Zwycięzcy i przegrani po niedzielnym wyścigu NASCAR Cup Series w Richmond

Oto spojrzenie na zwycięzców i przegranych na Richmond Raceway.

Zwycięzcy

fani NASCAR- NASCAR nieustannie szuka sposobów na wcześniejsze rozpoczęcie wyścigów po deszczu. W niedzielę NASCAR wystawił samochody na tor na oponach przeznaczonych na deszczową pogodę. Rozpoczęcie wyścigu opóźniło się zaledwie o kilka minut, czyli znacznie mniej niż w przypadku, gdyby Sport nie był wyposażony w opony przeznaczone na deszczową pogodę. To ważny krok naprzód.

Denny Hamlin — W trzech ostatnich wyścigach odniósł drugie zwycięstwo. Dodaj do tego zwycięstwo w Clash i świętował trzy zwycięstwa w tym sezonie. Hamlin zbiera nagrody w błyskawicznym tempie.

Joey Logano — Dwukrotny mistrz Pucharu Świata miał trudny początek sezonu, ale wszystko zaczyna się odwracać. W zeszłym tygodniu zajął 11. miejsce w COTA i zajął drugie miejsce w Richmond.

Martin Truex Jr. — Jego czwarte miejsce było słodko-gorzkie Mając możliwość wygrania wyścigu, zanim ukarano go ostrzeżeniem, doszło do dogrywki. Jednak pięć razy z rzędu zajmował miejsca w pierwszej dziesiątce i pozostaje liderem punktowym.

Pogoń za Elliottem — Zajął najlepsze w sezonie piąte miejsce, co dało mu dwa miejsca w pierwszej dziesiątce w ciągu ostatnich trzech tygodni.

Josh Perry – Miał swój najlepszy występ w sezonie i zakończył sezon na 11. miejscu. Mimo startu z 30. pozycji, 90% wyścigu spędził w czołowej piętnastce.

Przegrani

Ricky Stenhouse Jr. – Jego 33. miejsce to jego trzeci z rzędu wynik na 28. miejscu lub gorszym.

Harrisona Burtona – W Richmond zajął 34. miejsce, a po raz piąty w siedmiu wyścigach zajął 30. lub gorsze miejsce.

Zane Smith – Dojechał na 35. miejscu, a po raz piąty w siedmiu wyścigach zajął 29. lub gorsze miejsce.

READ  Kevin Maxine z Jaguars został pierwszym publicznie wymienionym trenerem w głównym męskim sporcie zawodowym w Stanach Zjednoczonych