Relacja na żywo z meczu Indianapolis Colts w Denver Broncos na TNF

Kickoff odbędzie się o 18:15 czasu Mile High w czwartek, 6 października 2022 r. W Empower Field w Mile High w Denver w stanie Kolorado.

Aktualizacje gry

13:15 MT: Broncos awansowali za Devina Ozegbo, Salameha Anthony’ego Harrisa i zewnętrznego obrońcę Jonathana Kongbo. Od zespołu trenerskiego przed meczem z Colts na TNF.

17:00 GMT: Kilka niespodzianek dla bezczynnych dziś wieczorem Broncos. Dobrze się sprawujcie Wygląda na to, że Billy Turner mógłby postarać się o swój pierwszy strój z Denver w tej grze. będzie aktywny. Sprawdź Pełna lista nieaktywnych czynników dla tej gry Broncos-Colts znajduje się tutaj.

18:19 czasu miejskiego: Nyheim Hines wcześnie odpadł z gry. Po uderzeniu i dźgnięciu było oczywiste, że ma problemy z motoryką. Biorąc pod uwagę, że protokół wstrząsu NFL był pod ostrzałem w ostatnich tygodniach, możemy założyć, że tutaj będą bardziej ostrożni wobec Haynesa.

18:25 czasu miejskiego: Po zmuszenie Coltsów do trzech i odpadnięciu w pierwszym wyścigu, Russell Wilson i Broncos wyjechali na boisko na czerwono. Jednak ich przywództwo utknęło na 15, gdy Brandon McManus umieścił ich na 3:0 w pierwszym kwartale.

18:53 czasu miejskiego: Pierwsza kwarta zakończy się walką trzech stron i nabiera kształtów. Poza pierwszą kampanią Broncos, która zakończyła się rzutem z pola, obie drużyny w większości obstawiały zakłady i trzy, a wyjście jest zazwyczaj sposobem, w jaki się tam dostali. Pełne podsumowanie pierwszego kwartału.

19:01 czasu miejskiego: Denver w końcu odzyskało sprawy. Jednak ponieważ zagrażali czerwonej strefie, Garrett Pauls wcześnie przeszedł do trudnych statystyk Russella Wilsona, który ich wspierał. KJ Hamler prawie złamał trzecie podanie na szóstkę, ale został ledwo zablokowany. W drugiej kwarcie McManus prowadził Denver 6:0.

19:11 czasu miejskiego: Z prowadzeniem Colts i tylko dwoma grami usuniętymi od Phillipa Lindsaya otwierającego 16 jardów przewagi, Matt Ryan będzie próbował zmusić piłkę pomocnika do czekania na Caden Sterns. Przechwytuje piłkę i zwraca ją na linię 37 jardów Broncos, aby utrzymać Colts bez bramek.

READ  Katie Taylor pokonuje Amandę Serrano w zaciętym meczu, aby pozostać mistrzem

19:36 MT: Ronald Darby utykał w grze pod koniec pierwszej połowy i został zabrany do szatni. Wątpliwe, czy wróci.

19:41 czasu miejskiego: Colts poprowadzili drogę do linii 15 jardów, ale kolejne worki obrony Broncos za ciężkie straty umieściły ich na pozycji 3 i 38. Zebrali wystarczająco dużo jardów, aby dać im 52-jardowy cel z pola, aby wciąć się w Broncos ’ 6-3 prowadzenie przed przerwą. Pełne podsumowanie II kwartału.

19:44 czasu miejskiego: W pierwszej połowie rozeszła się wiadomość, że ILB Josey Jewell jest również podejrzewany o powrót z problemem kolana. Kulał w ostatnim kierownictwie Molts i jest mało prawdopodobne, aby zagrał w drugiej połowie. Będzie oceniany na zewnątrz, aby rozpocząć drugą połowę.

20:18 czasu miejskiego: Indianapolis był w stanie zremisować mecz na początku trzeciej kwarty z doładowaniem, ale obrona Denver wzmocniła się, aby wymusić rzut z pola i remis 6-6.

