Wyniki Elite 8, selekcje NCAA

grać

Po emocjonującym zakończeniu rundy Sweet 16, w niedzielę turniej NCAA kobiet przeniósł się do Elite Eight, a dwie rozstawione z numerem 1 w swoim regionie rozegrały dwa popołudniowe mecze. Rywalizowano z 3 zespołami. (W rzeczywistości dwie inne poniedziałkowe gry Elite Eight będą zawierały rozstawienie nr 1 i rozstawienie nr 3.)

Niepokonana Karolina Południowa (35-0) i trener Don Staley wytrzymali późne wyzwanie ze strony Oregon State 70-58 w Albany w stanie Nowy Jork i po raz czwarty z rzędu zapewnili sobie awans do Final Four. W Portland w stanie Oregon w Teksasie (33-4) zmierzy się ze stanem NC (30-6).

Dzisiejsze Marcowe szaleństwo kobiet Mecze są transmitowane w telewizji ABC i przesyłane strumieniowo w ESPN+. USA TODAY Sports będzie przez cały dzień dostarczać najnowsze wiadomości, wyniki, analizy i nie tylko. Następnie kontynuuj.

Dziś Marszowe Igrzyska Szaleństwa Kobiet

Oto pełny harmonogram niedzieli Igrzyska turniejowe kobiet NCAA.

Jak oglądać mecze turniejowe kobiet NCAA

Obydwa dzisiejsze mecze Elite Eight będą transmitowane w telewizji ABC.

Kobiety mogą transmitować mecze turniejów NCAA Fubo I dalej ESPN+.

Sposób na zdobycie sześciopunktowej przewagi w 44 sekundy.

NC State strzeliło 4 z 4 rzutów z gry w pierwszej kwarcie, utrzymując Teksas 2 z 10 z podłogi, a w drugiej kwarcie objęło prowadzenie 19-14. Piękne podciągnięcie Shanii Rivers pod koniec pierwszej połowy zakończyło prowadzenie 8-2 trzeciego rozstawionego Wolfpack.

Jednak prawdziwą gwiazdą pierwszej kwarty była obrończyni stanu NC Asiaha James, która zdobyła już 10 – tak, 10 – punktów, trafiając 4 z 6 rzutów, w tym dwie próby z (być może błędnie zaznaczonej) linii rzutów za trzy punkty.

Jedna niepokojąca tendencja dla Wolfpack: Teksas ma już siedem ofensywnych zestawów i zdobył cztery punkty przy drugich szansach. NC State musi przejąć kontrolę nad piłką, a Wolfpack musi już odrobić pięć strat, jeśli chce wygrać tę grę.

ALBANY, NY — Karolina Południowa wysysa tlen z pomieszczenia i nadzieję z serca przeciwnika.

Mając tak rozbudowany skład, że rzadko widać jego koniec, Karolina Południowa nie jest tak naprawdę w tarapatach. Och, przeciwnik mógłby tak pomyśleć, pozostając w zasięgu uderzenia i zdając sobie sprawę, że może wyprzedzić Gamecocka jednym lub dwoma wiadrami.

READ  Premier Aryeh spotkał się z Teri w domu wodza Shas po dyskwalifikacji Sądu Najwyższego

Nie wiedzieli, że Karolina Południowa czeka na swój czas. Aż do Bum! Gamecocks rzucił się biegiem, a ich przeciwnik zastanawiał się, co się właśnie stało i sprawdzał ślady bieżnika na swoich plecach.

Weźmy na przykład niedzielny mecz ze stanem Oregon. Przeczytaj felieton Nancy Armour Tutaj.

Poszukiwania idealnego sezonu South Carolina GameCox trwają.

Karolina Południowa wykorzystała swoją głębię i agresję na szachownicy, aby pokonać stan Oregon 70-58 w finale regionalnym Albany 1.

Karolina Południowa prowadziła 12 punktami na początku meczu finałowego, ale stan Oregon zdołał odrobić straty i na cztery minuty przed końcem zmniejszyć przewagę do czterech. Jednak Beavers nie zdobyli bramki do końca, gdy USC się wycofało.

