„Odejdą”: Pewne siebie Wyoming denerwuje Texas Tech

Serwisy informacyjne ESPN3 września 2023 r. o 01:33 czasu wschodniego3 minuty na przeczytanie

Kibice wychodzą na boisko po tym, jak Wyoming odniosło ekscytujące zwycięstwo po 2 dogrywkach

Wyoming odniosło ekscytujące zwycięstwo 35-33 po podwójnej dogrywce z Texas Tech.

Laramie, Wyo.– Andrew Beasley podał z 11 jardów po przyziemieniu do Johna Michaela Gillenburga na 4. i 7. miejscu, a następnie biegający z tyłu Sam Scott zamienił dwupunktową konwersję, gdy Wyoming oszołomiło Texas Tech 35-33 po podwójnej dogrywce w sobotni wieczór. na stadionie War Memorial podczas otwarcia sezonu obu drużyn.

Tyler Shough, który zakończył grę z podaniem na odległość 338 jardów i trzema przyłożeniami, dał Red Raiders prowadzenie 33-27 po trafieniu Jeranda Bradleya z 15 jardów, ale podanie konwersji starszego rozgrywającego nie powiodło się.

W wyniku odejścia Scotta pod koniec soboty na stadion przybyła 26 450 widzów, po tym jak mecz został opóźniony o 78 minut z powodu burzy, która przeszła przez Laramie.

Paisley, który z trudem opuścił boisko po regulaminowym czasie gry po mocnym uderzeniu Jaylona Hutchingsa w nos, po pierwszym posiadaniu dogrywki pobiegł i zdobył 5-jardowe przyłożenie.

„Andrew Beasley jest twardy jak skóra buta” – powiedział trener Wyoming Craig Ball. „Mimo że był bity, po prostu tam wisiał”.

Tahj Brooks odpowiedział dla Texas Tech biegiem po przyziemieniu z odległości 6 jardów na trzeciej i drugiej pozycji, co wymusiło drugą dogrywkę.

Red Raiders szybko objęli prowadzenie 17-0, po faulach obrońców Wyoming Jamariego Ferrella i DQ Jamesa.

Wybrany do drugiej drużyny przedsezonowej AP All-American, John Hoyland kopnął bramkę z gry z odległości 56 jardów, aby zatamować krwawienie Cowboys i rozpocząć serię 20-0.

Chwilę później Shough został przechwycony przez Wrooka Browna, co doprowadziło do podania z odległości 4 jardów od Peasleya do linebackera Caleba Driskilla i na 11:20 przed końcem drugiej kwarty wynik był 17-10.

Scott wykorzystał czwartą i dwie bramki, a następnie uwolnił się i w trzeciej kwarcie zdobył 17-jardowe przyłożenie, co doprowadziło do remisu 17-17. Przestępstwo Wyoming sprawiło, że firma Sough and Co. na uboczu po 13 zagraniach na dystansie 76 jardów, które pochłonęły 7:31 czasu gry.

„To było dla mnie ważne” – powiedział Scott, gdy trenerzy poprosili go o przejście z bocznego obrońcy na biegacza. Znalezienie swojego miejsca, możliwość wzięcia udziału w tym meczu i pojawienia się na jego końcu to spełnienie moich marzeń.

Obiecująca akcja Red Raiders utknęła w pobliżu czerwonej strefy, a próba zdobycia bramki z gry z odległości 40 jardów przez Gino Garcię została zablokowana przez obrońcę Gavina Meyera, dzięki czemu w czwartej kwarcie wynik utrzymał się na remis.

Garcia przegrupował się i na 41 sekund przed końcem wyrównał wynik na 20-20.

„To naprawdę frustrujące dla chłopaków w szatni” – powiedział trener Texas Tech Joey McGuire po spadku do 1-5 w meczach wyjazdowych z Red Raiders. „Myślałem, że wyszliśmy na boisko i zaczęliśmy naprawdę szybko, a potem pozwoliliśmy im wrócić do gry. Gratuluję drużynie Wyoming dobrej gry i dogrywki”.