Aktualizacje na żywo meczu nr 7 Teksasu z nr 23 stanu Kansas: Wildcats odpowiadają 26-jardowym chwytem niszczyciela czołgów, zmniejszając przewagę do 27-14

Austin, Teksas – Podczas największego meczu kolegialnego za kadencji Steve’a Sarkisiana na stadionie Forty Acres drużyna Texas Longhorns nr 7 będzie gospodarzem drużyny nr 23. Żbiki stanu Kansas Sobota na stadionie Darrell K Royal-Texas Memorial Stadium, początek o 11:00 w stacji FOX.

Zakłady?

Teksas ma w konferencji bilans 4-1, co stanowi część pięciostronnego remisu, w którym biorą udział także Oklahoma w stanie Oklahoma, IowaI stan Kansas. Kiedy w ostatnim pojedynku Bedlam zmierzą się Longhorns, Wildcats, Sooners i Cowboys, dwie z tych drużyn z pewnością pozostaną w tyle, wyznaczając trudniejszą drogę do Arlington i meczu o mistrzostwo Big 12.

Według szacunków Sarkisiana Longhorns odnieśli także swoje najlepsze jak dotąd zwycięstwo w sezonie, a mianowicie zwycięstwo w drugim tygodniu nad Crimson Tide w Tuscaloosa, drużynie, która w tym roku wciąż nie ma na swoim koncie ani jednej porażki. W krótkiej historii College Football Playoffs drużyny zajmujące taką samą pozycję jak Teksas nie brały udziału w wielu meczach, ale w zakresie, w jakim Horns mają jakąkolwiek kontrolę nad taką możliwością, liczy się zwycięstwo, w tym mecz o mistrzostwo Big 12.

Jednak podczas sobotniego meczu mogą pojawić się także kontuzje. Rozgrywający Teksasu, Quinn Ewers, opuści drugi mecz z rzędu ze względu na skręcenie stawu barkowego, przez co nowicjusz Malik Murphy będzie musiał zacząć od nowa. Podczas pierwszej części rozgrzewki przed meczem student drugiego roku Bucks, Ethan Burke, zaczął rozluźniać się z dużą ortezą na prawym kolanie, chociaż Sarkisian oficjalnie wymienił Burke’a „co tydzień”. W tej samej kategorii, ale raczej nie zagra, znajduje się rezerwowy seniorów Jalen Catalon (noga), który nie widział żadnego meczu od czasu, gdy około miesiąc temu przegrał z Oklahomą.

Następnie pojawia się widmo możliwych kontuzji podczas treningów w tym tygodniu. Chip Brown z Horns247 zadał w czwartek dosadne pytanie na ten temat, ale Sarkisian wyraźnie wymijający podczas rozgrzewek przed meczem zaproponował dodatkową perspektywę przed rozpoczęciem meczu.

Rozgrzewka przed meczem

Niektóre obawy związane z kontuzjami zostały rozwiane, przynajmniej na razie, kiedy Murphy był jednym z pierwszych zawodników Longhorns, który opuścił tunel i poruszał się bez przeszkód, podobnie jak młodszy Ja’Tavion Sanders. Zgodnie z oczekiwaniami, biorąc pod uwagę aktywność odbywającą się poza ochraniaczami, Burke wyszedł w swoim stroju do rozgrzewki.

Kiedy cała drużyna wyszła na rozciągnięcie, starszy prawy obrońca Christian Jones nie grał razem z ofensywnymi liniowymi, ale środkowy rezerwowy pierwszego roku Connor Robertson nie był ubrany, a Catalon też nie grał w drugiej obronie. Jednak podczas rozgrzewek 11 na 11 Jones nie był w ataku pierwszego zespołu, a zastąpił go student drugiego roku Cam Williams.

Zegarek do sukni

Sobotni mecz prowadzi notoryczny przeciwnik z Teksasu, Kevin Marr.

W tym sezonie Wildcats notują średnio 5,3 rzutów karnych na mecz na wyjeździe i 4,6 rzutów karnych na mecz w sumie.

Pierwszy kwartał

Po tym, jak Kansas State wygrało losowanie i wstrzymało się przed rozpoczęciem drugiej połowy, Teksas rozpoczął mecz od ataku piłki na linii 25 jarda po flircie tuż pod pylonem.

