Wynik Alabama vs. Cincinnati, Cotton Bowl na wynos: Tight Roll Sixth College Football Playoff Game Playoff

Arlington, Teksas – nie. 1 Alabama zajęła 4. miejsce w Cincinnati 27:6 dzięki zwycięstwu w półfinale Cotton Cup i szóstemu występowi w College Football Playoff National Championships.

Elitarna obrona basu, zdobywca trofeum Heismann Trophy, Price Young Cincinnati była zaledwie 181 jardów od niego, ale rzucił trzy podania do różnych odbiorców. Young pobił rekordy planu przejeżdżania jardów w jednym sezonie i dotykania przyłożeń w swoim pierwszym meczu od czasu pokonania Heismana.

Tight połączył 11-odcinkową grę – w tym 10 uderzeń – aby nadać ton grze w ich pierwszym posiadaniu. Piercots trzykrotnie udało się wejść do czerwonej strefy, ale zdecydowali się na dwa gole z pola i raz odwrócili piłkę przeciwko najsłynniejszej dynastii w historii futbolu uniwersyteckiego.

Cincinnati osiągnęło zaledwie 72 jardy w pierwszej połowie, co jest bezprecedensowe w historii play-offów uniwersyteckich futbolu. Chinci grał lepiej w drugiej połowie i zakończył mecz z wynikiem 218 jardów. Rozgrywający Desmond Rider zakończył z zaledwie 17 z 32 podań na 144 jardy. Biegnący Jerome Ford miał 77 jardów, ale dostał tylko 15 prób w grze.

Chociaż drużyny nie grały od 1990 roku, Alabama wygrała teraz wszystkie sześć meczów z Cincinnati. Tight nr 2 czeka w Michigan lub nr 3 w Georgii na mistrzostwa CFP National Championships 10 stycznia 2022 r.

Zamknij go tutaj, aby wyjąć z bawełnianej miski.

READ  Ben Sasse mógłby zostać nowym prezesem UF. Oto niektóre z jego komentarzy.