Najważniejsze wydarzenia z Mistrzostw Świata 2022: Kostaryka pokonuje Japonię późno 1:0

Niedziela to początek drugiego tygodnia Mistrzostwa Świata 2022a my zapewniamy Ci od początku do końca każdy moment, który musisz zobaczyć! Kostaryka Dzień zaczął się źle JaponiaWygrywając 1:0 na stadionie Ahmed Bin Ali w Al-Rayyan w Katarze, aby pozostać przy życiu w grupie E.

Keszera Fullera Położył Kostarykę na szachownicy w 81. minucie po tym, jak Japonia zdominowała większość meczu. Japonia miała kilka okazji w drugiej połowie, aby dołączyć do tablicy, ale nie wykorzystała ich wszystkich. Obie drużyny mają teraz po trzy punkty, aby przystąpić do ostatniego meczu w fazie grupowej.

Możesz oglądać Każda gra turniejowa na FOX Sports Family of Networks — oficjalny partner nadawczy w języku angielskim w USA — aplikacja FOX Sports i FOXSports.com. Ty również możesz Streamuj pełne powtórki meczów za darmo na Tubi.

Podsumowanie meczu Japonia – Kostaryka | Mistrzostwa Świata 2022

Kostaryka odniosła pierwsze zwycięstwo w Pucharze Świata od 2014 roku i dopiero szóste w historii turnieju.

Oto najważniejsze sztuki.

Japonia kontra Kostaryka

ustawienie sceny

Japonia przystąpiła do meczu z zamiarem odniesienia kolejnych zwycięstw w Pucharze Świata po raz pierwszy od 2002 roku, po tym jak prowadziła Niemcyi 2-1na sesji otwierającej w środę.

Z drugiej strony Kostaryka chciała się odbić po tym, jak została zmiażdżona 7-0 strata do Hiszpania wcześniej w tym tygodniu.

48′: Japonia się budzi

Wataru Endo Poszedł jednak na całość i próbował strzelić pierwszego gola w meczu Franciszka Calvo Dostał nogę z przodu, aby pomóc Japonii zejść z planszy.

Takuma Asano Wypróbowałem uderzenie głową z odbicia i obroniłem to Keylora Navasa.

63′ – Japonia nie wykorzystuje złotej okazji

Japończykom przyznano rzut wolny tuż za polem karnym, co dało im wielką szansę na zdobycie pierwszego gola w meczu. ale, Yuki Soma Strzelił nad bramką i mecz pozostał bezbramkowy.

READ  NCAA Men's Championship: Houston awansuje do 1/8 finału

70′ – Japonia prawie wykonała rzut karny

Calvo popełnił poważny błąd dla Kostaryki przy okazji zdobycia bramki dla Japonii. poślizgnął się Junya Ito Tuż za linią wejściową pola karnego, dając Japonii kolejny rzut wolny z tego pola.

72′ – Japonia wciąż nie może wykorzystać rzutów wolnych

po żółtej kartce Daichi Kamada Wykonaj rzut wolny bezpośrednio zza pola karnego. Mimo to kostarykański mur był skuteczny i zatrzymał strzał. Soma odbił się, ale jego strzał również został zablokowany.

81′ – Kostaryka zdobywa bramkę!

Będąc cicho przez całą drugą połowę i większą część meczu, Kostaryka mogła podtrzymać nadzieje na mundial Keszera Fullera Połączony z przejść z Jelcyn Tejeda, zdobywając bramkę z górnej części pola karnego. Strzał Fullera był niecelny Shuichi Gonda na 1:0 po pierwszym strzale Kostaryki na bramkę meczu.

Keisher Fuller Spence z Kostaryki zdobywa bramkę przeciwko Japonii w 81. minucie

Zobacz, jak Keysher Fuller Spence z Kostaryki zdobywa bramkę przeciwko Japonii w 81. minucie Mistrzostw Świata FIFA Mężczyzn 2022.

88′ – Chaos przed siatką prawie pozwolił Japonii na remis

Teraz walcząc o punkt, Japonia była w stanie stworzyć ruch przed siecią. Jednak strzał Kamady obronił Navas, a Kostaryka ostatecznie odzyskał piłkę po kilku odbiciach w polu karnym.

Bądź na bieżąco z aktualizacjami!

Słuchać:

Sprawdź pełny harmonogram Mistrzostw Świata i zobacz, jak oglądać każdy mecz na żywo tutaj.

Uzyskaj więcej dzięki Mistrzostwom Świata FIFA 2022 Śledź ulubione, aby otrzymywać informacje o grach, nowościach i nie tylko