Gry, wyniki i wyniki March Madness: Śledź na żywo niedzielny turniej NCAA

Przewidywany jest mecz pierwszej rundy zarówno mężczyzn, jak i kobiet, a stawką jest miejsce dla Sweet 16.

Kopciuszek wciąż tańczy między nawiasami, a stawka rośnie. Niedziela przynosi pełną listę wydarzeń rundy 2, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, oraz mnóstwo intryg na temat tego, kto awansuje do drugiego weekendu.

Oto harmonogram niedzielnych meczów koszykówki szkół wyższych:

niedzielne popołudnie

Harmonogram mężczyzn (wszystkie czasy wschodnie):

12:10 – Nr 2 Marquette kontra Nr 10 w Kolorado (CBS)

14:40 – Purdue nr 1 kontra stan Utah nr 8 (CBS)

Harmonogram pań:

Południe – stan Ohio nr 2 kontra Duke nr 7 (ESPN)

13:00 – Karolina Południowa nr 1 kontra Karolina Północna nr 8 (ABC)

14:00 – nr 4 Kansas State kontra nr 5 Kolorado (ESPN)

15:00 – Nr 3 LSU kontra Nr 11 Middle Tennessee (ABC)

16:00 – nr 3 Oregon kontra nr 6 Nebraska (ESPN)

niedzielny wieczór

Harmonogram mężczyzn:

17:15 – Duke nr 4 kontra James Madison nr 12 (CBS)

18:10 – nr 3 Baylor kontra nr 6 Clemson (TNT)

19:10 – Alabama nr 4 kontra Wielki Kanion nr 12 (TBS)

19:45 – nr 1 UConn kontra nr 9 Northwestern (truTV)

20:40 – Houston nr 1 kontra drużyna nr 9 Texas A&M (TNT)

21:40 Stan San Diego nr 5 kontra Yale nr 13 (TBS)

18:00 Teksas kontra (8) Alabama (ESPN)

20:00 – nr 4 Virginia Tech kontra nr 5 Baylor (ESPN)

10 po południu Nr 2 Stanford kontra nr 7 stan Iowa (ESPN)

On żyje36 aktualizacji

• Po stronie mężczyzn trwają zmagania w stanach Purdue i Utah. Boilermakers przystąpili do meczu z 11,5-punktową przewagą.

• Świetna akcja Sereny Sundell z K-State pod koniec pierwszej połowy. Odrzuciła piłkę od pleców obrońcy Kolorado i po upływie czasu zdobyła rzut rożny.

• Finał: Karolina Południowa 88, Karolina Północna 41

Gamecocks nie zawracali sobie tym głowy. MiLaysia Fulwiley kontynuuje imponującą passę z 20 punktami i 9 zbiórkami.

• Swobodna gra za 4 punkty dla K-State

• Podobnie jak męska drużyna Kolorado, kobieca drużyna również stara się wywołać zamieszanie.

Stan Kansas ma obecnie przewagę

• Wielkie zwycięstwo Duke'a i awans do Sweet 16. Ofensywa stanu Ohio nie pokazała się i ledwo podtrzymała passę za trzy punkty, zdobywając pierwszy i jedyny jeden w ostatnich 12 sekundach. Do tej pory osiągnął 362 mecze.

W pierwszej rundzie doszło tylko do jednego niezadowolenia. Jednak już w ciągu jednego meczu drugiej rundy rozstawiony z numerem 2 wraca do domu. Chociaż w gronie 68 drużyn nie ma jeszcze wystarczającej równości, aby wywołać duże zamieszanie w pierwszej rundzie, to właśnie o tym mówimy, gdy mówimy, że środek stawki jest mocny.

• Finał: Marquette 81, Kolorado 77

Tyler Kulek jest bohaterem Marquette z 21 punktami, 11 asystami, 5 zbiórkami i kilkoma świetnymi zagraniami w dalszej części meczu, dzięki czemu Złote Orły pokonały Buffy i awansowały do ​​Sweet 16. Zdrowy Kulek czyni drużynę Marquette niebezpieczną na turnieju.

• Finał: Duke 75, Ohio State 63

Po raz pierwszy doprowadziliśmy do poważnej sytuacji w Turnieju Kobiet, podczas gdy Błękitne Diabły dokonały ogromnej porażki w drugiej rundzie i zdobyły swój pierwszy bilet do Sweet 16. Regan Richardson zrobiła różnicę, kończąc mecz z 28 punktami i 7 zbiórkami.

• Mecz Colorado-Marquette zakończy się rzutami wolnymi.

• Tyler Kulek zdobył 19 punktów, 11 asyst i 5 zbiórek.

• Kończymy o 74. Zostały trzy minuty.

• Błękitne Diabły przegrywały dzięki 25 punktom Regan Richardson.

• MiLaysia Fulwiley ma 11 punktów i 5 zbiórek, a Gamecocks toczą się.

• Za każdym razem, gdy Colorado remisuje, Marquette wyrusza na kolejny bieg. Po tym strzale Złote Orły zdobyły pięć punktów z rzędu.

• To może być ogromne na dłuższą metę.

• Problemy Ohio State od 3 mogą oznaczać wcześniejsze wyjście z drużyny. Buckeyes mają bilans 0-8 na boisku, a w tym sezonie trafiali ze skutecznością na poziomie 35,6%. W tym roku nie strzelili mniej niż czterech goli w meczu.

Zdobycie 16 z 23 trafień z linii rzutów wolnych może być również szkodliwe w grze z jednym posiadaniem.

• Czy Buckeyes zdołają podnieść się w czwartej kwarcie?

• Kolorado na krótko objęło pierwsze prowadzenie w meczu, po czym Marquette objął prowadzenie w ósmym secie.

• W pierwszym meczu kobiet Błękitne Diabły objęły prowadzenie pod koniec trzeciej kwarty. Regan Richardson z drużyny Duke wraca do akcji i prowadzi swój zespół z 18 trafieniami.

READ  OBEJRZYJ: Jurickson Profar został wyrzucony z Padres po omówieniu ważnego sprawdzenia swingu w NLCS Game 3