Raport 49ers: ocena ataku, obrona w wygranym 37-20 meczu z liderami

SANTA CLARA – Kyle Shanahan przyznał, że był sfrustrowany remisem 49ers w pierwszej połowie z liderami Waszyngtonu w sobotę.

Ale 49ers strzelili dwa gole w trzeciej kwarcie, aby zacząć dominować Zwycięstwo 37-20 na Levi’s Stadium.

Liderzy utrzymali się do czwartej kwarty, kiedy 49ers zdecydowali się na trzy krótkie rzuty z gry Robbiego Goulda.

„Powinno być dużo gorzej niż było” – powiedział Shanahan.

nadal, 49ers, Miejsce nr 3 w NFC, rozegrał więcej niż potrzeba do decydującego zwycięstwa nad drużyną zajmującą obecnie siódme i ostatnie miejsce w play-offach NFC. Lider (7-7-1) ma przewagę pół meczu nad Seattle i Detroit.

Oto spojrzenie na kartę raportu 49ers z ich gry w tygodniu 16:

Zbrodnia pośpiechu

49ers zmierzyli się z jedną z najlepszych linii defensywnych w NFL, a kapitanowie byli zdeterminowani, by nie pozwolić 49ers przejąć kontroli nad meczem na parkiecie.

Christian McCaffrey i Ty Davis Price nie mieli zbyt wiele miejsca do biegania przeciwko ułożonemu w stos Washington boxowi, chociaż 49ers pękły, gdy szerokokątny Ray-Ray McCloud wziął wymianę w ruchu orbitalnym i odebrał bloki od Mike’a McGlincheya, McCaffreya, Joan Jennings i Willie Snead, aby zawrócić, skręć za róg i biegnij sprintem przez 71 jardów.

McCaffrey skończył z 46 jardami i przyłożeniem przy 15 prowadzących, podczas gdy Davis Price miał 30 jardów w dziewięciu próbach. Przyziemienie McClouda było jego jedyną jazdą tego dnia.

klasa B

przejść wykroczenie

Brock Purdy utrzymał prowadzenie 49ers w sobotę z kolejnym mocnym występem. Junior wykonał 15 z 22 prób podania na 234 jardy z dwoma podaniami przyziemienia, rzucając jedno przechwycenie i kończąc z oceną podań 114,6.

Purdy dwukrotnie trafił do ścisłego końca George’a Kettle’a w grach przyłożenia. Pierwszym puntem był punt w środku przeznaczony dla McClouda, ale Kittle zmienił trasę, aby złapać 34-jardowe przyłożenie przed McCloudem.

READ  Taylor Trammell umacnia zwycięstwo Mariners, zamiatając Serię A

Później, w trzeciej kwarcie, Kittle przekształcił krótkie podanie Purdy’ego w 33-jardowe przyłożenie na 49erach, które nastąpiły później.

Purdy rzucił przechwycenie, które nie było jego winą, gdy Jennings źle podał na bramkę, pozwalając bezpiecznemu Darrickowi Forrestowi przechwycić.

Purdy wykorzystał czwartą i trzecią grę pod koniec meczu, rzutem do Kettle w ciasne okienko.

Keitel miał sześć przyjęć na 120 jardów, podczas gdy Brandon Ayuk dodał 81 jardów na pięć połowów.

Stopień:

pośpiech w obronie

Liderzy to zespół biegowy, ale nie mogli znaleźć miejsca, w którym mogliby się równać z dzielną siódemką 49ers.

Jednak to nie powstrzymało Waszyngtonu przed próbami, ponieważ zdobyli zaledwie 79 jardów w 33 próbach pośpiechu na średnio 2,4 jarda. Wiodący zawodnik Liderów, Brian Robinson, w 22 próbach pokonał zaledwie 58 jardów.

Obrońca Pro Bowl, Fred Warner, wpadł na 13 wślizgów, w tym wślizgi powstrzymujące dwie próby czwartej próby.

Stopień:

przejść obronę

końcówka obronna Nick Bosa zdobył dwie rundyustanawiając nowy rekord w karierze z wynikiem 17,5 i czterema pośpiechami rozgrywającego, a także odnotowując kolejny niezarejestrowany worek, który powstrzymał próbę konwersji za dwa punkty w czwartej kwarcie.

Jimmy Ward miał przechwyt w czwartej kwarcie

Liderzy odnieśli jednak pewne sukcesy w grze podań. Taylor Hynecke trafił 13 z 18 rzutów na 166 jardów z dwoma przyłożeniami, podczas gdy Carson Wentz trafił 12 z 16 rzutów na 123 jardy i przyłożenie.

Rozgrywający z Waszyngtonu mają łączną ocenę przechodniów na poziomie 115,9.

Ocena: B- minus

specjalne zespoły

Robbie Gould był doskonały w trzech rzutach z gry w ostatniej kwarcie, ale punktem kulminacyjnym w tym momencie meczu były jednostki 49ers.

Jednostka pokrycia kopnięć San Francisco była szczególnie silna, ponieważ George Odom miał wspaniały dzień z czterema wślizgami.

Waszyngton miał średnio 15,5 na sześć zwrotów.

READ  Peyton Manning podobno chce, aby Bill Belichick dołączył do Omaha Productions i połączył siły z Nickiem Sabanem przy nowym Manningcast.

Stopień:

trening

Shanahan był bardziej agresywny od samego początku, grając 4-i-1 w pierwszej kwarcie, chociaż próba opcji 49ers z Kylem Guschekiem w tym momencie nie powiodła się.

Pod koniec czwartej kwarty Shanahan przeszedł na czwartą i trzecią kwartę, oddając Purdy’ego z jego uzupełnieniem Keitelowi.

49ers ofensywnie naciskali prawe przyciski, w tym szybką grę do McClouda, która przerwała bezbramkowy remis w drugiej kwarcie.

Związane z: Jak Shanahan przezabawnie wykorzystał Deebo do uruchomienia TD McCloud

Przestępstwo 49ers wykazało większą podatność na ataki niż przez jakiś czas w stosunku do przestępstwa, które nie jest znane z płodności.

Stopień:

Całkowity

Chiefs mają obronę na poziomie play-off, a 49ers przeszli dobrą grę.

Gracze podeszli do ofensywy, obrony i drużyn specjalnych w drodze do ósmego z rzędu zwycięstwa San Francisco.

Ocena: A- minus