FC Cincinnati pokonuje Nashville w nowym stylu

FC Cincinnati miało mieszane ścieżki prowadzące do ostatnich dwóch meczów przed miesięcznym wyjściem zespołu z sezonu zasadniczego Major League Soccer. Menedżer Pat Noonan rzucił wyzwanie swojemu zespołowi, by przypieczętował prowadzenie klubu na szczycie tabeli ligowej, zamiast utrzymać się z nienaruszoną progresją.

Cincinnati sprostało wyzwaniu Noonana. Po późnym zwycięstwie w środku tygodnia z New York Red Bulls, FC Cincinnati ponownie odrobiło straty w wygranym 3:1 meczu z Nashville w sobotę na stadionie TQL.

Po tym, jak Walker Zimmerman strzelił gola w bramce, Luciano Acosta strzelił gola na 42. miejscuSkrót II minucie, a Santiago Arias strzelił zwycięskiego gola przeciwko drużynie Nashville, która została zredukowana do dziewięciu graczy.

Pod koniec drugiej dogrywki nowicjusz FC Cincinnati, Aaron Popendza, zdobył bramkę 3:1, by zaznaczyć swój klubowy debiut.

więcej: To właśnie zrobił FC Cincinnati, aby wypełnić nieobecność głównego trenera Pata Noonana

więcej: Jak FC Cincinnati uczciło pamięć Petera Big Pete Noonana przeciwko Charlotte FC

Celem był 12. cel Acostyy kampanii, oprócz strzelenia najlepszych bramek w swojej karierze. Gol Ariasa był jego drugim w ligowej karierze.

Ostateczny zwycięzca meczu przyszedł po tym, jak Tyler Washington i Vava Picoult odebrali drugą żółtą kartkę w meczu 69.y i 70y odpowiednio minuty.

FC Cincinnati przestraszyło się podczas siedmiu minut dogrywki w drugiej połowie, gdy rzut karny został przyznany Nashville, ale ostatecznie anulowany przez sędziego wideo (VAR).

Zwycięstwo było napięte, ale liczyło się każdy oddech. Z rekordem 15-2-6 FC Cincinnati prowadzi ośmioma punktami przed przerwą w Pucharze Ligi, mając do rozegrania 11 meczów sezonu zasadniczego.

Cincinnati poprawiło się do 10-0-1 na stadionie TQL w 2023 roku.

Major League Soccer wstrzyma swój regularny sezon od niedzieli do 20 sierpnia na pierwszą edycję piłkarskiego turnieju ligowego w stylu Pucharu Świata, w którym udział wezmą kluby MLS i drużyny z najwyższej ligi meksykańskiej, Liga MX.

READ  Patrick Mahomes nie jest gotowy na porównania do Toma Brady'ego, ale one nadejdą

*** ***

*** ***

Witamy w relacji na żywo Cincinnati.com z FC Cincinnati vs. Nashville SC w pojedynku pomiędzy trzema najlepszymi miejscami w Konferencji Wschodniej na stadionie TQL. Odśwież tę stronę przez cały mecz, aby otrzymywać aktualizacje i analizy na żywo, a także podsumowanie po meczu. Aby uzyskać dodatkową analizę, śledź reportera Enquirer FC Cincinnati Beat, Pata Brennana, na Twitterze (@PBrennanENQ).

Popenda debiutuje w FC Sensi (75′)

Nowy gość debiutuje w FC Cincinnati i MLS. Zaprezentował się dwie minuty później, kiedy trafił w oponę z około 25 metrów. Bramkarz Nashville, Joe Willis, został zmuszony do wybicia piłki, ponieważ nie mógł jej złapać.

Santiago Arias wyprzedza Senseia (74′)

Arias, który zdawał się ślizgać po cienkim lodzie z sędzią Ramim Toushanem, uniknął odebrania drugiej żółtej kartki wystarczająco długo, by mieć pozycję do sprytnego strzału z bliskiej odległości z rzutu rożnego. To jego trzeci gol we wszystkich rozgrywkach i drugi w sezonie MLS.

