San Antonio kontra Los Angeles, wynik końcowy: Spurs pokonali Lakers 109-99 brzydko

Po poniedziałkowym słodkim zwycięstwie z Hornets, Spurs odnieśli dziś paskudne zwycięstwo, nie grając zbyt dobrze, ale grając mocniej niż mocno. Lakersi zespół i wygrał 109-99 w Sacramento.

California Summer League Classic to rozgrzewka przed prawdziwą Ligą Letnią, która rozpoczyna się w piątek w Las Vegas, kiedy Victor Wimpanyama rozgrywa swój pierwszy mecz w Silver and Black, kiedy Summer Spurs zmierzą się z Summer Hornets w prawdopodobnie najczęściej oglądanym lecie . Mecz ligowy w historii bezsensownych i przereklamowanych meczy treningowych rozgrywanych przez ogromną liczbę zawodników, którzy nigdy ze sobą nie grali.

Ponieważ dzisiejsze zawody opierają się wyłącznie na ocenach graczy, w podsumowaniu skupię się na wynikach poszczególnych graczy i pominę zwykły przebieg gry, który nie ma znaczenia w tego typu grach pokazowych.

Podsumowania graczy

• Victora WimbanyamyNie w pełni obecny. To tak, jakby go w ogóle nie było.
  • Szampan JuliiNie daj się zwieść delikatnemu smakowi. Jest tak elastyczny, że prawie nie zauważasz, jak dobry jest w koszykówkę. W dwóch meczach w Sacramento był MVP. Tottenham dokonał świetnego wyboru, dając temu facetowi długoterminowy kontrakt.
  • Dominika Barlowa— Nie miał takiego samego dominującego występu, jaki miał przeciwko Hornets, ale utrzymał pozycję w starciu z potężną drużyną z Los Angeles i wykonał kluczowy blok, gdy skończył się czas w pierwszej połowie, aby utrzymać prowadzenie San Antonio. Zagrał dziś bardzo solidny mecz bez błyskotliwych statystyk z poniedziałkowego meczu.
  • Królewski Branham– Mocny początek meczu, pokazał dużo zbiórek w ataku. Nie jest świetnym obrońcą i to część jego gry, nad którą musi popracować. Jest już naprawdę dobrym strzelcem.
  • Karol PediakoWydawał się trochę zdezorientowany w pierwszej części gry. Zaczął odnajdywać równowagę w drugiej połowie, kiedy Tottenham grał z nim w składzie z Barlowem i wykorzystywał jego rozmiar do wykonywania potężnych zagrań na obu końcach. Będzie potrzebował dużo pracy w G-League, ale wygląda na solidnego pickupa.
  • Panie SissokoJego ofensywa ma przed sobą długą drogę, ale facet jest elitarnym obrońcą i gra z przewagą.
  • Blake’a WesleyaBlake ma dziś o wiele lepszy atak. Zamiast wbijać piłkę do kosza, grał więcej w ataku i oddawał strzały ze środka, kiedy były dostępne. Jego obrona była jak zwykle solidna. Gra może zwolnić dla niego.
  • Chandy’ego Browna– To facet, który gra twardo, ale raczej nie dostanie się do NBA. Zrobił wszystko, co kazał mu trener, jest naprawdę silnym zawodnikiem.
  • Erica Stephensona— nie zrobiło większego wrażenia, z wyjątkiem trafienia ładnej otwartej trójki.
  • Javante McCoy– Oddaj strzał pod koniec pierwszej kwarty, aby odzyskać prowadzenie Tottenhamu.
  • Setha Milnera– snajper, który wydaje się nie mieć wiele w swojej grze.
  • Josha Carltona– Duży siniak, który czasami wyglądał lepiej niż Pediaco.
  • Matta Nielsena (Trener) – Solidnym zadaniem jest zebranie grupy graczy, którzy nigdy nie grali razem, aby wyglądali na dobrze zorganizowanych pod względem ataku i obrony, przynajmniej do czasu, gdy w drugiej połowie sytuacja stała się trochę dziwna.
READ  Steve Kerr mówi, że Warriors nie mieli „poczucia celu” podczas powolnego startu

uwagi

• Po raz kolejny Spurs rozpoczęli szybki start i wyglądali na bardziej zorganizowanych niż pick-upy, w których grali Lakers. Los Angeles powstrzymało eksplozję gorącą strzelaniną i wrócili do gry, obejmując prowadzenie pod koniec pierwszej połowy,
  • Choć utalentowany na szczycie listy letniej ligi Tottenhamu, nie jest tak głęboki. Kiedy nowicjusze schodzili na ławkę, na boisku nie było nikogo, z kim można by zagrać w meczu sezonu zasadniczego NBA.
  • Lakers mają bardzo ładny frontowy kort dla swojej drużyny Summer League. Castleton jest prawdziwym strażnikiem obręczy iw tym roku może dostać dużo minut w Los Angeles.
  • Champagnie zdobył 10 punktów w swoich pierwszych trzech strzałach. Trudno być bardziej wydajnym.
  • Max Christie wkroczył, aby rozpocząć drugą połowę, aby było ciekawie, ale ogromny zryw Champagne i Spurs zabrał srebrny i czarny 13 po trzech.
  • Spurs trochę stracili spokój, aby rozpocząć ostatnią kwartę, ponieważ po raz pierwszy w Kalifornii w tym roku zaczęli wyglądać jak drużyna ligi letniej, ale wyprostowali statek i płynęli po zwycięstwo, zbierając zbiórki i zatrzymując się na własną rękę. Potrzebuję ich.

Letnia drużyna Spurs zagra w piątek wieczorem przeciwko Hornets w Las Vegas w pierwszym występie Victora Wimpanyamy w stroju Spurs. Będzie transmitowany na poziomie krajowym w ESPN i nie chcesz go przegapić.