Ujawniono drabinkę turniejową NCAA; Uzupełnij harmonogram mężczyzn o czasy telewizyjne: UConn zajmuje pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej

[Sign up for Bracket Madness | Click for printable bracket]

the Drabina turniejowa mężczyzn NCAA Zostało to ujawnione w niedzielę, kiedy UConn zostało ogłoszone numerem 1 w klasyfikacji generalnej poza regionem wschodnim.

Houston jest numerem 1 w Regionie Południowym, a Purdue zajął pierwsze miejsce na Środkowym Zachodzie. Stan Karolina Północna został uznany za najlepszego rozstawionego na Zachodzie, pokonując przewidywanych najwyżej rozstawionych rywali w Iowa, Tennessee i Arizonie.

Iowa, Arizona, Marquette i Tennessee otrzymały nasiona nr 2.

Ta osadzona treść nie jest dostępna w Twoim regionie.

Jak husky się tam dostały

Aktualny mistrz Huskies wyprzedził faworyta Purdue dzięki zwycięstwu nad Marquette w turnieju Big East w sobotę po porażce Purdue z Wisconsin w półfinale turnieju Big Ten. UConn wchodzi do turniejów jako faworyt do wycinania bramek drugi sezon z rzędu po zdominowaniu piątych mistrzostw kraju w programie w 2023 roku.

Ci Husky stracili trzech starterów NBA, ale wrócili z silniejszym sezonem zasadniczym, gdy Cam Spencer, który przeniósł się do Rutgers, dołączył do kolegi z obrony Tristena Newtona w pierwszym składzie All-Big East wraz z wyróżnionym środkowym Donovanem Clinganem. Wielki East Freshman Roku Stefon Castle Uzupełnia odnowiony skład UConn, który ustanowił rekord 31-3, w tym 13-3 przeciwko drużynom Quad 1. UConn odniósł zwycięstwa poza konferencją nad Gonzagą w Teksasie i Karolinie Północnej, a następnie zwyciężył w sezonie zasadniczym i mistrzostwach turniejowych Wielkiego Wschodu.

Górna połowa łuku

Górna połowa łuku

Dolna połowa łukuDolna połowa łuku

Dolna połowa łuku

Wschodnia Prowincja

Nr 1 UConn kontra nr 16 Stetson (Brooklyn, N.Y.), 14:45 ET, piątek, CBS

Nr 8 Florida Atlantic kontra nr 9 Northwestern (Brooklyn, N.Y.), 12:15 ET, piątek, CBS

Stan nr 5 San Diego kontra nr 12 UAB (Spokane, Waszyngton), godz. 13:45 ET, piątek, TNT

Nr 4 Auburn kontra nr 13 Yale (Spokane, Waszyngton), 16:15 ET w piątek, TNT

Nr 6 BYU kontra nr 11 Duquesne (Omaha, Nebraska), 12:40 ET w czwartek, truTV

Nr 3 Illinois kontra nr 14 Morehead State (Omaha, Nebraska), 15:10 ET, czwartek, truTV

READ  Fałszywy wojownik Klay Thompson Ban After Chase Center kapar

Nr 7 stan Waszyngton kontra nr 10 Drake (Omaha, Nebraska), 22:05 ET, czwartek, truTV

Stan Iowa nr 2 kontra stan Dakota Południowa nr 15 (Omaha, Nebraska), czwartek, 19:35 ET, truTV

Obszar południowy

Nr 1 Houston kontra nr 16 Longwood (Memphis, Tenn.), 21:20 ET, piątek, TNT

Nr 8 Nebraska vs. Nr 9 Texas A&M (Memphis, Tenn.), 18:50 ET w piątek, TNT

Nr 5 Wisconsin kontra nr 12 James Madison (Brooklyn, N.Y.), 21:40 ET, piątek, CBS

