Lionel Messi zdobywa bramkę w swoim debiucie w MLS w barwach Interu Miami

CNN

„Obsesja Messiego” W sobotę zmierz się z Nowym Jorkiem, podczas gdy Lionel Messi zadebiutował w sezonie zasadniczym w MLS, grając z Interem Miami na wyjeździe przeciwko New York Red Bulls.

Obecni na meczu kibice musieli jednak poczekać do 60. minuty, aż argentyńska gwiazda wejdzie na boisko w roli zmiennika, podczas gdy jego zespół prowadził już 1:0.

Siedmiokrotny zdobywca Złotej Piłki przywitał siedmiokrotnego zdobywcę Złotej Piłki w Red Bull Arena w Harrison w stanie New Jersey, gdy ten wchodził na boisko i w 89. minucie zdobyli to, czego chcieli – gola dla Messiego . .

Otoczony przez czterech obrońców Messi opanował piłkę w polu karnym, podając ją Benjaminowi Karimachi, który po prostu oddał ją Messiemu.

Gdy bramkarz wycofał się z pozycji, Messi strzelił do siatki z bliskiej odległości, zdobywając swojego pierwszego oficjalnego gola w lidze MLS i zapewniając Interowi Miami zwycięstwo 2:0.

Sprzedawca biletów VividSeats powiedział CNN przed meczem, że średnia cena za mecz rozgrywany w ten weekend wyniosła 483 dolarów. To więcej niż zwykle kosztuje 46 dolarów za bilet na mecz drużyny MLS.

Nawet kibice, którzy nie byli na stadionie, aby osobiście być świadkami „magii” Messiego, mogli poczuć jej odrobinę. Wielki tłum zebrał się na Times Square, aby obejrzeć mecz na gigantycznych ekranach i wiwatował, gdy Messi strzelił gola.

„Tam, gdzie rodzą się marzenia” David Beckham, współwłaściciel Interu Miami – powiedział na Instagramie Następnie wraz ze zdjęciami Messiego, reszty zespołu i fanów w koszulkach Messiego. „Dziękuję, NYC. Wspaniałe zwycięstwo na trasie”.

Dzięki temu zwycięstwu Inter Miami przesunął się z dołu Dywizji Wschodniej na 14. miejscey Miejsce, Toronto FC skoczył.
Następny mecz Messiego i Inter Miami zaplanowano na środę przeciwko Nashville na stadionie DRV PNK w Fort Lauderdale na Florydzie.

READ  Terry Pegula rozwiązuje Pegula Sports and Entertainment i obejmuje stanowisko prezesa Buffalo Sabres