Liderzy w rankingu ładowarek: Travis Kells przekracza wyniki kariery dzięki Walk-Off DD, aby podnieść Kansas City

Dzika noc w Los Angeles zakończyła się dynamiczną zabawą. W dogrywce w czwartek kapitanowie pokonali Chargers, 34-metrowe podanie Patricka Mahomsa do Travisa Kellsa, który złapał rekordowe w karierze 191 jardów i 10 podań za dwa przyłożenia. Zwycięstwo Chiefs 34-28 to siódme z rzędu zwycięstwo Kansas City, podczas gdy w tym sezonie awansowało 10:4. Ładowarki, którym brakowało trzech ważnych zmian czwartego pod rządami podczas regulacji, spadły do ​​8-6.

Liderzy objęli prowadzenie 14-13 w czwartej kwarcie, zanim obie drużyny połączyły się i zdobyły 29 punktów w ostatniej zwrotce. Los Angeles dwukrotnie objęło prowadzenie w czwartej kwarcie, ale nie mogło powstrzymać Mahomsa, który rzucił dwa przyłożenia w czwartej kwarcie, które pokonał Kells w dogrywce 1 minuty i 15 sekund.

Na początku gry Los Angeles stanęło w obliczu niefortunnego zwrotu wydarzeń po powrocie z 75-jardowego otwarcia Andre Robertsa. Na 19 jardów przed dwoma przejazdami Austina Ecklera Mike Williams nie był w stanie złapać pocisku Justina Herberta w ostatniej strefie przez sekundę i gol. Dwa mecze później, po próbie złapania podania Herberta w końcowej strefie, Donald Burham został znokautowany z boiska po mocnym uderzeniu głową w ciasnym końcu. Podczas badania urazu głowy w UCLA Harbor Medical Center Burham został zepchnięty z boiska i był w stabilnym stanie.

The Chiefs szybko przeszli 95 jardów na 10 meczów i objęli prowadzenie 7-0 po biegu Michaela Burtona na 7 jardów. Mahomes ukończył 14 jardów dla Kells w jednej z głównych sztuk Drive, drugie i 14. miejsce. Liderzy jechali na kolejną jazdę, zanim obrona Chargers złapała ich na bramce. Ofensywa Chargers przejechała 75 jardów w 10 meczach i zdobyła pierwsze punkty w nocy. Herbert, który pojechał 3 na 40 jardów, zakończył jazdę z 1-jardowym biegiem przyziemienia.

Po trzy-i-out Chiefs, Herbert i ofensywa Chargers wykorzystali wąskie pole do przejęcia przewagi 14-10. Herbert przezwyciężył pośpiech i zakończył 42-jardową jazdę, kiedy znalazł Jalena Caitona w końcowej strefie z wynikiem 4 jardów. Touch Down Herberta grał tylko na basie na dziewięcioodcinkowym napędzie Chargersa.

READ  Nikola Jogik z Denver Nuggets został oficjalnie MVP NBA

The Chiefs zajęli czwarte miejsce i strzelili, z czego połowa zakończyła się tak, jak zaczęła. W ostatnim meczu połowy podanie Herberta zostało odbite na linii wznowienia przez obrońcę Daniela Sorensena, utrzymując w przerwie prowadzenie Chargers 14-10.

Kansas City następnie wjechał na linię 2 jardów Chargers, zanim Megol Hartmann nie zdołał lekko wcisnąć dolnego podania Mahmosa do ostatniej strefy po faulu i bramce. Ładowarki pojechały – zgadliście – i znowu spadły o czwartą. Ale tym razem Chargers zrobili pierwszy krok w biegu na siedem jardów Joshuy Kelly’ego. Ale świętowanie Chargers zostało przerwane, gdy Dershan Warden wypuścił piłkę z uchwytu Kelly’ego na trzecim i gola, gdy linebacker Chiefs Ben Neeman odzyskał piłkę. Pierwsi oddali piłkę do Chargers, jednak podanie Mahomsa zostało odbite w powietrzu przez Uchenna Navosu. W następnym meczu Eckler strzelił 21-13 w biegu na 2 jardy.