Nr 4 Duke kontra nr 13 Vermont (Brooklyn, N.Y.), 19:10 ET, piątek, CBS

Nr 6 Texas Tech kontra nr 11 NC State (Pittsburgh), 21:40 ET, czwartek, CBS

Nr 3 Kentucky kontra nr 14 Oakland (Pittsburgh), 19:10 ET, czwartek, CBS

Zwycięzca nr 7 na Florydzie kontra zwycięzca nr 10 Boise State/Colorado (Indianapolis), 16:30 ET w piątek, TBS

Nr 2 Marquette kontra nr 15 Western Kentucky (Indianapolis), 14:00, piątek ET, TBS

Region środkowo-zachodni

Zwycięzca nr 1 Purdue kontra zwycięzca nr 16 Montana/Gambolling State (Indianapolis), 19:25 ET w piątek, TBS

Nr 8 Utah State kontra nr 9 TCU (Indianapolis), 21:55 ET, piątek, TBS

Mecz nr 5 Gonzaga kontra zespół nr 12 McNeese State (Salt Lake City), czwartek, godz. 19:25 ET, TBS

Mecz nr 4 Kansas kontra nr 13 Samford (Salt Lake City), czwartek, godz. 21:55 ET, TBS

Nr 6 Karolina Południowa kontra nr 11 Oregon (Pittsburgh), czwartek o 16:00 ET, TNT

Nr 3 Creighton kontra nr 14 Arkon (Pittsburgh), 13:30 ET, czwartek, TNT

Zwycięzca nr 7 Teksas kontra zwycięzca nr 10 Virginia/Kolorado (Charlotte, Karolina Północna), 18:50 ET, czwartek, TNT

Mecz nr 2 Tennessee kontra nr 15 St. Peter's (Charlotte, NC), 21:20 ET, czwartek, TNT

Region zachodni

Zwycięzca nr 1 Karolina Północna kontra zwycięzca nr 16 Howard/Wagner (Charlotte, Karolina Północna), czwartek, 14:45 ET, CBS

Stan Mississippi nr 8 kontra stan Michigan nr 9 (Charlotte, Karolina Północna), czwartek, godz. 12:15 ET, CBS

READ  Eric Bieniemy mówi, że zdecydował się nie pozostać z liderami

Nr 5 St. Mary's kontra Wielki Kanion nr 12 (Spokane, WA), piątek, 22:05 ET, truTV

Nr 4 Alabama kontra nr 13 Charleston (Spokane, Waszyngton), 19:35 ET w piątek, truTV

Nr 6 Clemson kontra Nr 11 Nowy Meksyk (Memphis, Tenn.), 15:10 ET w piątek, truTV

Nr 3 Baylor vs. Nr 14 Colgate (Memphis, Tenn.), 12:40 ET w piątek, truTV

Nr 7 Dayton vs. Nr 10 Nevada (Salt Lake City), 16:30 ET, czwartek, TBS

Nr 2 Arizona kontra nr 15 Long Beach State (Salt Lake City), czwartek, 14:00 ET, TBS

Zaplanuj dzień po dniu

Pierwsze cztery

Wtorek, 19 marca w Dayton w stanie Ohio

Nr 16 Wagner kontra Howard nr 16, 18:40 ET, truTV
Nr 10 Kolorado kontra nr 10 Virginia, 21:10 ET, truTV

Środa, 20 marca w Dayton w stanie Ohio

Nr 16 Grambling kontra nr 16 Montana, 18:40 ET, truTV
Nr 10 Kolorado kontra nr 10 Boise State, 21:10 ET, truTV

