Monday Night Football: Philadelphia Eagles QB Jalen Hurts 24-7 wygrywa z Vikings

Filadelfia — Jalen Hurts przetoczył się w prawo, spadł z linii bocznej i przedarł się do linii 5 jardów, gdzie został zasłonięty przez jednego obrońcę w pogoni. Hurts skręcił ciało, opuścił głowę i pociągnął za sobą dwóch obrońców w napędzanym adrenaliną biegu na 26 jardów przy przyziemieniu.

Może, a przynajmniej tak mają nadzieję Orły, będzie więcej takich przedstawień w przyszłości.

Hurts miał łącznie 301 jardów w pierwszej połowie w meczu breakout swojej młodej kariery, kiedy poprowadził Filadelfię do zwycięstwa 24-7 nad Minnesota Vikings w poniedziałek wieczorem.

„Wspaniały występ na wielkiej scenie” – powiedział trener Eagles, Nick Siriani.

Rozgrywający Philadelphia Eagles, Jalen Hurts (1), wchodzi na boisko podczas pierwszej połowy meczu NFL przeciwko Minnesota Vikings, poniedziałek, 19 września 2022 r. w Filadelfii.

AP Photo/Matt Rourke

Hurts wyglądał na całkowicie niepowstrzymanego od otwarcia, gdy próbował udowodnić, że potrafi grać jak najlepsi QB franczyzy w NFL.

The Hurts trafili pięciu odbiorników przy podawaniu 5 na 5 – w tym A.J. Wyróżniony przez uderzenie z 19 jardów do Browna – a on skrócił jazdę z 3 jardami punktacji. W pierwszym meczu z Detroit Hurts nie zdołał podać podania w pięciu próbach, a Orły odwróciły piłkę po zdobyciu pierwszego uderzenia w meczu.

Odwrócić piłkę?

Wydawało się to plotką przeciwko Wikingom. 24-letni Hurts był startem, narzucając swoją wolę każdym dostępnym narzędziem przeciwko obronie Wikingów, która nie mogła go pokonać w jego 21. początku kariery. Skończył z podaniem 333 jardów i jednym przyłożeniem oraz 57 jardami i dwoma punktami na ziemi.

„Kolejny świetny występ. Rzucał niewiarygodne piłki. Zagrał wiele zagrań” – powiedział środkowy Eagles Jason Kelce. „To dla niego świetna, wszechstronna gra”.

W pierwszym meczu drugiej kwarty Hurts połączyli się z szeroko otwartym Quse Watkinsem na 53 jardów TD i przewagą 14-0.

READ  Horoskop na sobotę, 3 czerwca 2023 r

„To zawsze przychodzi z czasem, a wraz z upływem czasu czujesz się bardziej komfortowo z tym, co robisz” – powiedział Hurts.

Darius Slay miał dwa przechwycenia przeciwko nieszczęsnemu Kirkowi Cousins. Każdego z utalentowanych odbiorców Orłów nazwał Batmanem.

Brown, Batman „Swallow”, który miał pięć chwytów na 69 jardów; Devonta Smith był „chudym” batmanem, z siedmioma chwytami na 80 jardów; A Watkins był „szybkim” batmanem, który włączył palniki, aby uzyskać łatwy wynik (i łącznie 69 jardów).

Dlaczego wszyscy są Batmanami?

„Żadnych Robinów. Nie mamy pomocników” – powiedział Slay.

Boli oszałamiający z 26-jardowym TD z 1:58 przed końcem połowy, a Jake Elliott kopnął 38-jardowego przed końcem, by dać Orłom prowadzenie 24-7.

„Nie sądzę, aby miało to znaczenie, jak zdobędziemy punkty, o ile umieszczamy punkty na tablicy” – powiedział Hurts.

W drugim tygodniu pełnym nieprawdopodobnych powrotów, być może nie jest mądrze odliczać Wikingów.

Ale kuzyni i skrzydłowy Justin Jefferson – który został słynnie pominięty przez Orły w drafcie 2020 – nie zrobili nic złego przeciwko Orłom i koordynatorowi obrony Jonathanowi Cannonowi. Slay rzucił swoje drugie przejęcie gry w czwartej kwarcie, gdy na tablicy wyników szybko pojawił się napis „Big Play Slay”.

„Czasami czułem niewielką presję” – powiedział trener Wikingów Kevin O’Connell.

Rany rzuciły się na 50 jardów i minęły 251 jardów w pierwszej połowie. Kuzyni zakończyli mecz 27 z 46 na 221 jardów i trzy przechwyty. Jego jedyny TD nadszedł po podaniu na 2 jardy do Irva Smitha w drugiej kwarcie. Jefferson miał sześć chwytów na 48 jardów przez tydzień po tym, jak zdobył 184 jardy i dwa TD w wygranym meczu z Green Bay.

„Nie lekceważę żadnych zawodów, ale on jest jednym z najlepszych na świecie, a ja jednym z najlepszych na świecie. Nie mogłem się doczekać meczu” – powiedział Slay o Jeffersonie.

READ  O morderstwo zostaje oskarżona przewodnicząca synagogi w Detroit Samantha Wohl

Gwiazdy z Filadelfii

Bryce Harper (w czapce Eagles), James Harden (podawał piłkę Slay’owi po swoim pierwszym przechwyceniu) i Bradley Cooper (w koszulce Allena Iversona) byli wśród zatłoczonego i skandującego walkę tłumu. Otwieracz do domu orły.

Harden został napompowany swoją pamiątką: „Poddaj się!” Opublikował na Instagramie zdjęcie swojej lewej ręki trzymającej piłkę z podpisem. Gwiazda Philadelphia 76ers zrobiła sobie selfie z fanami, zanim odeszła w późnej fazie gry.

Harden Slay czekał w metrze na autograf piłki nożnej. Harden dobrodusznie powiedział Slayowi, że powinno być więcej przerw.

„Był zszokowany, że mu to dałem” – powiedział Slay, który miał piłkę z drugiego wyboru.

Znajomy pierścień

Dick Vermeil otrzymał swój pierścień Hall of Fame w przerwie. W swoim trzecim sezonie w Filadelfii, wielki trener poprowadził Orły do ​​ich pierwszego występu w play-off od 18 lat. Poprowadził Orły do ​​ich pierwszego występu w Super Bowl w sezonie 1980, przegrywając 27-10 z Oakland Raiders.

Pokój trenera

Bezpieczeństwo Wikingów Harrison Smith został oceniony na wstrząs mózgu.

następny

Wikingowie: Wróć do domu w niedzielę, aby zagrać w Lions.

Eagles: Rozpocznij trasę zjazdu w niedzielę, kiedy wyruszą, by zagrać z Washington Commanders i byłym QB Carsonem Wentzem. Orły wracają do domu w niedzielę 2 października i grają z Jacksonville Jaguarami prowadzonymi przez trenera Douga Pedersona. Wentz i Pederson odegrali kluczową rolę w pomocy Orłom w wygraniu Super Bowl po sezonie 2017.