Trevor Lawrence, Jaguary ogłuszają Chargers w play-offach

Jacksonville na Florydzie. Jaguary rozpoczęły się po złej stronie historii i wyszły z niej po drugiej.

Tak po prostu, sezon z bajkami trwa nadal z przełomowym występem na wieki.

Trevor Lawrence wymazał najgorszą połowę futbolu w swoim życiu jednym z najlepszych, prowadząc Jaguary do powrotu. W jakiś sposób – udało im się – i nadal w to nie wierzysz – powrót 31-30 nad Chargers na zimno Sobotnia noc na Tia Bank Field.

Gol Rileya Pattersona z 36 jardów, gdy zegar tykał, zapoczątkował wielkie świętowanie, które wywołało serię wykrzykników po powrocie z deficytu 27-0.

Tak 27-0! Jaguary miały pięć strat i były martwe w wodzie w pierwszej połowie. Odbili się i zapewnili Dougowi Pedersonowi jedno z najbardziej niesamowitych zwycięstw w jego karierze.

„Chodzi mi o to, że to wszystko. Właśnie to powiedziałem im w przerwie, to trochę jak nasz sezon” – powiedział Pederson. „Czasami wpadaliśmy w dziurę i czasami się z niej wydobywaliśmy. Po prostu mieć odporność i walkę oraz chęć i zdolność do kontynuowania gry, ponieważ łatwo mogło pójść w drugą stronę i to jest to, z czego jestem tak dumny z tych facetów. Wszystko jest na szali, a oni wychodzą i wykonują swoją pracę”.

Lawrence wykonał cztery przechwyty w pierwszej połowie i odpowiedział czterema przyłożeniami i dwoma punktami konwersji, po czym miał 5 minut i 30 sekund gry, aby ustawić Jacksonville na pozycji do powrotu, który nie wyglądał realistycznie. Obrona wymusiła punt, a Lawrence sam zaprojektował klasyczną jazdę 21, aby ustawić Pattersona na sztylecie, aby wygrać.

Był to trzeci co do wielkości powrót w historii kwalifikacji i wysyła Jaguary do playoffów w przyszłym tygodniu. Ich przeciwnikiem zakończy się w niedzielę, ale prawdopodobnie będzie to albo wyżej rozstawiony Chiefs, albo numer 2 Bills, z wyjątkiem poważnych niepokojów.

„Jesteśmy wzorowi” – powiedział odbiorca Marvin Jones. „Wiemy, jak urządzić dobrą imprezę”.

READ  DeMar DeRozan z Chicago Bulls nadal jest świetny, bijąc rekord punktacji Wilta Chamberlaina

Odbiorca Christian Kirk dodał: „Powiedziałem im, że nie zrobimy tego ponownie”.

To było nie do pomyślenia, że ​​Jaguary wywęszyły rundę dywizji, kiedy gra była w pierwszej połowie.

Lawrence wykonał cztery przechwyty w pierwszych dwóch kwartach – połowę tego, co rzucił łącznie w poprzednich 17 meczach – co natychmiast uciszyło 70 250 kibiców. Ten początek był historycznie zły, ale zakończenie Lawrence’a udaje się zrobić ten przypis.

Z deficytu 27-0 w drugiej kwarcie, Lawrence rzucił w drugiej połowie podania przyłożenia do Zee Jonesa, Christiana Kirka i Marvina Jonesa, a następnie dodał dwupunktowy przeskok przez kopiec, aby uzyskać 30-28 przy 5:30 iść. Czując, że niemożliwe jest na wyciągnięcie ręki, Lawrence pchnął piłkę tak mocno, jak zawsze po zdobyciu bramki, a tłum zaczął szaleć.

Obrona Jaguara wyszła potem potężna. Roy Robertson-Harris zwolnił Justina Herberta za stratę 8. Foye Olokon zatrzymał Joshuę Kelly’ego na trzecim miejscu, aby wymusić punt. Lawrence odzyskał go z 3:09 do końca swojego 21. dnia.

„To znaczy, szanse są takie, powiedziałem chłopcom, że nie lubię swoich szans, ale lubię swoje” – powiedział Olokon. „Tak długo, jak istnieje choćby niewielka szansa na wygraną, będziemy walczyć dalej. Widzieliśmy, jak role się odwracają, mieliśmy rozpęd, utrzymaliśmy to, wciąż odzyskiwaliśmy piłkę w ataku i zaczęli rolka.”

W dół pola Lawrence przesunął Jaguary i trafił Kirka, Marvina Jonesa i Zee Jonesa czterema przyłożeniami, chociaż trzeci i jeden dla Kirka był niecelny. Stworzył grę do gry. Czwarty i pierwszy na Chargers 41 i daleko za Pattersonem, Pederson zawołał Travisa Etienne’a.

Zamiast wejść na środek, Etienne przełamał prawą stronę i miał otwarte pole do pracy. Został pokonany po zdobyciu 20 punktów, co ustawiło Pattersona na możliwy do zdobycia strzał, który przybił.

READ  Luka Doncic potrzebuje więcej Mavericków, a on jest taki sam w kwalifikacjach

piłka nożna.

Według Boston Globe, trzy przechwyty Lawrence’a w pierwszej kwarcie były pierwszym przypadkiem w historii play-offów NFL, kiedy rozgrywający był wybierany trzy razy w pierwszej kwarcie.

Jego cztery przechwyty w pierwszej połowie to wątpliwy wyczyn osiągnięty tylko raz w historii play-offów, w 1978 Super Bowl Craiga Mortona z Denver przeciwko Cowboys. Lawrence zakończył 28 z 47 na 288 jardów, cztery przyłożenia i cztery przechwyty.

„Dla mnie to zdecydowanie najgorsza połowa mojego piłkarskiego życia, a także życia wielu ludzi” – powiedział Lawrence. „Rodzaj historii może w tym spisie”.

Po tym katastrofalnym starcie znalazł rytm, umieszczając Jacksonville w odległości 30-20 po 39-jardowym przyłożeniu do Zaya Jonesa pod koniec trzeciej kwarty.

Lawrence rozegrał najgorszy mecz, jaki miał na jakimkolwiek poziomie futbolu, przechwytując w drugiej partii meczu, kolejny w następnym podjeździe Jacksonville i kolejny pod koniec pierwszej kwarty. Doprowadziło to do szybkiego zdobycia 17 punktów przez Chargera i wstępu, który był prawie zbyt stromy do pokonania.

„Grałem z jednym z najlepszych pomocników w Brett Favre i były chwile, kiedy nie miał świetnej pierwszej połowy i wrócił w drugiej połowie i mógł to rozświetlić” – powiedział Pederson.

„To właśnie kocham w Trevorze, jego zachowanie, agresywność, umiejętność zapominania i pójścia dalej. Ale jako pierwszy powie wam, że tu nie chodzi o niego, ale o ludzi wokół niego. [They] Grał, ochrona była dobra, a odbiorniki wykonywały dobrą robotę tam, gdzie trzeba. Ale z indywidualnego punktu widzenia jest to naprawdę świetny występ rozgrywającego”.

Lawrence wyszedł ze swojej orbity przed przerwą, rzucając 9-jardowe przyłożenie na Evana Ingrama. Dodał, że uderzenie Jonesa z 39 jardów i podanie przyziemienia z 6 jardów do Marvina Jonesa w trzeciej kwarcie zmniejszyło deficyt do 30-20.

To zapoczątkowało proces myślowy. Może tylko może?

Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu zagramy trochę lepiej. Obrona, mam nadzieję, że zagrają tak jak dzisiaj. Wykonali świetną robotę. Ale w ofensywie nie można kilka razy obrócić piłki i spodziewać się wygranej. Znaleźliśmy sposób dziś wieczorem, ale prawdopodobnie nie jest to dobra formuła na przyszłość” – powiedział Lawrence. Więc osobiście wiem, że wygranie meczu nie powinno wymagać takiej drugiej połowy. Jeśli grasz lepiej w pierwszej połowie i zwracasz uwagę na piłkę.

READ  Warriors przeżywają późnego De'Aarona Foxa po wpadce Stephena Curry'ego w ekscytującym meczu 4, aby zremisować Kings 2-2

Początek w mgnieniu oka wyczerpał elektryczność stadionu. Po dwóch pierwszych kierowcach Jacksonville i wynikającym z tego puncie, Lawrence został wyeliminowany jako trzeci w pierwszej kwarcie, drugi przez Asante Samuela, który ustawił 6-jardowe przyłożenie Austina Ecklera. Zanim pierwsza kwarta zakończyła się wynikiem 17:0, Lawrence wykonał cztery podania do kolegów z drużyny i trzy do Chargers.

Nikt nie spodziewał się, że Jaguary znajdą się w takiej sytuacji. Sprzątając bałagan Urbana Meyera i lata wcześniejszych zmagań, Jacksonville było ambitne, aby skręcić za róg w 2022 roku.

Ale Jaguars uciekli z prowadzeniem 6-2 i wygrali pięć ostatnich meczów sezonu, zdobywając mało prawdopodobny tytuł AFC South.

To są pieniądze domu. A Jaguary wciąż je wydają.