Pierwszy dodatkowy punkt 49ers został zablokowany przez Bretta Mahera z Cowboys, który w drugiej połowie doszedł do siebie po dwóch bramkach z gry.

Kowboje z Dallas Kicker Brett Maher rozegrał zły mecz przeciwko sobie w zeszłym tygodniu Buccaneers z Tampa Bay,

Przy każdym z pierwszych czterech przyłożeń Kowbojów Maher przegapił dodatkowy punkt. Pierwsze dwa kopnięcia pchnął w prawo, a trzeci wyciągnął szeroko w lewo. Przy czwartym kopnięciu uderzył pionowo i na zewnątrz. Był pierwszym kickerem w historii NFL, który przegapił cztery dodatkowe punkty w meczu play-off. (Zamienił dodatkowy punkt na piątym przyłożeniu Dallas.)

Pomimo słabego występu, Cowboys solidnie go wspierali przez cały tydzień. Maher miał 50 z 53 dodatkowych punktów w sezonie zasadniczym, a także 29 z 32 rzutów z gry.

„Jestem wielkim fanem Money Maher” – powiedział rozgrywający Cowboys, Dak Prescott Kontynuował sukces zespołu Na Tampie. „Rozmawiałem z nim sam na sam po meczu i powiedziałem mu:„ Hej, odpuść, będziemy tego potrzebować ”. Z odpornością, którą wykazywał przez całą swoją karierę. Osobiście wróci i bądź doskonały, bez wątpienia pomagając wygrać”.

Maher otrzymał również wsparcie wokalne od Mike’a McCarthy’ego i Cee Dee Lamb. Jednak tydzień przed meczem rundy dywizji z nimi San Francisco 49ers, Cowboys pozyskali kickera Tristana Vizcaino do drużyny treningowej w niedzielę wieczorem, aby zapewnić kolejną okazję do zastąpienia Mahera. Ale Dallas nie awansował Vizcaino do aktywnego składu, więc Maher będzie ich kickerem.

I najwyraźniej miał ciężką jazdę podczas rozgrzewki. I to nie tylko jeśli chodzi o to, czy wykonuje kopnięcia. 49ers nie przyjęli dobrze rozgrzewki Mahera na linii bocznej, przerywając na chwilę jego rozgrzewkę, zanim w końcu pozwolili mu ponownie kopnąć.

Aha, i on też walczył o kopnięcia. Według The Athletic, Maher spudłował co najmniej cztery kopnięcia podczas wczesnej części rozgrzewki, wszystkie zepchnięte w prawo.

Sprawy potoczyły się bardzo źle (chybił Jeszcze dwa kopnięcia) powiedział właściciel Cowboys, Jerry Jones Poszedł na pole Aby wygłosić Maherowi motywującą przemowę podczas rozgrzewki. Delikatnie mówiąc, jest to bardzo niezwykłe, chociaż Maher później poszedł dalej Wykonaj kolejne trzy próby.

READ  Nowojorska bariera gazowa w kuchni walczy ze zmianami klimatycznymi

Sytuacja nie zwolniła po rozpoczęciu gry. Po tym, jak Dalton Schultz zdobył pierwsze przyłożenie w meczu w drugiej kwarcie, Maher zablokował swoją pierwszą próbę zdobycia dodatkowego punktu tego popołudnia. Chociaż Niners nie byli w stanie przyłożyć ręki do kopnięcia, mimo wszystko wydawało się, że próba poszła szeroko w lewo.

Pomimo historycznych zmagań Mahera i nieudanego trzeciego gola w trzeciej kwarcie, Cowboys wysłali go do kosza z gry z 25 jardów. Próba Mahera odbiła się od słupków i zremisowała przy dziewiątej. Następnie spróbował rzucić gola z gry z 43 jardów, a Dallas przegrywał 16-9 na 11 minut przed końcem, co również było dobre – tworząc rozmach w zaciętej walce.

Z pewnością nie rozwinęło się to podczas najważniejszego meczu sezonu Cowboys, ale dwa gole Mahera z gry w drugiej połowie mogły dać mu pewność siebie, której potrzebował.