Karolina Południowa (36-0) miała dziewięciu różnych zawodników na koncie, na czele której znajdowała się studentka pierwszego roku Tessa Johnson, która zdobyła 15 punktów.

Dla Gamecoxa i trenera Dona Staleya jest to czwarty z rzędu występ w Final Four, który ma nadzieję zostać pierwszą kobiecą drużyną od czasu UConn w 2016 roku, która pozostanie niepokonana i zdobędzie mistrzostwo kraju.

Seria 12:0 pod koniec trzeciej kwarty zapewniła Karolinie Południowej pierwsze miejsce w Final Four.

Gamecocks prowadzą po jednej kwarcie Oregon State 58-46.

Po tym, jak Beavers zmniejszyli prowadzenie do dwóch punktów, Raven Johnson i Tessa Johnson połączyli siły po rzutach za trzy punkty i zapoczątkowali serię zwycięstw USC. Karolina Południowa, najlepsza w kraju drużyna rzucająca za 3 punkty, trafiła zaledwie dwie z pierwszych 15 prób zza łuku, a wynik stanu Oregon utrzymywał się na stałym poziomie.

USC miało znaczną przewagę na szachach, pokonując Beavers 37-26, a 18 z nich wyszło w ataku.

Kłopoty z faulami mogą być głównym czynnikiem wpływającym na wysiłki stanu Oregon mające na celu zdenerwowanie Karoliny Południowej i awans do tegorocznej Czwórki Kobiet.

Dwóch kluczowych zawodników drużyny Beavers w pierwszej połowie było zmuszonych spędzić dłuższe okresy na ławce rezerwowych, a Gamecocks do przerwy prowadzili 37-33.

Tyma Gardiner popełnił swój trzeci faul w połowie drugiej kwarty, a środkowy Raegan Pearce został wezwany po raz trzeci po wątpliwej wezwaniu na niecałą minutę przed końcem połowy.

READ  Trump nie przyznał się do federalnych zarzutów nielegalnego posiadania tajnych dokumentów

Jednak Oregon State był w stanie utrzymać wynik w grze, trafiając 6 z 14 strzałów z dystansu za trzy punkty.

Ośmiu różnych zawodników z Karoliny Południowej strzeliło gola w pierwszych 20 minutach, a 7 punktów na czele z obrońcą Bree Hallem.

Żadna z drużyn nie wyglądała szczególnie dobrze na początku dzisiejszego pierwszego finału regionalnego.

Karolina Południowa wykonała tylko dwa z pierwszych dziewięciu prób od razu po zdobyciu bramki, a stan Oregon popełnił cztery straty, zamykając mecz po pierwszej kwarcie.

Najlepiej rozstawieni Gamecocks prowadzili 18:14.

Zespół USC uzyskał ośmiopunktową przewagę za pięcioma punktami od strażnika Bree Hall, ale przewaga została zmniejszona, gdy z ławki rezerwowała uczennica drugiego roku stanu Oregon Lily Hansford, która trafiła z ławki i trafiła parę trójek.

Obie drużyny zakończyły pierwsze 10 minut strzelając z piłki poniżej 37% z podłogi.

• Karolina Południowa G. Raven Johnson (8,2 punktu na mecz, 4,9 punktu na mecz, 35,3% 3 punkty) trafił wszystkie trzy ze swoich trzech prób zdobycia trzech punktów w regionalnym półfinale nad Indianą, w tym kluczową w ostatniej minucie meczu.
  • Stan Oregon F. Tima Gardiner (11,6 punktów na mecz, 6,8 RPG), czołowy strzelec drużyny Beavers z 21 punktami w zwycięstwie nad Notre Dame, który zebrał 11 zbiórek i zaliczył cztery asysty. W turnieju podniósł swoją średnią punktacji do 16,7 punktów na mecz.
  • Teksas G Madison Booker (16,5 punktów na mecz, 4,9 punktów na mecz, 5 punktów na mecz) utalentowany student pierwszego roku w meczu z Gonzagą miał zaledwie 6 punktów.
  • Stan NC G Aziaha James (16,4 punktów na mecz, 4,6 RPG) junior zrobił duży krok w obliczu zdenerwowania Stanforda, zdobywając 29 punktów, w tym 10 z 11 z linii rzutów wolnych.