Williams zaczął od prawego wślizgu, a Longhorns rozpoczęli grę opcją zatrzymania po trasie do młodszego skrzydłowego Xaviera Worthy’ego, który uzyskał 24 jardy zysku. W kolejnej jeździe zawodnik drugiego roku w czerwonej koszulce Jonathan Brooks wypchnął piłkę, ale Murphy wykonał kolejny strzał w powietrzu, rzucając kulą do skrzydłowego AD Mitchella z odległości 12 jardów. Po tym, jak podanie łódką ponownie spowodowało opóźnienie Hornsów, Sanders dostał pięć jardów, po czym oddał je na falstartie. W trzeciej i dziesiątej minucie Worthy biegał swobodnie po trasie, w której musiał uciekać, ale Murphy włożył zbyt dużo powietrza pod piłkę i piłka upadła niekompletna, wysyłając na boisko starszego Ryana Sanborna po celowym opóźnieniu gry. Transfer ze Stanford unieruchomił stan Kansas głęboko na jego własnym terytorium, a rzut karny spadł na linię 7 jardów.

READ  Ryan Kelly z Colts na Kayvon Thibodeau Giants świętuje po kontuzji Nicka Folesa: „To tylko koń --- t”

Wildcats Running Back DJ Giddens złapał piłkę przy drugiej próbie, ale podanie zostało przerwane na linii ataku przez starszego obrońcę Jetta Busha, a biegający zmusił Kansas State do przejścia na trzecią pozycję z siódemką, co doprowadziło do zwolnienia juniora Jacka Terminatora Barren Sorrell dzięki dobremu zasięgowi dla gościa z tylnego krańca Teksasu.

Po raz kolejny Worthy wyglądał niebezpiecznie po powrocie łódką, zdobywając 19 jardów dla Longhorns i zatrzymując jazdę na pozytywnym terytorium na 47-jardowej linii Wildcats.

Kansas State wrzucił piłkę w pole karne jako pierwszy, zatrzymując Brooksa i zdobywając dwa jardy, po czym kopacz Teksańczyków znalazł się w środku pola po drugiej próbie i pobiegł na osiem jardów. Mając obronę jeden na jednego na zewnątrz, Mitchell uderzył w obronę Wildcats lekko niepewnym ruchem na trasie, aby otworzyć bramkę, a Murphy wykonał doskonałe podanie ponad górą, po czym po przyziemieniu z 37 jardów zdobył 7 -0 prowadzenie na 8:36 do końca pierwszej kwarty.

Na znak tego, jak odmienna jest obrona Teksańczyków pod względem wytrzymałości, Burke był w stanie przebić się przez wyraźny chwyt i złapać worek, goniąc Howarda, a starszy obrońca Ryan Watts mocno uderzył w obwodzie, po czym do akcji wleciał młodszy obrońca Mo Blackwell powalić Howarda po trzeciej próbie i wymusić rzut karny.

Kansas State zostało wezwane do nielegalnej formacji podczas kolejnej próby pchnięcia łódką, a Teksas zdecydował, aby Wildcats ponownie wykonali pchnięcie, ale zapłacił za to na pozycji z pola, gdy punter z Kansas State trafił po kopnięciu z 58 jardów.

Brooks wyszedł z kontuzją po krótkim biegu po pierwszej próbie, a Worthy o włos uniknął upadku lub walki z chwytem, ​​który chwytał przez większość z ośmiu zdobytych jardów. Szukając kolejnej gry w strzelanie, Murphy umieścił ją w zasięgu Mitchella, który wykonał świetny strzał z 47 jardów.

Teksas wszedł do czerwonej strefy po strzale Murphy’ego do skrzydłowego Jordana Whittingtona i prawie zdobył przyłożenie przeciwko skąpej obronie czerwonej strefy Kansas State, ale student pierwszego roku C.J. Baxter nie był w stanie przedostać się przez ostatni wślizg i Williams został wezwany do falstartu. Niedokończenia Murphy’ego, w tym podanie, które zostało prawie przechwycone w polu punktowym, sprawiły, że Longhorns zdobyli gola z gry z 32 jardów i przewagą 10-0.

Szukając iskry, koordynator ofensywy stanu Kansas wprowadził do gry zmiennego rozgrywającego Avery’ego Johnsona w trzeciej akcji Wildcats. Posunięcie to nie opłaciło się w pierwszej kwarcie, ponieważ Giddens zyskał jeden jard na dwóch prowadzących.

