Obgryzacz paznokci w tytułowej grze AFC

Kansas City Chiefs i Cincinnati Bengals walczą o awans do Super Bowl 57.

Grając w swoim piątym z rzędu meczu o mistrzostwo AFC, Chiefs wykorzystali rzuty z gry w swoich pierwszych dwóch przejazdach, aby szybko objąć prowadzenie 6: 0.

Po trzecim posiadaniu Kansas City, rozgrywający Patrick Mahomes był w stanie znaleźć Travisa Kelce’a na 14-jardowym przyłożeniu.

Bengals zremisowali na 13:13 po podaniu Joe Burrowa do Dee Higginsa, ale Chiefs odpowiedzieli własnym wynikiem.

Historia pierwszej połowy to występy dwóch obrońców. Obrona Bengalów utrzymała Kansas City do 1 z 5 po trzecich upadkach. Obrona Kansas City zwolniła rozgrywającego Joe Burrowa cztery razy w pierwszej połowie.

Mistrzostwa NFC: Jak Eagles wygrali 49 biegami

Nastroje wybuchają: Gracze rzucają, dwóch wyrzuconych w bitwie o tytuł NFC

Biuletyn NFL: Zarejestruj się teraz, aby otrzymywać wiadomości piłkarskie na swoją skrzynkę odbiorczą

Śledź wszystkie wiadomości, wskazówki i wydarzenia związane z meczem o mistrzostwo AFC na blogu na żywo USA TODAY Sports:

Szefowie Kansas City podjęli decyzję.

Sędzia wbiegł na boisko, aby przerwać trzecią próbę w celu powtórki, która nie poszła na korzyść Kansas City. Wydawało się jednak, że gwizdka sędziego nie było słychać podczas serii.

Po dwójce Patrick Mahomes został zwolniony, ale obrońca Bengals, Eli Apple, został wezwany za przeszkadzanie w podaniu.

Nawet mając dodatkowe możliwości, główni ministrowie nie mogli się nawrócić.

Mahomes nie trafił w podania do Travisa Kelce’a i Marqueza Valdeza-Scandlinga, a Chiefs uderzyli do Cincinnati.

Bengalczycy wykorzystali powrót Patricka Mahomesa, a ich atak opłacił się.

Cincinnati zajął czwarte i szóste miejsce na linii 41 jardów, a rozgrywający Bengals, Joe Burrow, znalazł odbierającego Ja’Mara Chase’a, który wykonał 35 jardów na linię 5 jardów.

Dwie gry później Bengals strzelili gola po przyłożeniu Samaje Perine na 13:30 do końca meczu.

Patrick Mahomes stracił posiadanie piłki pod koniec trzeciej kwarty, próbując podać prawą stroną wokół pomocy. Fumble odzyskał najlepszy obrońca Bengalu, Sam Hubbard.

To był przełomowy mecz dla Chiefs, którzy prowadzili mecz 20:13.

Bengals przejęli następujące posiadanie na linii 45 jardów.

READ  Porozumienie dotyczące bezpieczeństwa na wyspach Pacyfiku: Chiny odgrywają rolę w trasie koncertowej Wang Yi

W drugiej połowie Chiefs są szczupli w szerokim odbiorniku. Kansas City ogłosiło, że powrót JuJu Smith-Schuster z powodu kontuzji kolana jest wątpliwy. Zespół już zrezygnował z odbierającego Kadariusa Toneya z powodu kontuzji kostki.

Grając wrażliwą kostką, Patrick Mahomes manewrował w kieszeni, aby zyskać czas i rzucił uderzenie w skrzydłowego Marqueza Valdeza-Scandlinga na 19-jardowe przyłożenie.

Przyłożenie dało Chiefs prowadzenie 20:13.

Kansas City, Missouri – Temperatura na starcie 22 stopnie, współczynnik odczuwania wiatru 10 stopni. Przewidywano, że do końca meczu temperatura odczuwalna spadnie do 0 stopni. Przypuszczalnie to czas regulacji. Jeśli gra przejdzie do OT, oczywiście chłód przejdzie na terytorium ujemne. Innymi słowy brrrr.