20:25 czasu miejskiego: Po kolejnym przechwyceniu przez Cadena Sternsa natychmiast po zablokowaniu rzutu z pola przez Broncos, Denver zdołał odzyskać piłkę w zasięgu bramki i odzyskać prowadzenie pod koniec trzeciej kwarty 9:6. Ronald Darby również zostanie oficjalnie wykluczony z tej gry.

20:33 czasu miejskiego: Trzecia kwarta zakończyła się ciosem, gdy Russell Wilson trafił Mike’a Boone’a na przepustkę ekranową. Boone podążał za jego płotkami przez całą drogę, aby zyskać 34 jardy do linii 31 jardów Colts. Dobrze w zakresie celów domeny McManus. Pełne podsumowanie III kwartału.

20:39 MT: Z polem bramkowym w ręku Russell Wilson poczuł presję i po prostu rzucił ją na przechwycenie, aby zakończyć prowadzenie Broncos. Kolejna okazja do zdobycia punktów została usunięta przez decyzje drapania głowy. Zaraz po jeździe Wilson udał się do niebieskiego namiotu medycznego. Britt Rebian rozgrzewa się na uboczu. Wilson wyszedł, klaszcząc i wydawał się gotowy do wyjścia.

READ  Portland Trail Blazers ciężko walczą, spadając do Oklahoma City Thunder u siebie

20:52 czasu miejskiego: Dre’Mont Jones opuścił grę, aby poddać się ocenie z powodu wstrząśnienia mózgu. Później pozwolono mu wrócić do gry po przejściu protokołu wstrząsu mózgu.

20:56 czasu miejskiego: Baron Browning następnie opuścił mecz z czymś, co wyglądało na kontuzję ręki lub nadgarstka. Wchodził do szatni z trenerami.

21:06 MT: Broncos LT straci Garrett Bulls z powodu kontuzji kostki po doznaniu skrętu. Został przeniesiony z pola.

21:13 czasu miejskiego: Russell Wilson potrzebował pierwszego przyłożenia, aby zakończyć grę, i rzucił fatalne podanie w przechwyconą strefę końcową, aby dać Colts ostatnią szansę na przedłużenie gry.

21:18 czasu miejskiego: Z Colts na czele, Broncos przegrali ostatnią szarżę do przodu, a drugi w tabeli Nik Bonitto odpadł. Bradley Chubb to jedyny czwórka najlepszych graczy na wykresie głębokości, który wciąż istnieje. Jednak Bonito szybko wrócił do gry. Brakuje tylko jednej sztuki.

Podgląd gry

Piąty tydzień zaczyna się od Piłka nożna w czwartek wieczorem i Denver Broncos (2-2) będzie gospodarzem Indianapolis Colts (1-2-1) w trzecim meczu w tym sezonie w czasie największej oglądalności. Obie drużyny wypadły z bram, gdy nowi pomocnicy odkryli swoje nowe drużyny.

Matt Ryan rzuca dużo przechwytów, ale w ostatnich dwóch meczach znacznie się poprawił dzięki współczynnikowi przechwytów 4:1. Jednak w tym sezonie otrzymał dziewięć porażek i jest to obszar, który może wykorzystać obrona Broncosu. Ryan obrócił piłkę ponad osiem razy w czterech meczach.

W międzyczasie Russell Wilson był w górę iw dół i cały czas startował w Denver. Nie był tak podatny na zmiany jak Ryan, ale jak dotąd nie był w stanie znaleźć żadnej spójności w ataku w tym sezonie. W zeszłym tygodniu miał swój najskuteczniejszy mecz, ale fatalna trzecia kwarta zakończyła się deficytem, ​​którego zespół nie był w stanie przezwyciężyć.

READ  Aktualizacja wyników krykieta na żywo w Indiach i Sri Lance: Bhanuka Rajapaksa przygląda się wielkim hitom, Indie znajdują Wickets

moje oczekiwania

we współpracy z Zakłady sportowe DraftKingsOmówię wszystkie moje wybory w tym roku na TallySight. Nasi pracownicy są bardzo pewni zdolności Bronco do osiągnięcia sukcesu Wygraj tutaj w naszych cotygodniowych prognozach wyników Byłem bardziej pewny siebie niż większość ludzi z prognozą 27-17. Myślę, że to jest gra, od której Denver trzyma się z daleka w obliczu Colts.