Kowboje kontra wynik. Dowódcy: aktualizacje na żywo, statystyki gry, najciekawsze momenty i transmisje z programu NFC East Week

Decydujący powrót po poważnej kontuzji sprawił, że Dallas Cowboys prowadzili Washington Kinders 12-7 po biegu na stadionie AT&T w Arlington w Teksasie. Nie, to nie był rozgrywający Dak Prescott, który wyszedł po raz trzeci z rzędu po złamaniu kciuka w przegranej u siebie 19-3 Tydzień 1 z Tampa Bay Buccaneers.

Michael Gallup zadebiutował w sezonie w czwartym tygodniu po zerwaniu ACL w lewym kolanie w zeszłym sezonie, a on przyjął ostre przyjęcie na 24 jardy i otrzymał przyłożenie po trzech bramkach w pierwszej połowie. Po tym, jak jego pierwszym złapaniem było zdobycie 15 jardów przed atakiem Dallas w pomocy, Gallup był trzeci, a bramka Waszyngtonu była dziewiąta. Gdy rozgrywający Cooper Rush wpadł na prawą linię boczną, Gallup trzymał się równolegle do Rusha przez tylną linię strefy punktowej, trafiając 26-letniego Rusha z dalekiego zasięgu w wielkim ruchu dla samotnego przyłożenia Cowboys w ciągu pierwszych 30 minut. gra.

Liderzy zaprezentowali najlepszy występ w pierwszej połowie od drugiego tygodnia przeciwko Cowboys, pokonując wynik 46-0 w pierwszej połowie i drugi po przegranej. Wentz rzucił ładne przyłożenie ponad ramieniem dla debiutanta Jahana Dotsona, 16. w klasyfikacji generalnej NFL Draft w 2022 roku, w swojej czwartej karierze w czterech meczach.

Która drużyna zwycięży dzisiaj? Aby się tego dowiedzieć, zajrzyj na nasz blog na żywo w trakcie gry, gdzie znajdziesz aktualizacje na żywo, najciekawsze momenty i analizy.

jak oglądać

Data: niedziela 2 października | czas: 13:00 czasu wschodniego
Strona: Stadion AT&T (Arlington, Teksas)
Telewizja:
Lis | Strumień: fuboTV (Wypróbuj za darmo)
Podążać: Aplikacja CBS Sports
Perspektywa: Cowboys -3, O/U 41,5 (dzięki uprzejmości Caesars Sportsbook)

READ  Bramka Dylana Larkina w dogrywce zapewnia Detroit Red Wings zwycięstwo nad Maple Leafs 5:4