March Madness: znowu krótki jako ulubieniec Gonzaleza

Timme prowadził Gonzagę z 25 punktami i 7 zbiórkami, a Holmgren dodał 11 punktów, 14 zbiórek i 2 tomy, ale nie otrzymali wystarczającej pomocy od swoich kolegów z drużyny.

„Potrzebowaliśmy zestawów, aby pozostać tam przez jakiś czas”, niektórzy mówili o Homegreen, który nie jest jednym z trzech graczy Gonzaleza.

Skraje w Chase Center to nie to samo, co w Arkansas i Gonzalez, zwykli obywatele areny – jak Stephen Curry, Clay Thompson i Golden State Warriors. Przez większość nocy trójki wyginały krawędzie, a biegacze je kontrolowali. Żadna drużyna nigdy nie strzelała rzutami wolnymi podobnymi do umiejętności.

Gdy Gonzaga przegrywał 32-29, nie była to obca pozycja w tym meczu. Jax prowadził 16-ta Gruzję z 4 punktami. Na początku drugiej połowy wyprzedzili Memphis o 12 punktów.

Zagi mają problemy z punktacją w rozszerzeniach.

Najbardziej płodna ofensywa w kraju trwała prawie cztery minuty bez gola w pierwszej połowie, co pozwoliło Arkansas odzyskać równowagę z deficytu 27-19. Skazany strzelec za 3 punkty. Seth Holmgren, strzelec za 3 punkty w 43,8 procentach w sezonie zasadniczym, zdobył tylko 2 z 16 punktów za 3 punkty w pięciu meczach Gonzaleza. Julian Strother, który wszedł do rzutu karnego z 39,6 procentowym rzutem za 3, strzelił jedynego za 3 w meczu w czwartek i skończył 14:1.

„Pod koniec dnia, bez względu na to, jak świetnym snajperem jesteś, będziesz chybić strzałów” – powiedział Holmkren w środę. „Nie możesz tracić nadziei. Codziennie przychodzę na siłownię i pracuję nad swoimi strzałami, więc wiem, że następnym razem, gdy będę strzelał, będzie w środku.

Holmkiren, który miał być jednym z najlepszych selekcjonerów w drafcie NBA, stanął w obliczu bezpośredniego problemu z Arkansas – pozostania na boisku.

READ  Uniwersalna szczepionka przeciw grypie może być dostępna w ciągu dwóch lat, naukowiec | Szczepienia i immunizacja