Nashville do dziewięciu mężczyzn (70′)

Żółte kartki dla Tylera Washingtona i Favy Picoulta były drugą tego wieczoru dla obu graczy. Washington opuścił boisko w 69. minucie, a Picault zniknął minutę później.

połowa czasu

Łatwo przecenić wpływ sędziowania w danym meczu piłki nożnej, ale nie można zignorować wpływu, jaki wywarli dziś sędziowie. Obie drużyny opuściły stadion na przerwę wściekłe i również zremisowane 1:1.

Ten jest ważny dla Luciano Acosta (42′)

FC Cincinnati otrzymał rzut karny za zagranie ręką Nashville w polu karnym. Acosta przyspieszył i nie popełnił błędu. W tym roku wykorzystał pięć ze swoich sześciu prób „zabójstwa”, aw tym roku zdobył 12 najlepszych bramek w karierze.

Nashville z montażystą (31′)

Lewe skrzydło ustawiło się w kierunku bramkarza FC Cincinnati Romana Celentano, który popełnił rzadki błąd i kopnął piłkę. Walker Zimmermann strzelił bramkę 1:0.

READ  Komisarz MLB Rob Manfred omawia potencjalne lokalizacje stadionów Oakland Athletics, Tampa Bay Rays

Zrezygnowano z celu FCC (10′)

Nie wygląda na to, żeby FC Cincinnati podejmowało w tym sezonie wiele złych decyzji menedżerskich, ale to dziś wieczorem. Luciano Acosta kopnął piłkę od środkowego obrońcy Nashville Walkera Zimmermana i zdobył prosty wynik 1:0. Ale asystent sędziego wideo (VAR) dokonał przeglądu oznakowania pola i ustalono, że Acosta sfaulował Zimmermanna w jego wślizgu, aby przejąć piłkę.

kopanie ciężarów na wschodzie (1′)

Drużyny wschodnie nr 1 i 3 rozpoczynają dzisiejsze zawody.

Wyjazd o 20:32

Obie drużyny wróciły na boisko, a dzisiejszy mecz rozpoczyna się o 20:32, ponad godzinę po planowanym czasie rozpoczęcia.

Opóźnienie pogodowe, aby rozpocząć noc

FC Cincinnati i Nashville SC były mniej więcej w 28. minucie po rozpoczęciu ważnego meczu w Konferencji Wschodniej, kiedy wraz z kibicami siedzącymi w dolnej części stadionu TQL zostali poproszeni o szukanie schronienia z powodu wyładowań atmosferycznych w okolicy. Enquirer będzie na bieżąco informować o sytuacji.

Gra wstępna: gracze Cincinnati, Nashville

• FC Cincinnati startująca XI: Roman Celentano (bramkarz), Nick Haglund, Santiago Arias, Yerson Mosquera, Matt Miazga, Alvaro Barrial, Obinna Nobudu, Luciano Acosta (kapitan drużyny), Junior Moreno, Sergio Santos, Brandon Vasquez.
  • Siedziba Cincinnati: Alec Kahn (bramkarz), Alvas Powell, Marco Angulo, Aaron Popendza, Malik Pinto, Ray Gaddis, Quemi Ordonez, Ian Murphy, Brett Halsey.
  • Nashville SC począwszy od jedenastej: Joe Willis (GK), Lucas McNaughton, Josh Bauer, Taylor Washington, Walker Zimmerman (kapitan), Dax McCarthy, Randall Leal, Hani Mukhtar, Alex Moyle, Brian Anunga, Fava Picoult.
  • Siedziba w Nashville: Ethan Zubak, Til Banbury, Jacob Shuffleburg, Lawrence Wacke, Jan Gregos, Luke Hackinson, Elliott Panico, Sean Davis.