Trevor Lawrence przeprowadzi dalsze badania kontuzjowanego barku

Rozgrywający Jaguars Trevor Lawrence przystąpił do niedzielnego meczu przeciwko Buccaneers z kontuzją kostki i wstrząśnieniem mózgu, po którym wrócił do zdrowia. Opuścił mecz z powodu kontuzji barku.

W poniedziałek przejdzie więcej testów, aby określić, czy będzie dostępny na niedzielny mecz z Panthers.

Martwi mnie to„Mam nadzieję, że to nic wielkiego, ale tak, w tej chwili mnie to niepokoi” – powiedział Lawrence za pośrednictwem ESPN.com po przegranej wyjazdowej z Buccaneers 30:12.

Lawrence doznał kontuzji ramienia podczas nurkowania, aby wykonać pierwszą próbę na czwartej i pierwszej połowie pod koniec trzeciej kwarty. Pozostał w grze przez resztę jazdy, po czym poddał się rozgrywającemu C.J. Beathardowi.

„Kiedy wylądowałem, wiedziałem, że coś jest nie tak” – powiedział Lawrence. „A przy następnej grze trochę boli rzucanie. Chciałem dokończyć jazdę i udało nam się zdobyć kilka punktów, a potem dwa [conversion attempt I] Po sposobie, w jaki rzuciłem piłkę, mogłem stwierdzić, że nie byłem w stanie unieść ramion na tyle dobrze, aby kontynuować grę.

„Miałem nadzieję zostać w domu, ale gdybym to zrobił, skrzywdziłbym wszystkich, więc zadzwonili, żeby przesiedzieć resztę wieczoru”.

Lawrence nigdy nie przegapił żadnego startu podczas swojej trzyletniej kariery w NFL. W 2023 roku wrócił w następnym tygodniu po kontuzji kolana, kostki, a ostatnio wstrząśnieniu mózgu. Ponieważ Jaguars przegrali cztery mecze z rzędu, potrzebują Lawrence'a, jeśli chcą wygrać AFC South.

Jedyną dobrą wiadomością dla Jacksonville jest to, że zarówno Colts, jak i Teksańczycy przegrali w niedzielę, utrzymując trójstronny remis i prowadzenie w lidze przy stanie 8-7.

Jaguary kończą sezon meczami u siebie z Panthers i Tennessee.

READ  Padres podpisuje z Xanderem Bogaertsem 11-letni kontrakt o wartości 280 milionów dolarów, gdy All-Star opuszcza Red Sox, mówią raporty