5 szybkich wynosów ze zwycięstwa Packers’ OT nad Cowboys

3. Pojawił się również nowy wierzchołek defensywny.

Defensywnie, Packers ruszyli z bezpiecznego Darnell Savage, aby pokonać jego niklową obronę i bezpiecznie umieścić Rudy’ego Forda na swoim miejscu.

Wszystko, co zrobił Ford, to przechwycenie dwóch podań, z których oba poprzedzały przyłożenie Green Bay w pierwszej połowie.

Jego pierwszy wybór padł po zaledwie trzech strzałach po tym, jak Rodgers pogrzebał w worku, dając Cowboys pierwszy i gol na linii 10 jardów, chcąc dodać 7-0. Na trzecim Ford wyprzedził Daltona Schultza na linii bramkowej, aby wybrać i wrócić 34 jardów.

„Za każdym razem, gdy przeciwnikowi brakuje punktów, to wielka chwila” – powiedział LaFleur.

Następnie przy kolejnym zagraniu w Dallas, kolejne podanie Prescotta nad środkiem znalazło ręce Forda, a kolejny zwrot z 34 jardów przygotował Packers na prowadzenie 14-7 na 12-metrowym TD prowadzonym przez Aarona Jonesa.

„Gra naprawdę szybko”, powiedział LaFleur o Fordzie, prośba o ustępstwo od Jacksonville pod koniec rozgrywek, która przeszła drogę od specjalnego gracza zespołowego do regularnej roli defensywnej. „Czujesz tam jego prędkość, a także moje ciało”.

4. Dokonano zmiany w ofertach specjalnych, a obrona wzrosła do tej pory późno.

Z remisem 14 punktów w trzeciej kwarcie, Amary Rodgers wracający z rzutu karnego po raz piąty w tym sezonie (tracąc jedną sekundę), zmiana przesunęła cały impet w stylu Cowboys.

Dallas strzelił gola w czterech zagrywkach na 13-jardowym przyziemieniu prowadzonym przez Tony’ego Pollarda (22 złapania, 115 jardów), zdobył trzy, a następnie ponownie zdobył gola w siedmiu rzutach na 35 jardowego przyłożenia przez odbierającą Cee Dee Lamb (11 złapań, 150 jardów, dwa TD ), aby wzrosnąć z 28 do 14.

Kick-off powracający Keisean Nixon stał się kick-backiem Packers do końca gry.

Dwa podcięcia Prescotta (27 z 46, 265 jardów, trzy TD, dwa z INT, ocena 78,6) na trzecim, trzecim, czwartym i 3 z Green Bay 35, gdy Dallas odrzucił długą bramkę z gry, zwrócił piłkę Packers, aby poprowadzić ich do zwycięstwa.

5. ZABAWA UJAWNIAJĄCA OT BYŁA CAŁĄ NOC, ALE NIE MA CZASU NA świętowanie.

Green Bay późno w regulaminie nie miał szansy na wygraną, kampania, która zdenerwowała Rodgersa i LaFleura, ale zdobyli kolejną szansę.

Potrzebując tylko gola z pola, aby wygrać, Hazmonowie mieli trzecie i jedno miejsce w swojej 44. drużynie.W tym momencie, ofensywa miała piłkę na ponad 200 jardów – Jones miał 138 jardów płynących w 24 podaniach, z AJ Dillonem dodanie 65 jardów w 13 próbach – dzięki czemu tendencja gry Allen Lazard do gry działa pięknie.

Obrońca Lazard padł na linię kontrataku, dzieląc pomocnika po krótkim przyjęciu, aby zyskać 36 jardów, aby osiągnąć zasięg bramkowy.

„Wkładaliśmy to na jakiś czas w trakcie gry i nie było go tam, nie było, nie było” – powiedział Rodgers. „Allen i ja rozmawialiśmy na uboczu i czuliśmy, że gdybyśmy wrócili do tej gry, miałaby szansę tam być, a on jest w tym bardzo uzdolniony”.

Jones pobiegł ponownie na 5 jardów, plus kara za maskę na twarz, włożył piłkę do 10. Rodgers rzucił kolanem – pozostawiając drużynę z dystansu w sumie na 207 jardów – aby umieścić piłkę w środku pola, a Mason Crosby był dobry z 28 jardów prawie siedem minut dogrywki.

Packers utrzymali swój sezon przy życiu, osiągając 4-6, ale ponownie mają podobną krytyczną misję w ciągu zaledwie czterech dni, w czwartek wieczorem futbolu przeciwko Tennessee (6-3) w Lambeau.