Packers vs Bears Points: aktualizacje na żywo, statystyki meczów i skróty meczów NFC North w „Sunday Night Football”

Pod koniec pierwszej połowy tygodnia w dwóch edycjach „Sunday Night Football” Green Bay Packers prowadzili rywala z dywizji Chicago Bears 24-7.

Oba przyłożenia w Green Bay przyszły dzięki uprzejmości Aarona Jonesa, który był stosunkowo niezaangażowany w ofensywę drużyny w pierwszym tygodniu. Trener Packers, Matt Lafleur, powiedział, że priorytetem będzie zdobycie w tym tygodniu większej liczby punktów dla Jonesa i AJ Dillona, ​​i na pewno to zrobił. w pierwszej połowie. Jones zakończył grę siedmioma kampaniami i trzema goleniami na 92 ​​jardy i wynikiem dwóch, podczas gdy Dillon dodał 10 kampanii na 31 jardów i wyciągnął dużą część deski z rzutu karnego w tył. Początkujący odbiorcy Green Bay, z których każdy ucierpiał w zeszłym tygodniu, dodali pozytywne wyniki w przechodzącej grze.

Chicago objęło krótkie prowadzenie po tym, jak Justin Fields prowadził kampanię punktacji po pierwszym posiadaniu gry przez drużynę. David Montgomery odniósł więcej sukcesów z piłką niż na Bears Slop przed 49 graczami w zeszłym tygodniu, ale Chicago po prostu nie zagrało zbyt wiele w pierwszej połowie. Niedźwiedzie strzeliły po trzy gole przy każdym z trzech kolejnych piłek po tym, jak Fields wylądował na pierwszym podjeździe, a zanim odzyskali piłkę podczas ostatniego przejazdu w połowie, Packers postawili się na trzy punkty przewagi.

Czy Packers utrzymają się na drodze do zwycięstwa, czy też Bears w zaskakujący sposób powrócą na trasę? Niedługo się dowiemy. W międzyczasie zamknij nasz blog na żywo przez resztę wieczoru, gdy będziemy Cię aktualizować statystykami, wynikami i funkcjami.