— Jareda Bella

Po pierwszym posiadaniu Bengals w drugiej połowie, Joe Burrow rzucił głębokie podanie do Dee Higginsa, a szerokokątny odbiorca przeniósł piłkę do strefy końcowej, aby skutecznie złapać przyłożenie z 27 jardów i zremisować mecz na 13.

Kansas City, Missouri – Szeroki odbiornik Bengals Tyler Boyd ma kontuzję lewego ścięgna podkolanowego. Jego powrót stoi pod znakiem zapytania.

Boyd miał dwa zaczepy na 40 jardów podczas kontuzji.

Na mniej niż trzy minuty przed końcem pierwszej połowy Joe Burrow został przechwycony przez Cornerbacka Chiefs, Jaylena Watsona. Podanie Burrowa było przeznaczone dla szerokokątnego Dee Higginsa, ale Watson dobrze podskoczył na piłce nożnej i ją odebrał.

Na czwartym i pierwszym mniej niż cztery minuty po rozpoczęciu drugiej kwarty, Patrick Mahomes musiał walczyć, aby zyskać czas i rzucił 14-jardowe przyłożenie do ścisłej końcówki Travisa Kelce’a.

Przyłożenie Kansas City zwiększyło przewagę do 13-3.

Bengalczycy są na pokładzie i zmniejszają swój deficyt o połowę.

Joe Burrow rzucił piękne podanie do Haydena Hursta w strefie punktowej, ale ochroniarz Chiefs, Justin Reid, przerwał to, co mogłoby być przyłożeniem.

Zamiast tego, kicker Bengals, Evan McPherson, kopnął gola z gry z 30 jardów na 8:36 przed końcem drugiej kwarty, zmniejszając prowadzenie Kansas City do 6: 3.

Odbiorca Bengals Tyler Boyd, który przedłużył jazdę dwoma chwytami, został kontuzjowany po drugim złapaniu. Został sprawdzony na linii bocznej przed rzutem karnym.

READ  Carlos Rodon podpisuje: Rotacja Jankesów, prowadzona przez asa Gerrita Cole'a, ma ogromny wzrost i ogromne znaki zapytania

Odbiorca Chiefs, Katarious Toney, doznał kontuzji kostki w pierwszej kwarcie, a zespół ogłosił, że jego powrót jest wątpliwy.

Dhoni doznał kontuzji po złapaniu dziewiątego w pierwszej kwarcie.

Toney poślizgnął się po złapaniu, gdy próbował minąć pierwszy znacznik.

Toney, były wybór Giants w pierwszej rundzie, który został przejęty przez Chiefs poza sezonem, gra w swoim pierwszym meczu play-off w karierze. Na razie ma na swoim koncie dwa gole.

Kopacz Chiefs, Harrison Butker, kopnął gola z gry z 24 jardów, dając Kansas City prowadzenie 6: 0 w pierwszym meczu drugiej kwarty.

To był drugi gol z gry dla Chiefs, którzy nie byli w stanie strzelić gola w ataku.

Kansas City, Missouri – Cóż, przywódcy bengalscy mają szczęście, że nie inwestują tyle, ile mogliby.

Rozgrywający Bengals, Joe Burrow, został trzykrotnie zwolniony, aw pierwszej kwarcie atak miał zero jardów netto. Kansas City miało 109.

Chiefs prawie objęli prowadzenie 10: 0, gdy Isiah Pacheco wbiegł do strefy końcowej, ale wstrzymanie przez ofensywnego liniowego Chiefs, Andrew Wileya, zanegowało przyłożenie.

Mahomes nie mógł wykorzystać trzeciej bramki z 19 jardów, a Chiefs ustawiali się w kolejce do rzutu karnego.