Z ukończeniem 69 jardów z Mahomsa do Gellsa, Liderzy wyrównali „1-jardowe podanie Mahomsa do Dyrek Hill, a Mahoms” uzupełnił dwupunktową zmianę do Clyde Edwards-Helier. Ale Chargers szybko skontrował Keenan Allen z przyziemienia Herberta przez 11-game, 75-yard drive. Mahomes – Grając po przejściu 32 jardów stopami, ofensywa Chiefs ponownie zareagowała, gdy uderzyli w Kellsa, uzyskując wynik końcowy. Obie drużyny nie były w stanie strzelić gola w swojej ostatecznej kontroli, co spowodowało, że mecz został wprowadzony do dogrywki. W piątej grze dogrywki Gells złapał podanie Mahomsa, zanim uniknął kilku ładowarek, zanim znalazł ostatnią strefę.

Przyjrzyj się bliżej, jak wygląda dzika noc w Hollywood.

READ  Buttigieg, oficer armii, ostro skrytykował komentarze Trumpa na temat rannych żołnierzy

Dlaczego wodzowie wygrali?

Jak powiedział kiedyś John Fescenta, narrator NFL Films: „Duże zespoły nie zawsze są najlepsze, są najlepsze wtedy, kiedy powinny”. Ten cytat dotyczy funkcji szefów czwartkowej nocy. Chociaż czasami byli lepsi, liderzy awansowali, gdy obie strony piłki były bardzo ważne. Kansas City awansowało do dwucyfrowej przewagi, a następnie odpowiedziało, gdy Chargers nabrał rozpędu w drugim kwartale.

Każdy z czwartych przyłożeń przestępstwa Chargers w Kansas City odpowiedział na dwa przyłożenia. I po wygranej przez Filipa monety po nadgodzinach, Herm மற்றும்s, „wysokooktanowa ofensywa Charlesa” została odsunięta na bok, podczas gdy ofensywa Mahma „S, Gells & Chiefs” zakończyła problem.

Dlaczego ładowarki zawiodły?

To jest prostota. Ładowacze nie zmienili wystarczająco swoich czwartych prób konwersji pod rząd. Los Angeles było tylko 2 na 5 w czwartej przegranej i odeszło z większą ilością punktów na boisku. Niezdolność Los Angeles Mahomes (rzucił na 410 jardów) i Gells Chargers była kolejnym ważnym czynnikiem w porażce.

Punkt zwrotny

Chargers dwukrotnie utrzymywał prowadzenie na linach po tym, jak pod koniec czwartej kwarty przejął prowadzenie 28-21. 1:48 Mahmos, który przez resztę sezonu zajmował trzecie i 10. miejsce, zaatakował Hilla, zdobywając 20 jardów przewagi. Dwa mecze później, Chargers zmierzyli się z drugim i dziewiątym miejscem z 39, z 32-jardowym turkotem Mahomsa, który ustawił swoje podanie na przyłożenie do Kellsa w 1:16.

Gra o tron

Gells zakończył swoją wielką noc zwycięskim wynikiem. W sztuce Mahomes na chwilę wyłącza zabezpieczenia ładowarek, zamykając Edwardsa-Hellera w mieszkaniu. Ale potem wrócił Mahomes i skończył dla Kellsa, który wrócił do góry, zanim pobrudził sześciu obrońców Chargers.

Godny zacytowania

„Każdy, z kim zagramy, będzie w tym samym nastroju. Czułem się bardzo komfortowo z tymi wszystkimi decyzjami. … Tak będziemy tutaj grać. Kiedy jest rozgrywający taki jak my, popełniamy przestępstwo. będziemy grać, bo jesteś z Kansas. Tak gramy przeciwko City. – Trener Chargers Brandon Staley w swoim czwartym kasynie.

READ  Strzelanina w San Francisco Mission District: Co najmniej 9 zabitych w „ukierunkowanym i odosobnionym incydencie”

„Kiedy niósł świat na swoich ramionach, dziecko, pojawił się, mówię wszystkim, którzy nienawidzą, [Mahomes] Prawdziwa okazja, pokazał to ponownie dziś wieczorem. … Słyszałem, że niektórzy mówili, że nie pójdziemy na play-offy. [Mahomes] Nie najlepszy rozgrywający w lidze. Wspaniale jest widzieć, jak wszyscy w tym zespole pokonują dziś przeciwności i wygrywają ”.

Co dalej

Jadąc do Houston, aby zmierzyć się z Los Angeles Texans, w 15. tygodniu meczu z Jaguarami zwycięskimi dwoma zwycięskimi drużynami zagrają 2-11. Kansas City pokonało Pittsburgh 6-6-1 w niedzielnym meczu u siebie z Tytanami 9-4.