Wyniki, najważniejsze wydarzenia, aktualności, spoilery i aktualizacje na żywo Browns vs. Texans

Weekend z dziką kartą rozpoczyna się szalenie.

Houston Texans i Cleveland Browns wymieniają się ciosami w pierwszym meczu NFL po sezonie, a przyłożenia obu drużyn kończą się wcześniej. Joe Flacco, CJ Stroud, Kareem Hunt i Nico Collins są w akcji.

To 16. mecz play-off w karierze Flacco. To pierwsza taka sytuacja w karierze Strouda. Czy doświadczenie zatriumfuje, czy młodość pokona wiek? Obserwuj, jak Yahoo Sports dostarcza najnowsze wiadomości, wyniki i najciekawsze momenty z sobotniej gry Wild Card.

On żyje24 aktualizacje

• Pierwsza połowa dobiegła końca, a Houston wydał oświadczenie, prowadząc 24-14. CJ Stroud ma 11 z 16 punktów, 236 jardów, trzy przyłożenia i brak strat. Browns w sezonie zasadniczym osiągali najlepszy w lidze wynik 164,7 jardów na mecz.

Ten facet jest debiutantem, który debiutuje po sezonie przeciwko elitarnej obronie.

• To trzy przyłożenia Strouda w pierwszej połowie na 236 jardach. Po raz kolejny obrona Brownsów była najlepsza w sezonie zasadniczym w NFL.

• CJ Stroud ponownie dostarcza. Teksańczycy pokonują 71 jardów po przyziemieniu na dystansie 37 jardów od Strouda do Daltona Schultza na 22. pozycji. Teksańczycy prowadzą 24-14, a do końca pierwszej połowy pozostało 1:11.

• Odpowiednie statystyki tutaj. Elitarna obrona Cleveland nie jest elitarna na wyjazdach.

• Mamy przerwę w ofensywie. Browns i Teksańczycy wymieniają się puntami, a Cleveland odzyskuje piłkę na 8:42 przed końcem pierwszej połowy. Houston prowadzi 17-14 i właśnie straciło 10-punktowe prowadzenie po tym, jak C.J. Stroud podał głęboką piłkę do Nico Collinsa, nie trafiając w bramkę.

• A Teksańczycy odpowiadają. To jest oficjalnie strzelanina. CJ Stroud trafia Brevina Jordana po podaniu przy ekranie, zdobywając przyłożenie z 76 jardów i prowadząc 17-14. To już cztery posiadania z rzędu z przyłożeniami. Houston wyróżnia się najlepszą obroną podań w Cleveland.

• Kareem Hunt znajduje strefę końcową. Flacco uderza Hunta i podaje go po przyziemieniu z 11 jardów, co kończy się sześcioma zagraniami na dystansie 75 jardów. To trzy proste przyłożenia pomiędzy Brownsem a Teksańczykami, co przekształciło się w szybką i wściekłą pierwszą połowę. Na początku drugiej kwarty Cleveland prowadziło 14-10.

• Houston odpowiada mocnym podaniem Flacco do Harrisona Bryanta na zakończenie pierwszej kwarty. Cleveland ponownie znajduje się w rejonie Houston i pojawia się groźba strzelaniny:

• Szybki strzał z Houston przenosi Teksańczyków do strefy końcowej. Cztery akcje na 75 jardów kończą się przyziemieniem na dystansie 15 jardów od CJ Strouda do Nico Collinsa. To połączenie opłaciło się przez cały sezon, a play-offy znakomicie rozpoczęły się. 10-7, Teksańczycy na koniec pierwszej kwarty.

• Cleveland korzysta ze świetnej gry podań. Kareem Hunt po trzeciej pozycji przeskakuje linię bramkową i trafia z linii pierwszego jarda, umieszczając Browns na szachownicy. 7-3, Brown w końcówce pierwszej.

• Ofensywa Clevelanda ożywa. Joe Flacco uderza Davida Njoku z 45 jardów, aby dostać się do strefy Teksasu. Njoku był jednym z ulubionych celów Flacco, odkąd Flacco przejął funkcję QB.

• Najlepiej oceniana obrona Cleveland znajduje się w czerwonej strefie. Teksańczycy ani razu nie znaleźli się w polu końcowym po pierwszej próbie z linii 3 jardów. Zdecydowali się na gola z gry i pod koniec pierwszej kwarty objęli prowadzenie 3:0.

• CJ Stoud ma świetne połączenie z Nico Collinsem, które sięga 38 jardów, a Teksańczycy grają w Cleveland 10. Ten duet ciągle robi świetne akcje.

• Po dobrej akcji Teksańczyków Brownowie rozpoczynają drugą jazdę na własnej linii 8 jardów

• Teksańczycy przejęli dwa pierwsze upadki, ale zadali cios po trzecim podaniu CJ Strouda, które nie zostało dokończone. Bezbramkowy remis po jednym posiadaniu dla każdej drużyny.

• Cleveland uderza piłką po pierwszych sześciu jardach. Houston ma piłkę, a C.J. Stroud zadebiutuje w NFL po sezonie.

• Witamy w play-offach. Houston wygrał rzut monetą i zaczęło się. Pierwsi przejmą piłkę Browns.

READ  Piłkarskie Siły Powietrzne zostały zawieszone na dwa lata za rekrutację nadużyć w okresach zgonów COVID-19