W innym sensie Bengal ma jeszcze jedno zwycięstwo. Po tym, jak Chiefs zmusili Chiefs do zdobycia dwóch bramek z gry w pierwszych dwóch przejazdach, Bengals byli tylko o jeden przejazd od objęcia prowadzenia.

Dodane przez: Jared Bell

Główny trener Andy Reid może żałować, że rzucił wyzwanie.

Kansas City zakwestionowało orzeczenie z powodu niepełnego połowu i zostało odrzucone.

Rozgrywający Chiefs, Patrick Mahomes, rzucił ładne podanie do odbierającego Kadariusa Toneya, który nie był w stanie zabezpieczyć piłki, gdy uderzył w talię po grze.

Piłka nożna była wyraźnie na boisku, a Chiefs stracili czas po przegranej w wyzwaniu.

Harrison Butker objął prowadzenie na 8:54 przed końcem pierwszej kwarty i objął prowadzenie 3:0 po rzucie z gry z 43 jardów.

Jeden z najlepszych obrońców Kansas City odszedł z powodu kontuzji podczas pierwszego przejazdu pierwszej kwarty.

Narożnik Chiefs, L’Jarius Snead, został uderzony w głowę po tym, jak próbował zmierzyć się z rezerwowym obrońcą Bengals Samaje Perine.

READ  Filipiny twierdzą, że chiński statek zderzył się ze statkiem straży przybrzeżnej i łodzią zaopatrzeniową u spornego wybrzeża.

Snead udał się na bok do oceny z urazem głowy. Tuż przed przerwą został wykluczony z gry do końca meczu.

Na szczęście dla Chiefs, pierwsza jazda Bengals zakończyła się zwolnieniem rozgrywającego Joe Burrowa przez liniowego obrony Chiefs, Franka Clarka.

Eagles pokonali San Francisco 49ers 31-7 w NFC Championship Game. Filadelfia pokonała San Francisco we wszystkich fazach gry.

Gra szybko wymknęła się spod kontroli 49ers, gdy rozgrywający Brock Birdie nie trafił Uraz łokcia W pierwszym kwartale. Purdy później wrócił do gry, ale nie był w stanie rzucić z powodu kontuzji.

Szefowie QB Shane Buechele, DE Joshua Kaindoh, T Darian Kinnard, TE Blake Bell, WR Ihmir Smith-Marsette, WR Justin Watson i DE Malik Herring byli nieaktywni w niedzielę. Zespół ogłosił.

Bengalczycy zdeklarowany QB Jake Browning, RB Chris Evans, CB Jalen Davis, G Alex Cappa, OT Jonah Williams, DE Jeff Gunter i DT Jay Tufele są nieaktywni.

Rozgrywający Chiefs ujawnił dziennikarzom w tym tygodniu, że rozmawiał z Bradym po zwycięstwie Kansas City nad Jacksonville.

„Rozmawiałem trochę z Tomem (Bradym). Mam z nim teraz dobre relacje” – powiedział Mahomes. „Daje mi kilka rad, jak mi pomóc. Dlaczego nie chcesz uczyć się od GOAT? Jeśli ktoś chce mi tak doradzić, przyjmę to.

Brady pokonał Mahomesa jako początkowy rozgrywający New England Patriots w meczu o mistrzostwo AFC 2018, a Brady pokonał Mahomesa w Super Bowl 55 z Tampa Bay Buccaneers.

Poza tym, że pokonują Chiefs trzy razy z rzędu, Bengals mają doskonały bilans 3:0 w meczach mistrzostw AFC. Cincinnati jest jedyną drużyną niepokonaną w meczach o tytuł AFC.

Mahomes (kostka) był pełnoprawnym uczestnikiem treningów przez cały tydzień i ma rozpocząć się w niedzielę. Chiefs tight end Travis Kelce (z tyłu) jest wymieniony jako wątpliwy, ale oczekuje się, że zagra, podobnie jak szeroki odbiorca Mecole Hartman (pachwina).

Bengalski obrońca Alex Gabba (kostka) i lewy obrońca Jonah Williams (kolano) opuszczą niedzielny mecz.