Notatki wojowników: Potężne podwójne zwycięstwo Steve’a Curry’ego nad blezerami

Warriors przegrali cztery z ostatnich pięciu meczów podczas All-Star Break. Z drugiej strony Portland Trail Blazers wygrał cztery razy z rzędu. W czwartek wieczorem Golden State powrócił z tygodniowej przerwy i ponownie znalazł się w zwycięskiej kolumnie, wygrywając 132-95 w MODA Center.

Zwycięstwo w czwartek wieczorem zakończyło sezon Warriors nad Blazerami.

Obie drużyny zapaliły się wcześnie, a Warriors przegrali 32-31 pod koniec pierwszej kwarty, po tym jak tracili aż 10 punktów na początku. W drugiej kwarcie ofensywa Warriors osiągnęła kolejny poziom z 39-punktowym spadkiem, gdy Blazers uspokoiło się i strzeliło 25 punktów. Warriors nie uspokoiły się, gdy pokonali Portland 30-16 w trzeciej i 32-22 w drugiej kwarcie. czwarty.

Jak muzyka dla uszu Steve’a Kerra, Warriors mieli 36 asyst w 12 turach.

Klay Thompson zdobył w pierwszej kwarcie 13 punktów i zakończył z 18 punktami. Steve Curry również zdobył 18 punktów, ale jego rola jako dystrybutora naprawdę się wyróżniała. Gwiazda gwiazd zapewniła w sezonie 14 asyst.

Gary Payton wystartował jako drugi w Power Forward, zdobywając 10 punktów i wykonując każdy ze swoich trzech rzutów. To była zbiorowa wygrana, w której ośmiu graczy strzeliło podwójne gole.

Blazery zastąpiły CJ McColluma w New Orleans Pelicans i wydają się mieć nową gwiazdę tworzącą się w backcountry. Anfernee Simons, lat 22, zdobyła najwyższy wynik w grze o 24 punkty i zdobyła co najmniej 20 punktów 15 razy w 2022 roku.

Oto trzy punkty z dominującego zwycięstwa Warriors, które poprawiło ich rekord do 43-17.

Opowieść o dwóch gwiazdach

Carrie Wael w swoim pierwszym meczu strzelił gola w double-double występie. Nie zagrał w ogóle w czwartej kwarcie, a mimo to zdobył 18 punktów i 14 asyst, dwa punkty przewagi w karierze. Jego 10 podań w pierwszej połowie było jednym z jego najlepszych w karierze i dało mu podwojenie w pierwszej połowie po raz pierwszy od grudnia 2017 roku.

READ  Źródła: Paris Saint-Germain zawiesza Messiego na dwa tygodnie przed wyjazdem do Arabii Saudyjskiej

Jednak Andrew Wiggins nie miał tego samego szczęścia.

Po swojej pierwszej podróży na mecz All-Star, Wiggins stracił bramkę w pierwszej połowie. Wyszedł 0 na 5 z pola, wszyscy zza serii 3 punktów.

W trzeciej kwarcie zdobył następnie 10 punktów i przeszedł 2 na 3 z głębi. Nie widział też żadnego czasu w czwartym kwartale.

siedzenie mafii

Tylko w pierwszym inningu ławka Warriors przewyższała liczebnie Blazers 30-11. Golden State wylądował na ławce, zdobywając 66 punktów, w porównaniu do 38 dla Portland.

Jonathan Kominga prowadził o 17 minut w 27 minut. Miał też osiem zbiórek i był plusem 24. Jordan Bull zdobył 15 punktów, zaliczył sześć asyst i był najwyższy w grze plus 33. Otto Porter Jr. był trzecim graczem z ławki w dwucyfrowym notowaniu, zdobywając 10 punktów. z siedmioma zbiórkami.

Każdy wojownik grał, a każdy gracz na ławce miał pozytywny znak plus.

Nowy wymiar Kumingi

Wschodzący Uczeń Wojowników wciąż dodaje nowe umiejętności do swojego paska narzędzi. W Portland była to umiejętność dojścia do linii rzutów wolnych. Cominga zaliczył najwyższy poziom w sezonie, strzelając 10 rzutów wolnych w pierwszej połowie i oddając osiem z nich. Skończył 10 za 12.

Jego dziesięć zwycięstw było najlepszymi w jego karierze, z których sześć to jego poprzednie wzloty.

Cominga strzelił zaledwie 62,5% linii bramkowej w J-League w zeszłym roku, kiedy opuścił college, a przyszedł wieczorem, aby wykonać 65,5% swoich rzutów wolnych w NBA. W czwartek wieczorem wykonał 83,3% swoich prób.

Jeśli Kuminga potrafi zeskoczyć z liny, znacznie przyspieszy to jego wspinaczkę.