strony obrony Minnesoty. Daniel Jones miał świetne zagrania Saquona Barkleya i Isaiaha Hodginsa na wyjeździe, a oni zakończyli to podaniem z 9 jardów od Jonesa do Daniela Bellingera, co umożliwiło łatwe przyłożenie i podwyższyło prowadzenie do 10 przy stanie 24-14.

Wikingowie przejęli kontrolę i uniknęli strzału, gdy odbite podanie początkowo zadecydowało, że przechwycenie Giants było niekompletne, a Kirk Cousins ​​znalazł TJ Hawkinsona i Adama Teelena w dwóch dużych zagraniach, aby umieścić Wikingów w bramce. Nastawienie. Następnie, po drugiej akcji i bramce, Cousins ​​znalazł Irva Smitha Jr., który odrobił swój wcześniejszy upadek łapaniem przyziemienia z 3 jardów, co dało wynik 24-21 w połowie trzeciej kwarty.

Następnie Wikingowie mieli prawdziwy przystanek w obronie, gdy Danielle Hunter zwolniła Danielle Jones po trzeciej próbie. Minnesota przejęła inicjatywę po tym, jak Jalen Regor prawie zmarnował kopnięcie na 24-jardowej linii Minnesoty. Wikingowie przenieśli się na terytorium Giants i znaleźli się na 4. i 2. miejscu z 43-jardowej linii Giants i poszli na całość. . . Zmieniając to w wielkie podanie od Cousins ​​do Hawkinsona!

Gdy przechodzimy do czwartej kwarty gry, Wikingowie szukają pierwszego i 10 z 25-jardowej linii Giants.

Mamy dobry pomysł w Minneapolis, ponieważ Wikingowie przegrywają z Gigantami 3, 24-21, ale są w zasięgu bramki. Czy Wikingom uda się zdobyć jedno i przejść do rundy dywizyjnej? Chodź, obejrzyj z nami resztę!

READ  Luis Rubiales: Hiszpański rząd boryka się z porażką, jeśli chodzi o zawieszenie prezesa drużyny piłkarskiej Rubialesa po orzeczeniu sądu