New Orleans Saints potykają się po przegranej u siebie z Baltimore Ravens | NFL

Gdy Saints przegrywali z Baltimore 14:0 pod koniec pierwszej połowy, Andy Dalton znokautował przyszłego Marquisa Calawaya do strefy końcowej. To była noc jak na zbrodnię w Nowym Orleanie.

Tydzień po całkowitym wyłączeniu Las Vegas Raiders 24:0, Święci stracili 243 jardy przed sezonem w letniej przegranej 27-13 z Ravens, która spadła ich do 3-6. Nowy Orlean zadowolił się strzeleniem gola w ostatniej rundzie po faulu Daltona, który odbił się od palca Calawaya, ale nie został dotknięty do czasu, gdy mecz stał się nieuchwytny pod koniec czwartej kwarty.

„Każdy rodzaj miał rękę tej nocy,” powiedział Dalton. „Wykonali dobrą robotę ze swoim planem. Musimy znaleźć sposoby na zrobienie większej liczby sztuk niż dzisiaj. ” Ta liczba była bliska zeru przez większą część pierwszej połowy. Święci podnieśli pierwsze dwa lądowania na swoich pierwszych czterech posiadłościach, a jeden przybył z powodu flagi, aby przeszkodzić w odwróconym przechwyceniu.

Dalton najdłuższy finisz na trzy kwarty to 19 jardów, a jego gra biegowa była nieskuteczna. Alvin Kamara, który został wypchany wcześnie bez zysku na trzecim i jednym miejscu, ukończył 30 jardów na dziewięciu buggy. – Zrobili wiele dobrych rzeczy w defensywie i dali nam wiele wyzwań – powiedział trener Saints Denis Allen. „Musimy wrócić do deski kreślarskiej, wprowadzić poprawki i poprawić się w przyszłym tygodniu”.

Nowy Orlean osiągnął zaledwie trzy z 11 trzecich spadków po wejściu z wynikiem 43,8% – ósmy najlepszy W NFL. Wesoły rozgrywający Tyus Bowser pobiegł nietknięty, aby zmusić Daltona do rzucenia piłki w pierwszym trzecim meczu Świętych, nadając ton. Pomocnik Justin Houston zwolnił Daltona w ostatnim meczu pierwszej kwarty, zmuszając do kolejnego rzutu. Cornerback Marlon Humphrey upuścił go w ataku o trzecie miejsce, aby zatrzymać pierwsze prowadzenie Świętych w drugiej połowie, zmuszając 37-jardowe pole, które zmniejszyło stratę tylko do 17-6.

READ  NCAA Men's Championship: Karolina Północna eliminuje rozstawionego Baylora w dogrywce

Po kopnięciu Ravens Houston ponownie uderzył Daltona, a Calais Campbell zakończył grę z drugiej strony. „Musimy znaleźć sposób na zablokowanie ochrony, znaleźć sposób na wyrwanie piłki z mojej ręki” – powiedział Dalton. „Mężczyźni powinni otwierać się na czas”.

Defensywa New Orleans Saints Tanoh Kabasanion ratuje uciekające Baltimore Ravens Kenijski Drake
Święci są teraz 3-6 w NFC Południe. Zdjęcie: Stephen Low/USA Today Sports

Lamar Jackson rzucił przyłożenie pod koniec pierwszej kwarty, dając Baltimore prowadzenie 7-0. Kruki następnie kontrolowały piłkę na ziemi, biegnąc na 188 jardów w 40 obciążeniach, wygrywając czas posiadania 37:47-22:13.Baltimore umieścił grę poza zasięgiem Houston, gdy Houston przechwyciła przekrzywione podanie i skierowała ją z powrotem do Nowego Orleanu 17 w połowie czwartego kwartału, aby netto kenijski Drake biegał z czterech jardów, aby awansować 27-6. Święci zanotowali swoje solowe przyziemienie na 41 jardach złap i uciekaj, z dokładnym finiszem Joan Johnson z wynikiem 4:13 przed końcem, kiedy obrońcy Kruków zatrzymali się, ponieważ myśleli, że jest poza boiskiem.

Zapytany, czy taka gra może skłonić go do ponownego rozważenia pozostania przy Dalton w przedsezonie Jamesa Winstona, Allen odpowiedział, że nie. Święci zdobyli co najmniej 25 punktów w ostatnich pięciu meczach, średnio 29,6 punktu. – Nasz atak był dobry i skutecznie poruszaliśmy piłką – powiedział. „To nie był dobry mecz dzisiaj. Mieliśmy zły dzień w biurze ofensywnie i musimy się po nim poprawić.”