Devin Booker prowadzi Phoenix Suns do prowadzenia 2:1 nad Los Angeles Clippers

Phoenix Suns objęli prowadzenie 2-1 nad Los Angeles Clippers w pierwszej rundzie NBA po wygranej 129-124 w czwartkowy wieczór na Crypto.com Arena w Los Angeles.

Devin Booker zdobył 45 punktów i poprowadził Suns do zwycięstwa. Kevin Durant dodał 28.

Norman Powell prowadził Clippers, którzy grali bez Kawhi Leonarda, z 42 punktami.

Booker trafił 18 na 29 z gry, jednocześnie stawiając znakomitą obronę w grze. Zagrał 44 minuty.

Kevin Durant zdobył 28 punktów dla Suns w 41 minut.

The Suns mieli 46 rzutów wolnych w meczu, co daje 35. Clippers trafili 19 na 25 z linii rzutów wolnych.

Russell Westbrook dodał 30 punktów dla Clippers.

Los Angeles strzelił 15 na 35 z dystansu za 3 punkty i 45 na 83 z gry.

The Suns zdobyli 15 ofensywnych zbiórek w meczu, w porównaniu do sześciu zbiórek Clippers. W drugiej połowie Phoenix prowadził aż 13 punktami.

Czwarty mecz z tej serii odbędzie się w sobotę o 12:30 CST w Los Angeles.

więcej: Kibice Phoenix Suns dają upust po trzecim meczu z Los Angeles Clippers w telewizji NBA

Szalony finał w Los Angeles pomiędzy Suns i Clippers

Clippers wygrali 119-116, ale Suns trafili za 3 punkty od Torreya Craiga i za 3 punkty od Devina Bookera, co dało wynik 125-116.

Jednak Norman Powell właśnie trafił 3 i błąd Torreya Craiga, dając wynik 125-120 na 36,4 sekundy przed końcem gry.

Potem Chris Paul spudłował dwa rzuty wolne dla Phoenix, ale Los Angeles nie mogło zdobyć bramki przy następnej piłce.

wynik: Suns 125, Clippers 120 (19,4 sekundy do końca).

więcej: Devin Booker z Phoenix Suns został uznany przez graczy za jednego z największych śmieciarzy w NBA

Clippers nie zajdą daleko przeciwko Suns w meczu 3

Jest 119-114 na 2:07 do końca meczu. Clippers nie odeszliby bez Kawhiego Leonarda.

To mogą być bardzo interesujące ostatnie dwie minuty.

wynik: Suns 119, Clippers 114 (2:07 do końca czwartej kwarty)

Devin Booker zdobył 40 punktów w trzecim meczu z Clippers

6:09 do końca meczu 3 Suns vs. Seria Clippers i Devin Booker właśnie osiągnęli 40 punktów w grze.

I zrobił to, strzelając 16 na 24 z gry.

Booker rozegrał 38 minut w meczu. Po dwóch faulach na początku pierwszej kwarty nie był odgwizdywany za ten faul… i to nie dlatego, że nie był agresywny w obronie.

wynik: Suns 111, Clippers 101 (6:09 do końca czwartej kwarty)

Norman Powell w meczu Clippers przeciwko Suns

Dajmy Normanowi Powellowi trochę zasługi w Clippers.

Ma 33 punkty w 32 minuty gry na rzutach 12 na 18.

Nie tak źle.

wynik: Suns 105, Clippers 99 (7:15 do końca czwartej kwarty)

Agresywność opłaciła się na korzyść Suns kontra Clippers

Suns są bardzo agresywni w trzecim meczu i to się opłaca.

READ  Transpłciowa pływaczka Leah Thomas ustanawia rekord Ivy na 200 jardów w stylu dowolnym w Ivy League

Drużyna gra 28 na 35 z linii rzutów wolnych. Clippers 12 kontra 18.

To nie byłoby dobre dla fanów LA, ale Suns byli najbardziej agresywną drużyną w okolicy.

Phoenix dostał kilka świetnych minut od Bismack Biyombo w odciążeniu od Deandre Aytona w grze 3.

Wielki facet ma cztery punkty w 11 minut, ale Suns +18 na korcie.

Nieźle.

wynik: Suns 105, Clippers 92 (9:03 do końca czwartej kwarty)

W czwartej kwarcie Suns prowadzili 9 punktami przeciwko Clippers

Phoenix Suns prowadzą 94:85 nad Los Angeles Clippers po trzech kwartach w meczu 3.

Czy uda im się utrzymać prowadzenie przez ostatnie 12 minut i objąć prowadzenie 2:1 w pierwszej rundzie serii NBA Playoffs?

Devin Booker ma 34 punkty w rzutach 13 na 21 dla Phoenix, podczas gdy Kevin Durant ma 22.

Norman Powell prowadzi Clippers z 29 punktami, a Russell Westbrook ma 24 punkty.