pierwsza runda

Czwartek 21 marca

Stan Mississippi nr 8 kontra stan Michigan nr 9 (Charlotte, NC), 12:15 ET, CBS
Nr 6 BYU kontra nr 11 Duquesne (Omaha, Nebraska), 12:40 ET, truTV
Nr 3 Creighton kontra nr 14 Arkon (Pittsburgh), 13:30 ET, TNT
Nr 2 Arizona kontra nr 15 Long Beach State (Salt Lake City), 14:00 ET, TBS
Zwycięzca nr 1 Karolina Północna kontra zwycięzca nr 16 Howard/Wagner (Charlotte, Karolina Północna), 14:45 ET, CBS
Nr 3 Illinois kontra nr 14 Morehead State (Omaha, Nebraska), 15:10 ET, truTV
Nr 6 Karolina Południowa kontra nr 11 Oregon (Pittsburgh), 16:00 ET, TNT
Nr 7 Dayton kontra nr 10 Nevada (Salt Lake City), 16:30 ET, TBS
Zwycięzca nr 7 Teksas kontra zwycięzca nr 10 Wirginia/stan Kolorado (Charlotte, Karolina Północna), 18:50 ET, TNT
Nr 3 Kentucky kontra nr 14 Oakland (Pittsburgh), 19:10 ET, CBS
Nr 5 Gonzaga kontra nr 12 McNeese State (Salt Lake City), 19:25 ET, TBS
Stan Iowa nr 2 kontra stan Dakota Południowa nr 15 (Omaha, Nebraska), 19:35 ET, truTV
Mecz nr 2 Tennessee kontra nr 15 St. Peter's (Charlotte, Karolina Północna), 21:20 ET, TNT
Nr 6 Texas Tech kontra nr 11 Karolina Północna (Pittsburgh), 21:40 ET, CBS
Nr 4 Kansas vs. Nr 13 Samford (Salt Lake City), 21:55 ET, TBS
Stan Waszyngton nr 7 kontra Drake nr 10 (Omaha, Nebraska), 22:05 ET, truTV

READ  Tydzień NFL 1: Najlepsze sztuki Bucs-Cowboys, zaskakujące niedzielne zakończenia

Piątek 22 marca

Nr 8 Florida Atlantic kontra nr 9 Northwestern (Brooklyn, N.Y.), 12:15 ET, w CBS
Nr 3 Baylor kontra Nr 14 Colgate (Memphis, Tennessee), 12:40 ET, truTV
Nr 5 Stan San Diego kontra nr 12 UAB (Spokane, Waszyngton), 13:45 ET, TNT
Nr 2 Marquette kontra nr 15 Western Kentucky (Indianapolis), 14:00, ET, TBS
Nr 1 UConn kontra nr 16 Stetson (Brooklyn, N.Y.), 14:45 ET, CBS
Nr 6 Clemson kontra nr 11 Nowy Meksyk (Memphis, Tenn.), 15:10 ET, truTV
Nr 4 Auburn kontra nr 13 Yale (Spokane, Waszyngton), 16:15 ET, TNT
Zwycięzca nr 7 na Florydzie kontra zwycięzca nr 10 Boise State/Kolorado (Indianapolis), 16:30 ET, TBS
Nr 8 Nebraska kontra nr 9 Texas A&M (Memphis, Tenn.), 18:50 ET, TNT
Nr 4 Duke kontra nr 13 Vermont (Brooklyn, Nowy Jork), 19:10 ET, CBS
Zwycięzca nr 1 Purdue kontra zwycięzca nr 16 Montana/Gambolling State (Indianapolis), 19:25 ET, TBS
Nr 4 Alabama kontra nr 13 Charleston (Spokane, Waszyngton), 19:35 ET, truTV
Nr 1 Houston kontra nr 16 Longwood (Memphis, Tennessee), 21:20 ET, TNT
Nr 5 Wisconsin kontra nr 12 James Madison (Brooklyn, N.Y.), 21:40 ET, CBS
Nr 8 stanu Utah kontra nr 9 TCU (Indianapolis), 21:55 ET, TBS
Nr 5 St. Mary's kontra Wielki Kanion nr 12 (Spokane, WA), 22:05 ET, truTV

Konferencje z wieloma ofertami

Al-Kabirah 12:8
Sekundy: 8
Wielka dziesiątka: 6
Góra Zachodnia: 6
Administracyjny Komitet Koordynacyjny: 5
Pakt 12:4
Wielki Wschód: 3
AAC: 2
Atlantyk 10:2
Światowa Rada Kościołów: 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *