The Knicks przegrywają z 76 graczami, podczas gdy Joel Embiid i James Harden dominują

James Harden nie miał okazji tańczyć zbyt wiele na grobie Knicksów, kiedy był na Brooklynie, ale wydawało się, że sprawia mu to wiele przyjemności w koszulce Sixersa w Sunday Park.

Sezon Knicks zamienił się w katastrofę pociągu, gdy Harden i rozgrywający Joel Embiid zrobili, co chcieli, zanim duża grupa fanów Sixers skandowała „MVP”, gdy środek gwiazdy znajdował się na linii rzutów wolnych.

Nowa dynamiczna para często remisowała w szybkiej przerwie, gdy Embiid zakończył z 37 punktami, a Harden z 29 punktami i 16 asystami, podczas gdy Sixers rzucili 125-109. Widać Hardena energicznie imprezującego po kilku obręczach Embiid z jego talerzy.

„Czułem się, jakbym był w Philly” – powiedział Harden.

Wydawało się również, że sezon Knicks był martwy. Zagrali 11 spinów w pierwszej połowie, zebrali się w puli, a następnie zamknęli się w zwykły sposób w połowie czwartej kwarty, pokonując 19-4, aby zbliżyć się.

Napastnik Knicks, Julius Randle, zostaje zawieszony przez Joela Embiida z 76ers.
Robert Sabo/New York Post

Następnie Evan Fournier wygłosił kilka zjadliwych oświadczeń.

„Czasami czuję, że patrzymy na siebie, zastanawiając się, jaką grę będziemy grać, do kogo” – powiedział Fournier, jasny punkt z 24 punktami. „Co on zamierza zrobić? Nie mamy teraz wobec siebie oczekiwań, ponieważ nie mamy rytmu i nie mamy pewności siebie w czwartym kwartale. Więc znowu, o ile nie naprawimy tego jako gracze, rzeczy się nie zmieni”.

The Knicks walczyli przez chwilę, gdy rezerwowy rozgrywający Emmanuel Quikley poprowadził w drugiej połowie skok, co dało im jedno punktowe prowadzenie na początku czwartej gry, zanim zostali znokautowani. Quickley zakończył z 21 punktami na 5 z 13 rzutów i był 8 do 8 z linii rzutów wolnych.

To była piąta porażka Knicksów z rzędu i mają 3-15 w ostatnich 18. A w wieku 11-mniej niż 0,500 w wieku 25-36 Knicks czekają na marsz śmierci na ich ósmy występ w loterii w ciągu dziewięciu lat.

READ  Tiger Woods powraca do akcji, a oto jak grał w PGA Championship

„Przybyliśmy, aby się dowiedzieć”, powiedział Mitchell Robinson. „Rozmawialiśmy. Jeśli coś działa dla nas, wróć do tego samego. Ale za każdym razem mamy zmiany. Musimy dowiedzieć się, co działa dla nas i trzymamy się tego.”

nicki
Joel Embiid karmi Mitchella Robinsona, aby go rozpieszczać.
Robert Sabo

Robinson i Jericho Sims podjęli próbę powstrzymania Embiida. (Nicks staje się ruchem rozwojowym, a Tibodo nie grał w Crown Gibson ani Nearness Noel, który był dostępny, ale nie w 100% z powodu zapalenia rozcięgna podeszwowego).

Embiid wykonał 27 rzutów wolnych, a Robinson przejął posiadłość.

„Powinienem był to wiedzieć od ostatniego razu, żeby być bardziej agresywnym, zwłaszcza w parku” – powiedział. „On jest najlepszym graczem, prawda? Powinienem być bardziej skoncentrowany i gotowy do gry. Zrobił to, co musiał zrobić i powinienem był grać lepiej. ”

Od piątkowej straty 46 punktów do Heat, RJ Barrett próbował zrobić dużo wcześniej. Skończył z 24 punktami i czterema stratami, strzelił tylko 9 z 22 i 6 z 10 rzutów wolnych. Julius Randle dostaje kolejny dzień wolny (16 punktów, 4 z 13).

Tom Thibodeau reaguje w drugiej połowie.
Robert Sabo

Randall przegapił 3 w połowie czwartej rundy, co zaowocowało idealną, szybką przerwą, gdy Harden Embiid doprowadził do zaciętego mistrzostwa. Plan gry mający na celu powstrzymanie Harden-Embiida nie wypalił i w środę w Filadelfii dostali kolejną szansę.

Thibodeau przyznał, że mecz został nazwany bliskim (błędy) i że potencjalnie może się przydać Sixers.

„Kiedy masz dwóch tak dynamicznych graczy, wywiera to na ciebie dużą presję” – powiedział Tibodo. „Jeśli generujesz prędkość i jest łączność – w niektórych grach łączność jest marginalna, to nie jest złe. Niektóre inne gry są. To jest miejsce, w którym musisz się zaaklimatyzować. ”

The Knicks stracili 75-64 przy 8:08 przed końcem trzeciego meczu po podaniu Randle’a, który został zablokowany przez Mathisa Thiepole’a, który nakarmił Therese Maxi na szybką przerwę.

READ  Puchar Świata – Pakistańska drużyna otrzymuje wizy wjazdowe na niecałe 48 godzin przed wyjazdem do Indii

Ale Knicks drapały i drapały – z Quikley pierwszym szkodnikiem – i prześcignęły tylko 91-89 po trzech. Prowadząc Barretta do rzucenia piłki, Quickley ukradł wewnętrzne trafienia, dryblował do linii za 3 punkty i zdobył ją, by dać Knicksowi jeden punkt, a trzeci pozostał 1:16. Ale potem było kilka głównych atrakcji Knicks.

„Czwarty kwartał jest inny” – powiedział Fournier. „To jest czas, aby zrobić wszystko, co w naszej mocy i udać się do naszych najlepszych graczy. Tak, człowieku, to frustrujące, ponieważ wcale nie jesteśmy daleko. Musimy wygrać te mecze. To frustrujące. Bardzo frustrujące”.