– Steve'a Gardnera

Po ostrej krytyce ze strony trenerki koszykówki kobiet LSU Kim Mulkeya, „Los Angeles Times” zaktualizował felieton opublikowany przed sobotnim meczem LSU–UCLA, ponieważ „nie spełniał on standardów redakcyjnych Timesa”.

Mulki Wpadł w długotrwały szał Jeśli chodzi o to, co nazwała „seksistowskim” językiem w felietonie, w pierwszej części Game Vs. UCLA nazwał to walką „dobra ze złem”. W szczególności Mulkey sprzeciwił się opisaniu przez niego broniącej tytułu mistrzyni NCAA Lady Tigers jako „brudnych debiutantów”.

READ  Porozumienie dotyczące bezpieczeństwa na wyspach Pacyfiku: Chiny odgrywają rolę w trasie koncertowej Wang Yi

To zdanie, wraz z odniesieniami do LSU jako „złoczyńców”, UCLA jako „mleka i ciasteczek” oraz „ulubieńców Ameryki” zostało usunięte z kolumny (pomimo nagłówka „Ulubieńcy Ameryki kontra złoczyńcy z koszykówki”). i łączność internetową) – Steve Gardner i Nancy Armor

Iowa Elite Eight prawdopodobnie będzie bez Molly Davis.

Trenerka Hawkeyes Lisa Bluder powiedziała w niedzielę, że nie spodziewa się, że Davis zagra przeciwko LSU.

„Jestem bardzo rozczarowany” – powiedział Bluder. „Myślałem, że wróci na zawody i naprawdę tak było”.

Davis doznał kontuzji prawego kolana w finale sezonu zasadniczego Iowa przeciwko Ohio State. Kontuzja początkowo wyglądała poważnie – podczas obchodów Dnia Seniorów trzeba było go podnieść z podłogi i jeździł na wózku inwalidzkim – ale następnego dnia Bluder powiedział, że Davis nadal ma szansę zagrać po sezonie. Od tego czasu przechodzi intensywną fizjoterapię, ale był w trakcie rozgrzewki przed sobotnim meczem Sweet 16.

Davis rozegrał w tym roku 30 meczów w sezonie zasadniczym, zaczynając od wszystkich z wyjątkiem trzech. Piątoroczna seniorka notuje średnio 6,1 punktu i ustępuje jedynie Kaitlyn Clark z 93 asystami. – Zbroja Nancy

Prognozy Elite 8

Kogo wybrały ekspertki sportowe USA TODAY, Nancy Armor i Lindsey Schnell? Przeczytaj tutaj.

Kto wygrał wczorajsze mecze Sweet 16?

Anioł Reese i LSU Flau'jami Johnsona Wystarczyło podnieść Tygrysy trzeciego poziomu nr. 2 miejsce w rankingu za UCLA I odeślij drużynę Kim Mulkeya z powrotem do Elite Eight. Caitlin Clark i Iowa Zapewniło to, że ten mecz będzie rewanżem, którego wszyscy chcieli, gdy byli na pierwszym miejscu Hawkeyes przetoczyli się obok Kolorado Następnym meczem, który rozpocznie rundę drugą, będzie mecz Iowa vs. LSU, który odbędzie się w poniedziałkowy wieczór.

W trzecim meczu dnia prawie wyeliminowano czołowe miejsce w tabeli, ale JuJu Watkins i numer 1 w południowej Kalifornii uniknęli przekonującej porażki. Baylora, piąte ziarno w regionie, obgryza paznokcie. W drinku Paige Bukers i rozstawiony z numerem 3 Jukon Wyrzucono ziarno nr 7 Książę.

Wspornik marcowego szaleństwa NCAA dla kobiet

Można zobaczyć w całości Drabina Women's March Madness jest już dostępna.

Wyniki marcowego szaleństwa kobiet

Oto jest Tablica wyników Informacje na temat dzisiejszych meczów Elite Eight Turniej Kobiet NCAA.