Delfiny kontra. Raiders: aktualizacje na żywo, statystyki meczów, najważniejsze momenty i analizy 11. tygodnia NFL

Las Vegas Raiders i Miami Dolphins walczyły na stadionie Hard Rock, a to Tua Tagovailoa and Co. wyszli na prowadzenie 14-13 do przerwy.

Tagovailoa rzucił dwa przyłożenia w pierwszych czterech posiadaniach Miami, trafiając Tyreek Hill, który zdobył 38 jardów w pierwszej kwarcie, a następnie Salvon Ahmed, który zdobył 11 jardów pod koniec drugiej kwarty. Aidan O’Connell również oddał niezły rzut przyłożenia, trafiając Davante Adamsa głęboko w boisko i pod koniec pierwszej kwarty zdobył wynik z 46 jardów. Obrona Raiders była aktywna, wymuszając dwie fuffy, które w pierwszych dwóch kwartach zakończyły się dwoma celami z gry.

Devon Atchani, który dzisiaj wrócił na boisko po tym, jak opuścił kontuzjowany rezerwowy, w pierwszej kwarcie doznał kontuzji kolana i jego powrót na boisko stoi pod znakiem zapytania. Hill doznał kontuzji ręki, która zmusiła go na krótki czas do gry, ale od tego czasu wrócił do gry.

W tym sezonie Dolphins dominowali na własnym boisku, wygrywając 4:0 i zdobywając średnio 43,5 punktu na mecz oraz 516 jardów całkowitego ataku w meczach u siebie. Czy Raiders znajdą sposób na trzecie zwycięstwo z rzędu? A może Dolphins wystąpią w Miami? Śledź poniższy blog na żywo, gdzie będziemy omawiać przebieg tego pojedynku.