Browns kontra wynik.

Podobnie jak starszy brat kradnący halloweenowe cukierki swojego rodzeństwa, Brown w poniedziałek znęcał się nad Bengalami po obu stronach piłki. Drużyna z miasta zdominowała grę, pokonując swojego rywala w stanie 32-13 w Halloween.

Zwycięstwo przerwało czteromeczową passę Cleveland (3-5, 2-1 w Azji Północnej), który miał wspaniałe noce od rozgrywających Jacoby’ego Brissetta i Amari Coopera. Brissett rzucił na 278 jardów i wylądował w 17 z 22 podań. Pobiegł także do przyłożenia, które dało Brownowi prowadzenie 18:0 sześć minut po rozpoczęciu trzeciej kwarty. Cooper z nawiązką zrekompensował sobie przechwycenie w pierwszej połowie po trafieniu pięciu podań na 131 jardów i przyziemieniu.

Ofensywa Cincinnati wyraźnie ominęła zawodnika All-Pro, Ja’Marra Chase’a, który z powodu kontuzji uda nie zagra przez co najmniej kilka następnych tygodni. Bengalczycy (4-4, 0-3 w Azji Północnej) doznali kolejnej poważnej kontuzji w poniedziałek wieczorem, kiedy obrońca Chidupi Ozzi opuścił grę z kontuzją kolana w pierwszej połowie.

Declining Browns Nick Chubb otworzył wynik przyłożeniem z trzech jardów, w wyniku którego w pierwszej połowie pozostała formacja dzikiego kota. Chubb ponownie znalazł strefę końcową chwilę później, po tym, jak Brown zdecydował się na obydwa po karnym Bengalu, który przesunął piłkę na linię 1 jarda. 55-jardowe pole Cady Yorka w miarę upływu czasu dało Browns prowadzenie 11-0 w przerwie. Jego cel z pola przyszedł po tym, jak Evan McPherson odniósł sukces w jego próbie z 47 jardów.

W obliczu bengalskiej obrony, która nie pozwoliłaby na przyłożenie w drugiej połowie w nocy, Brown zdobył przyłożenie w każdym z trzech pierwszych przejazdów po przerwie. Terminowe ukończenie od Brissett do Coopera i Donovana Peoples-Jones, wraz z konsekwentną dietą Chubba i Kareema Hunta, pomogło Clevelandowi awansować 25:0 do trzech czwartych. Prowadzenie urosło do 32-6 po tym, jak Chubb strzelił swojego drugiego gola z 8:46 przed końcem. Chubb zatrząsł się na 101 jardów i wylądował dwa razy na 23 razy, zanim opuścił mecz wcześniej z wygraną w zasięgu ręki.

READ  Coco Gauff pokonała Caroline Wozniacki i awansowała do ćwierćfinału US Open

Dlaczego Brown wygrał?

Prowadzeni przez Milesa Jarretta (1,5 worka) i Sion Taketake (13 strzałów, 1 worek), obrona Browna zniosła ładunek wcześnie, przygotowując się do ataku. Jednostka nie ucichła, gdy rozpoczęła się ofensywa w Cleveland, a Brown ograniczył Cincinnati do zaledwie jednego przejazdu na czerwone pole, podczas gdy Burrow & Co. zdobył 15 przyłożeń jako pierwsze i 4 z 10 na trzecim.

Ofensywna linia Browna, pomimo kontuzji meczowej Jacka Conklina, zdominowała defensywny front Bengalu. Jednostka — która otrzymała solidny wysiłek od Jamesa Hudsona, który zastąpił Conklina — przygotowała scenę dla Chapa, Hunta i reszty Browna do przejechania 172 jardów i trzech przyłożeń na 44 wagonach. Dobra passa dała również Brissetowi czas na wykonanie kilku przejazdów sprzęgła, które poszerzyły jazdę punktacją.

Dlaczego Bengalowie przegrali?

Ten mecz zastępuje porażkę Bengals w pierwszym tygodniu ze Steelers jako najgorszy jak dotąd występ Cincinnati w sezonie. Ofensywa Cincinnati została całkowicie ominięta przez obronę Clevelanda, podczas gdy jej obrona nie mogła pokonać straty Ozziego.

Chociaż w ostatnich tygodniach gra lepiej, dobra passa Bengalczyków spadła w poniedziałkowy wieczór, pozwalając Burrowowi na pięć luzów. Przód Cincinnati również nie zdołał zrobić wielu dołków dla Joe Mixona, który zakończył grę z 27 jardami w ciągu ośmiu rund.

Jak wspomniano powyżej, nieobecność Chase’a wyraźnie wpłynęła na przestępstwo Bengalów. Burrow nie był w stanie wiele zrobić, często decydując się na krótsze rzuty. Ukończył podania dla dziewięciu różnych kolegów z drużyny, ale żaden z nich nie otrzymał więcej niż 49 jardów. Większość obrażeń Burrowa miała miejsce w czasie śmieci, gdy jego zrzut w czwartym kwartale przeszedł do Tylera Boyda i Tee Higginsa po walce.

Boroughs nadal nie wygrali z Brownem, jedyną drużyną z Azji Północnej, której jeszcze nie pokonali. Jest 0-4 w meczach z Cleveland i ma rekordy 2-2 z Pittsburghem i Baltimore.

READ  Mauricio Dupont pali gigantów w Houston: „Nie byłem dobrze traktowany”

punkt zwrotny

Osiem lat spóźniony Cincinnati miał szansę dostać się na tablicę wyników przed przerwą, kiedy Achim Davis-Geither wpadł na flopa do Brissett (po wyrzuceniu przez Sama Hubbarda i Von Bella) na 1:56 przed końcem rundy. Jednak worek Burrowa i niepełne podanie na trzecim miejscu zmusiły Bengalów do próby strzału w pole. Macpherson przegapił swoją próbę, dając Brownowi krótki okres 40 sekund na pracę z nim. Brissett ukończył dwa podania na 26 jardów, aby ustawić bramkę z pola Yorku, która dała Browns dwucyfrową przewagę w pierwszej połowie.

Bengalczycy wciąż mogli odwrócić bieg wydarzeń podczas pierwszego przejazdu w drugiej połowie. Ale obrona zrezygnowała z dwóch trzecich i długich konwersji – ukończenie 26 jardów z Brissett do Peoples-Jones i 9 jardów prowadzone przez Chubba – co doprowadziło Brissett do biegu na trzy jardy, zwiększając przewagę Clevelanda do 18 punktów.

zagrać w grę

Cooper postawił wykrzyknik na swój wielki wieczór pod koniec czwartego kwartału. Gdy jego drużyna była już w górę, 25-6, Cooper zdołał złapać skok, pokonując Bell and the Bengals w pierwszej rundzie, a Dax Hill znalazł się na środku stawki. Złapanie 53 jardów spowodowało, że przekroczył granicę 100 jardów podczas ostatecznej konfiguracji lądowania Brownsa.

godny zacytowania

„Uwielbiałem to. Nie martwię się o miejsce docelowe, martwię się tylko o podróż. … Cieszyć się chwilą, cieszyć się wzlotami i upadkami, cieszyć się wszystkim w tym procesie. Nie zmieniłbym tego na świata. Mam takie szczęście, że jestem na tym stanowisku, gdzie jestem Obok tych wspaniałych facetów, trenerów i zawodników. To przyjemność wchodzić codziennie do szatni i wiedzieć, że zacznę. tak długo, jak mogę.” – Brissett, do Lisy Salters z ESPN, o tymczasowej roli rozgrywającego w Browns

Co dalej

Brown rusza w dziewiąty tydzień pożegnania. Gracze z Cleveland mogą spędzić część swojego pożegnalnego tygodnia na pakowaniu swoich toreb, ponieważ cztery z pierwszych pięciu meczów Browns po pożegnaniu będą w drodze. Podróż rozpoczyna się od meczów z przeciwnikami z Azji Wschodniej Miami i Buffalo, po czym kończy się z Bengalami w 14. tygodniu.

READ  Mistrz French Open w grze podwójnej, Austin Krajicek, powtórzy występ na Wimbledonie

Cincinnati będzie gościć Karolinę na krótki tydzień przed tygodniem pożegnania. Podobnie jak Cleveland, Bengalczycy będą mieli po tygodniu pożegnania pojedynki drogowe. Zmierzą się ze Steelerami w „Sunday Night Football” w tygodniu 11, zanim udadzą się do Nashville na drugi mecz w zeszłorocznej ligowej trasie akcji.