Suns mają w tym meczu ogromną przewagę na linii rzutów wolnych, trafiając 24 z 30 prób.

Clippers 11 kontra 16.

W trzeciej kwarcie Suns pokonali Clippers 40:34.

wynik: Suns 94, Clippers 85 (koniec trzeciej kwarty)

Suns powiększają przewagę do 13 punktów nad Clippers

Suns pokonali Clippers w trzeciej kwarcie 25:15 i objęli prowadzenie 79:66 na 4:53 do końca tercji.

Było też kilka fajerwerków, z których ostatnim był stanowczy wsad Kevina Duranta, który zdobył 20 punktów w meczu.

Clippers mają 16 strat w meczu. Słońce ma 11 przechwytów.

wynik: Suns 79, Clippers 66 (4:53 do końca trzeciej kwarty)

Devin Booker błyszczy w obronie i ataku przeciwko Clippers

Devin Booker rozgrywa kolejny mecz przeciwko Clippers.

Gwiazda Suns ma 29 punktów w strzelaniu 11 na 18, a także wyróżnia się w obronie kilkoma kluczowymi zagraniami.

A niektórzy myślą, że nie gra w obronie?

wynik: Suns 71, Clippers 64 (6:30 do końca trzeciej kwarty)

Clippers zbliżają się do Suns przed przerwą

The Suns prowadzą 54-51, gdy połowa dobiega końca na Crypto.com Arena w Los Angeles.

A pierwsza połowa była fajna.

Clippers prowadzą do sześciu, a Suns do ośmiu w pierwszych 24 minutach gry.

Los Angeles zanotowało 12 obrotów w pierwszych dwóch kwartałach roku, podczas gdy The Sun osiem.

Clippers rzucili 47,4% z gry w pierwszej połowie, podczas gdy Suns 43,8%.

Devin Booker 21 punktów, Kevin Durant i Kevin Durant 14 punktów.

Norman Powell rozegrał 22 mecze w Clippers, co w imponującym stopniu przyczyniło się do kontuzji Kawhiego Leonarda.

Ma 8 na 10 z gry i zdobył ostatnie dziewięć punktów w pierwszej połowie z Los Angeles.

wynik: Suns 54, Clippers 51 (pierwsza połowa)

Suns eksplodowali 8-punktową przewagą nad Clippers

Słońca mogą zdobywać punkty w grupach. Po prostu zrobili to przeciwko maszynkom do strzyżenia.

Przegrywając 42:41, zespół zdobył dziewięć punktów z rzędu i objął prowadzenie 50:42 na 2:25 przed końcem pierwszej połowy.

READ  „Rumble, in the hole”: Trump zdobywa hole-in-one w klubie golfowym na Florydzie | Donald Trump

Kolejna szóstka trafiła po trójce Kevina Duranta, potem przechwyt i trójka Devina Bookera.

Suns mają teraz 5 na 12 z zakresu 3 punktów w grze.

wynik: Suns 50, Clippers 42 (2:25 do końca pierwszej połowy)

Devin Booker świetnie rozpoczął mecz między Suns a Clippers

Suns ostatecznie wyeliminowali Devina Bookera z gry cztery minuty po rozpoczęciu drugiej kwarty po tym, jak Booker zdobył 18 punktów po rzutach 8 na 13.

Booker rozegrał kilka minut z dwoma faulami, ale nie odebrał trzeciego, zanim uzyskał pierwszą ulgę w meczu.

Były zawodnik Suns, Marcus Morris Sr., został właśnie wezwany za faul na Josh Okoji, a następnie wezwany do procedury technicznej w celu omówienia wezwania.

wynik: Suns 35, Clippers 34 (6:41 do końca drugiej kwarty)

The Suns odpowiadają na remis pod koniec pierwszej kwarty przeciwko Clippers

Po przegrywaniu aż sześcioma punktami, Suns odpowiedzieli remisem z Clippers na koniec pierwszej kwarty w Los Angeles, 27-27.

Devin Booker prowadzi wszystkich strzelców z 13 punktami na mecz, podczas gdy Kevin Durant ma sześć dla Phoenix.

Norman Powell ma 10 graczy w Los Angeles.

Suns strzelili 11 na 23 w pierwszej kwarcie. Clippers byli 10 na 17.

Jedna ciekawa uwaga: Devin Booker jest jedynym zawodnikiem w grze, który popełnił więcej niż jeden faul, ponieważ popełnił dwa faule w pierwszej kwarcie.

wynik: Suns 27, Clippers 27 (koniec pierwszej kwarty)

Clippers mają 6 punktów przewagi nad Suns

Clippers mieli 6-punktową przewagę nad Suns na 20-14 z 3:43 przed końcem pierwszej kwarty, gdy Phoenix walczył o atak, gdy nie był zsynchronizowany.

Słońce jest tylko 5 za 13 z pola i 2 za 7 z 3.

Clippers 8-za-11 z pola i 2-za-5 z 3.

Norman Powell ma jak dotąd dziewięć punktów w strzelaniu 4 na 4 w grze, ładnie rosnąc pod nieobecność Kawhi Leonarda.

Clippers przez cztery minuty nie zdobyli bramki z gry, ale od tego czasu prowadzili 5 na 5, budując 6-punktową przewagę.

wynik: Clippers 20, Suns 14 (3:43 do końca pierwszej kwarty)

Suns prowadzą 7:0 po porażce 0:6

Mamy pierwszą przerwę w meczu nr 3 Suns vs. Clippers w Los Angeles i był to mecz sprintu.

Clippers rozpoczęli mecz 6:0, ale Suns odpowiedzieli strzelając siedem bramek z rzędu i prowadząc 7:6 na 8:33 do końca pierwszej kwarty.

Czterech graczy ma po 13 punktów w grze, Devin Booker pięć dla Phoenix i Kevin Durant z dwoma. Norman Powell ma czterech graczy w Los Angeles, a Russell Westbrook ma dwóch.

wynik: Shams 7, Clippers 6 (8:33 do końca pierwszej kwarty)

Wyjściowy skład Suns vs Clippers

The Suns nie dokonali żadnych zmian w swoim wyjściowym składzie od pierwszych dwóch meczów serii, idąc z Devinem Bookerem, Kevinem Durantem, Chrisem Paulem, Deandre Aytonem i Torreyem Craigiem.

READ  Pomysły biznesowe Bradleya Bella: o niszczycielu Isiaha Thomasa, drużynach NBA Superstar i Chrisie Paulu

Z Kawhi Leonardem z Los Angeles Clippers wystartują w czwartek z Russellem Westbrookiem, Ericem Gordonem, Normem Powellem, Nicholasem Batumem i Ivicą Zupakiem.

Suns pokaże mecze 3 i 4 przeciwko Clippers w Footprint Center

Chcesz obejrzeć serię Game 3 lub Game 4 Suns vs. Clippers z fanami Suns w Suns Arena, podczas gdy drużyna gra w Los Angeles?

Zespół będzie ćwiczył „Road Game Rally” przez następne dwa mecze z serii, pierwsze mecze Phoenix w Los Angeles w czwartkowy wieczór i sobotnie popołudnie.

Bilety na pierwszą rundę wyścigów gier drogowych kosztują 10 USD i są w sprzedaży na Suns.com/TIX. Dodatkowe daty będą dodawane w miarę postępu postseason. Wszystkie bilety są biletami wstępu ogólnego, z miejscami dostępnymi na całej arenie na zasadzie „kto pierwszy, ten lepszy”.

Ponad 12 000 najlepszych fanów NBA wstrząsało Footprint Center for Road Games w każdym meczu ostatniego sezonu. Gry są wyświetlane na tablicy wideo LED areny.

Jak oglądać grę 3 Suns vs. Nożyce

Słońca vs. Clippers czwartki w NBA TV, Bally Sports Arizona, Bally Sports SoCal i Clippervision.

Czwarty mecz zaplanowano na sobotę w Los Angeles.

Możesz sprawdzić pełny harmonogram Suns vs. Rozgrywki NBA już za nami.

Słońca vs. Gra Clippers 3

Sportsbook Wire USA TODAY Sports donosi, że Clippers pokonali Suns w czwartek 114:113 w swoich prognozach na mecz 3 serii NBA Playoffs.

Możesz przeczytać szczegóły gry, a także inne selekcje i prognozy na konkurs tutaj.

Mecz Suns vs Clippers 3

Suns mają 7,5-punktową przewagę nad Clippers Zakład sportowy Tipico (Byli faworyzowani 2,5 punktu przed Kawhi Leonard News).

Phoenix ma -320 na linii pieniężnej, podczas gdy Los Angeles ma +260.

Powyżej/poniżej gry ustalono na 225,5 punktu.

Możesz zobaczyć więcej Suns vs. Trwają play-offy Clippers NBA.

Przeczytaj Suns vs. Clippers3

Jak zmieni się strategia Suns przeciwko Clippers, gdy Kawhi Leonard wypadnie z gry 3?

Devin Booker „zahipnotyzowany”, gdy Phoenix Suns pokonało Los Angeles Clippers

Co powinni zrobić Phoenix Suns w trzecim meczu przeciwko Clippers? Tak mówi księga Republiki

„Liga wie, co to jest”: Chris Paul kończy 13 meczów barażowych prowadzonych przez Scotta Fostera

Czy Phoenix Suns utrzymają impet w Los Angeles po zwycięstwie w meczu 2 nad Clippers?

Szybki rzut oka: Phoenix Suns grali na wysokim poziomie w meczu, który musieli rozegrać

Fani Suns są zdecydowanie optymistyczni w mediach społecznościowych po wygranej w Game 2

Phoenix Suns prześcignęli nawet Los Angeles Clippers za Barrage Bookerem w meczu 2 z 38 punktami