Tytani vs.

Tennessee Titans pokonali Green Bay Packers 27:17. Packers spadli na 4-7, podczas gdy Tytani poprawili się na 7-3.

Tytani byli pierwsi na tablicy wyników na 83-jardowej przejażdżce, która zakończyła się przyjęciem przyziemienia Dontrella Hilliarda przez Ryana Tannehilla. Packers zdobyli pierwsze punkty po podaniu Aarona Rodgersa do Christiana Watsona. Dodatkowy punkt został zablokowany, pozostawiając wynik 7-6.

Przyłożenie Derricka Henry’ego tuż przed przerwą dało Tytanom prowadzenie 14-6. Henry nie tylko uderzył w murawę, ale również popisał się swoimi umiejętnościami w środku, posyłając podanie do Austina Hoopera.

Packers zdobyli trzy punkty dzięki kolejnemu przyziemieniu Watsona i udanej dwupunktowej konwersji. Wkrótce potem Giants odpowiedzieli drugim przyłożeniem Hoopera tej nocy, tym razem po rzucie z Tannehill.

Tytani przypieczętowali zwycięstwo defensywnym zatrzymaniem na czwartej i krótkiej pozycji, oddając im piłkę z powrotem na nieco ponad dwie minuty przed końcem meczu. Przeprowadzili jedną grę dwie minuty przed ostrzeżeniem, podanie z 51 jardów do Treylona Burksa, które zakończyło imponujące zwycięstwo.

Tannehill wygrał teraz pięć ostatnich meczów, a Tytani wygrali siedem z ostatnich ośmiu meczów.

Dlaczego tytani wygrali?

Tytani dominowali przez większą część meczu i ani razu nie spóźnili się w meczu Friday Night Football. Wyprzedzili Packers pod względem łącznej liczby pierwszych upadków, łącznej liczby jardów, podań, jardów na mecz i czasu posiadania. Kiedy wychodzisz na szczyt w wielu kategoriach ofensywnych, zwykle oznacza to, że możesz też wygrać.

Rozgrywający Ryan Tannehill rozegrał świetny mecz, przechodząc 22 z 27 z 333 jardami i dwoma przyłożeniami. Miał jedno przejęcie, ale nie zmieniło to reguł gry.

Derrick Henry był drugą gwiazdą meczu, w sumie 87 jardów na 28 prowadzących z jednym przyłożeniem w pośpiechu i jednym podaniem (więcej na ten temat w sekcji „Rozgrywka”). Ta twórcza ofensywa wyłączyła obronę Packersów.

READ  Yankees zgadzają się z Marcusem Stromanem na dwuletni kontrakt o wartości 37 milionów dolarów: źródła

Nowicjusz Treylon Burks poprowadził drużynę w odbiorze z 111 jardami na siedem chwytów, w tym 51-metrowy bieg przyziemienia, aby oficjalnie odnieść zwycięstwo. Robert Woods był również skuteczny w powietrzu, gromadząc 69 jardów na sześciu przyjęciach.

Dlaczego zagubione paczki

Packers grali za kulisami przez cały mecz i nie mogli zrobić wystarczająco dużo, aby dogonić drużynę Tytanów, która staje się coraz lepsza w miarę upływu sezonu. Giganci wyszli na mecz wyglądając na wypoczętych i lepiej przygotowanych niż gospodarze.

Rozgrywający Aaron Rodgers trafił 24 z 39 z 227 jardami i dwoma przyłożeniami, ale to brak szerokokątnych odbiorników najbardziej zaskoczył i uszkodził. Tytani nie oferują najtrudniejszego drugorzędnego przeciwnika w lidze, ale Packers sprawiają, że wygląda naprawdę Dobrze z ich ofensywnymi zmaganiami. Najdłuższe podanie Rodgersa to rzut z 28 jardów do Randalla Cobba.

Obrona nie była w stanie powstrzymać Tannehilla, a nawet kiedy go zatrzymał, atak nie był w stanie wykorzystać.

punkt zwrotny

Drugie przyłożenie Tytanów, czterojardowy rzut Henry’ego, powiększyło przewagę przed połową i dodało im rozpędu, gdy weszli w trzecią kwartę. Następnie obrona utrzymała Lakers do bramki z gry otwierającej drugą połowę. Zwycięstwo za trzy punkty ma miejsce, gdy Rodgers idzie po boisku, nawet w roku, w którym Packers nie grają na swoim zwykłym poziomie.

Zagrać w grę

Henry jest świetnym biegaczem, ale okazuje się, że jest też dobrym pomocnikiem. Przy drugiej bramce Henry przejął piłkę i wyglądało na to, że zrobi to, w czym jest najlepszy: uderzenie w pole punktowe. Przestępca miał jednak asa w rękawie. Henry rzucił piłkę do Austina Hoopera, aby TD zwiększył prowadzenie Tytanów. Po meczu Henry pochwalił Hoopera za złapanie i zauważył, że gra była zasługą trenera Mike’a Vrabela i ofensywnego liniowego.

Co dalej

Tytani będą gościć Cincinnati Bengals w przyszłym tygodniu, którzy w ten weekend będą 5-4. Bengalczycy mają nadzieję, że skrzydłowy Ja’Marr Chase może powrócić w 12. tygodniu przeciwko Tennessee. Chase został wykluczony z gry z powodu kontuzji biodra.

READ  Były Cowboys RB Ezekiel Elliott podpisuje roczny kontrakt z New England Patriots

Packers jadą do Filadelfii, by zmierzyć się z Philadelphia Eagles. Filadelfia właśnie przegrała swój pierwszy mecz w sezonie, przegrywając z Washington Chiefs w 10. tygodniu. To stawia ich 8-1 przed weekendem i na pierwszym miejscu w NFC, ponieważ byli gospodarzami dogrywki nad Minnesota Vikings 8-1.