READ  Trener Celtics, Aimee Odoka, może zostać zbanowany za naruszenie zasad drużynowych

Drugi kwartał

Utrzymanie Johnsona w grze za trzecie i dziewiąte miejsce również się nie opłaciło — Kansas State został wezwany do falstartu, a następnie potulnie oddał piłkę Giddensowi, który zyskał dwa jardy w wyniku rzutu karnego.

Teksańczycy ustawili się w rombie, aby rozpocząć jazdę i zasygnalizowali Worthy’emu, po czym przekazali go starszemu biegaczowi Kellanowi Robinsonowi, który uzyskał przewagę ośmiu jardów. Kolejny falstart Longhorns i nielegalny snap sprawiły, że Longhorns cofnęli się, próbując kontynuować grę na drugiej próbie. Murphy łączył się z Worhtym i Whittingtonem po podaniach jeden po drugim, które kończyły się przed pierwszą próbą, co skłoniło Sarkisiana do opuszczenia ataku na boisku i zajęcia czwartego z 1 miejsca na terytorium Teksasu. Longhorns ustawili się w szeregu i wydawali się gotowi na zagranie rozgrywającego, zamiast tego rzucili piłkę do Baxtera, który przerwał wślizg i znalazł się w otwartej przestrzeni, zdobywając przyłożenie z 54 jardów i prowadząc 17-0.

Krótka seria i niekompletne podanie zmusiły Kansas State do ponownego ataku na trzeciej pozycji. Chcąc podać, Howard musiał się wspinać i nie był w stanie znaleźć linii do zdobycia dzięki pogoni za starszym obrońcą Teksasu Jaylanem Fordem i starszym obrońcą T’Vondre Sweatem.

Wracając do gry, Brooks prawie przerwał drugą połowę, zamiast tego poprzestał na biegu na siedem jardów i pierwszej próbie. Kiedy Sanders ostatecznie rozbił obronę stanu Kansas wokół Worthy i zdobył przyłożenie z 16 jardów, drużyna Teksasu wyglądała na gotową do przełamania wyniku. Zamiast tego skrzydłowy Jontay Cook został poturbowany przy łódce, co doprowadziło do przechwycenia.

W obliczu straty obrona Longhornsów nadal spieszyła się, wypychając Wildcats w kolejnych atakach, zanim Watts prawie zdążył przechwycić piłkę, po czym przerwał podanie Johnsona po trzeciej próbie.

Worthy w końcu miał szansę oddać punt, zebrał piłkę po odbiciu i upadł z niewiarygodną prędkością, aby zyskać 33 jardy i był bliski trafienia kolejnego puntu.

Po dobrym bloku Mitchella Brooks skręcił lewym skrzydłem, wykonał pierwszą próbę z odległości 21 jardów i podjął drugą próbę w czerwonej strefie przeciwko jednej z najlepszych defensyw w kraju pod względem współczynnika przyłożenia w czerwonej strefie. Brooks po dwóch runach umieścił Longhorns na trzecim i czwartym miejscu, ale zabrakło mu trzeciego miejsca, gdy został złapany od tyłu, wysyłając RedCata do bullpen. Gdy wyzwalacz Savion Reed, biegający z tyłu student drugiego roku, niefortunnie włączył się w wymianę, wyglądało to na potencjalne podanie do Sandersa, które miało odwrócić piłkę po upadkach.

Bardzo doświadczona linia ofensywna stanu Kansas State była nadal atakowana przez defensywę Teksasu po wślizgu z powodu porażki w drugiej próbie i piłce wyrzuconej przez Howarda w trzeciej próbie, po której efektowny wślizg wykonał junior defensywny obrońca Longhorns, Byron Murphy.

Potem nastąpiła paskudna akcja Teksańczyków, która obejmowała nieuzasadnioną interwencję w podanie przy rzucie w dół do Worthy’ego, które stało się niekompletne, oraz prawie przechwycenie po trzecim rzucie z próby. Sytuacja na łódce pogorszyła się, gdy Kansas State bez szwanku przejęło blok po rzadkim upadku jednostki łódkowej w Teksasie.

Howard w końcu odnalazł dobrą formę w grze podań, schodząc z linii bocznej po wielkim zwycięstwie zawodnika Watts II w czerwonej strefie Teksańczyków. Kiedy Howard wbiegł na środek boiska, nie udało mu się wylądować, Jerrin Thompson zarządził przerwę na żądanie i wybrał górną asekurację, zdobywając wynik z sześciu jardów do Phillipa Brooksa.

READ  Posłaniec Jared Goff powiedział Douglasowi, że Lions grali w TD, wiedząc, że Douglas wskoczy na tę trasę

Próbując sprawić, by coś się wydarzyło pod koniec pierwszej połowy, Murphy stracił celność, aby dać Kansas State ostatnią szansę w pierwszej połowie, a Wildcats byli w stanie przenieść piłkę na terytorium Longhorns podaniami na odległość 22 i 11 jardów. Główny trener Chris Klieman ogłosił swoją ostatnią przerwę na żądanie na dziewięć sekund przed końcem, a piłka znajdowała się na linii 42 jarda. Po przerwie dla drużyny Texas, próbującej zgromadzić odpowiedni personel na boisku, Longhorns zmusili Howarda do szybkiego wysłania piłki poza boisko i ostatniej akcji, która również była niekompletna i doprowadziła do przerwy.

Trzeci kwadrans

Po tym, jak w pierwszej połowie gra biegowa była bardzo trudna, Wildcats rozpoczęli drugą połowę opcją podania z biegu, które wzniosło się na dziewięć metrów w powietrze. Próbując dobrze rozegrać piłkę na boisku, Howard prawie trafił w piłkę Keegana Johnsona, który podał go wystarczająco długo, aby rezerwowy drugoklasisty Michael Taaffe zdołał przechwycić piłkę po raz trzeci w ostatnich trzech meczach.

Chcąc rozstrzygnąć koniec pierwszej połowy, Sarkisian sprawdził trzy proste zagrania po ziemi, po czym Murphy naraził piłkę na niebezpieczeństwo po ataku z dołu przeznaczonym dla Sandersa. W obliczu porażki Longhorns zajęli trzecie i długie miejsce, a sytuację zaostrzyły dwa rzuty karne przeciwko Teksasowi, w tym jeden ostatecznie wykonany. Sanborn nadrobił utraconą pozycję na boisku, jeśli nie stracił impet, kopnięciem z 51 jardów, które zakończyło się uderzeniem w ziemię i upadło na linii 7 jardów w Kansas State.

Wildcats przejęli pierwszą próbę, po czym Burke zwolnił Howarda i wymusił faul, który Howard, który miał wątpliwą kontrolę nad piłką, początkowo nazwał powrót do zdrowia, choć Fordowi z pewnością zajęło trochę czasu, aby go opanować. Po długim procesie sprawdzania, decyzja została odrzucona na boisku, a piłka została oddana drużynie Longhorns z linii 5 jarda.

Pomimo zmagań w czerwonej strefie z Kansas State przez cały sezon, drużyna Teksasu była w stanie uderzyć szybko i bez dramatyzmu, gdy Brooks trafił do strefy końcowej z pięciu metrów na wynik 24-7.

Na trzeciej i trzeciej pozycji Kansas State miał szansę przedłużyć swój atak, podając łopatę biegnącemu z tyłu Treshaunowi Wardowi, ale starszy obrońca Teksasu Jett Bush pozostał na krawędzi i połączył siły z Fordem, aby zatrzymać i wymusić Kluczowy strzał Wildcats.

Teksańczycy spisali się lepiej na trzecim i trzecim miejscu, gdy Brooks wyglądał ślisko po wbiegu na 27 jardów na terytorium przeciwnika, po czym akcja zatrzymała się po biegu, nieukończeniu i rzucie do Worthy’ego z łańcuchów. Z 49 jardów młodszy kicker Bert Auburn wyrównał swoje uderzenie i powiększył prowadzenie.

Trzy kary za falstart nie wystarczyły, aby spowolnić metodyczną grę drużyny Kansas State, która zakończyła trzecią kwartę podaniem po przyziemieniu z 26 jardów po zaskakująco słabym zasięgu drużyny z Teksasu. Dojazd Wildcats składający się z ośmiu partii i 75 jardów był najdłuższym w meczu pod względem całkowitej liczby zagrań i całkowitego metrażu.