MLB Wild Card: Phillies patrzą, jak Brewers przegrywają, a potem pokonują Nationals, aby zwiększyć swoją przewagę w play-off

Waszyngton – Phillies musieli w piątek wygrać dwa mecze. Ale kiedy ostatnie etapy huraganu Ian to uniemożliwiły, zrobili kolejną najlepszą rzecz.

Wygrali jeden.

W sobotę szukają dwóch osób.

Gdyby Ian współpracował.

Zdesperowani, by wygrać, aby utrzymać przewagę nad Milwaukee Brewers w ostatniej fazie playoffów National League, Phillies pokonali Washington Nationals 5:1 w pierwszym meczu ważnej serii czterech meczów w piątek po południu. Obie drużyny miały rozegrać drugi mecz w piątek wieczorem, ale mecz został przełożony z powodu deszczu na 30 minut przed rozpoczęciem meczu.

Prognozy z soboty nie są obiecujące, ale drużyny spróbują ponownie zagrać dwukrotnie. Oddzielny podwójny nagłówek zaplanowano na wejście o godzinie 13:00 i 19:00 Kyle Gibson rozpocznie pierwszy mecz Phillies, a Noah Syndergaard zdobędzie piłkę w drugim meczu.

Jeśli w sobotę znów będzie padać, w niedzielę drużyny spróbują zagrać podwójną główkę. Jedna gra ma się rozpocząć o 13:35 tego dnia.

Jeśli pogoda uniemożliwi Phillies i Nationals ukończenie serii czterech meczów, Phillies powrócą do Waszyngtonu, aby rozegrać mecz w czwartek, dzień przed rozpoczęciem play-offów, jeśli mecz ten wpłynie na wyścig eliminacyjny.

Phillies mają zakończyć sezon zasadniczy meczami w Houston w poniedziałki, wtorki i środy.

Po katastrofie w Chicago, Phillies byli bardzo zadowoleni ze swojego zwycięstwa w piątkowe popołudnie. Ich przewaga nad Milwaukee to wciąż połowa gry.

Przed przybyciem do Waszyngtonu rodzina Phillies została zmieciona w Chicago Cubs, zwiększając liczbę przegranych do pięciu w nieodpowiednim czasie. Ofensywa Phillies była brutalna, ponieważ strzelili tylko trzy przejazdy i zostali w domu we wszystkich trzech meczach na Wrigley Field. To dlatego pierwszy mecz Rhysa Hoskinsa przeciwko praworęcznemu Ericowi Fade’owi Waszyngtonu był tak wielki w piątek.

„Wprowadza do bunkra więcej mocy i hałasu”, powiedział Hoskins o czasie, ale myślę, że naprawdę, jazda w pierwszej połowie byłaby dla nas długa. Myślę, że każdy powinien wziąć głęboki oddech, wiedząc, że wciąż możemy strzelać gole.

READ  Teddy Bridgewater: Nowy protokół wstrząsu NFL spowodował, że Miami Dolphins QB zostało usunięte w niedzielę, mówi zespół

„Ponownie Chicago nie było tak dobre, proste i proste, ale wiemy, że nadal w nim jesteśmy. Wciąż mamy szansę, dopóki skupiamy się na tym, co przed nami”.

Phillies, którzy od 2011 roku nie wychodzą poza sezon, kontrolują swój los. Gdy pozostało sześć meczów, ich magiczna liczba na Brewersach to pięć. Obejmuje to dogrywkę wygraną dzięki wygranej serii sezonu przeciwko Brewersom.

The Brewers mieli szansę pokonać Phillies w czwartek wieczorem, ale stracili prowadzenie 2:0, gdy Avicel Garcia z Miami strzelił ogromną przewagę w ósmej połowie, dając swojej drużynie zwycięstwo 4:2.

Dawno, dawno temu Marlinowie byli zabójcami Phillies, inicjatorami nadziei Phillies na sezon. Tym razem byli asystentami Veleza. Zwycięstwo Brewersów oznaczałoby dla nich pół gry, zanim Phillies weszli do piątkowego stołu.

Phillies byli w drodze z lotniska do hotelu drużyny w Waszyngtonie, kiedy Garcia rozbił Grand Slam, który utrzymał Phillies przed Brewersami.

– Właśnie wylądowaliśmy – powiedział Hoskins. „Byliśmy w autobusie, wszyscy stłoczeni wokół telefonu. Wspaniale było na nią patrzeć”.

Uśmiech.

„Jestem wielkim fanem Avisail Garcia”.

Oprócz pierwszej połowy Homera, Hoskins miał trafienie RBI w piątkowe zwycięstwo. Billy Walter, który został poturbowany przez Atlantę podczas swojego wcześniejszego startu, wykonał sześć przejazdów.

„Po moim słabym występie w ostatnich rundach, odetchnąłem z ulgą, że pojechałem tam i dałem zespołowi szansę na zwycięstwo” – powiedział Walter. – Chłopcy na to zasłużyli. Cieszyłem się, że im go wręczyłem.

Walter spędził sezon wypełniając start dla kontuzjowanych początkujących i tych, którzy mogą potrzebować przerwy. Zrobiłeś to dobrze. Drużyna jest 7-2 w ostatnich dziewięciu meczach.

Wygrana wielkoszlemowa Avicela Garcii w czwartek wieczorem i zwycięstwo Phillies nad Waszyngtonem w piątek po południu mogą być strzałem do przodu, który wzmocni ten zespół i będzie napędzał go poza sezon. Jasne, Phillies potrzebują trochę siana przeciwko Waszyngtonowi, najgorszej drużynie w głównych turniejach – Phils 14-2 przeciwko Nats – ponieważ w przyszłym tygodniu nadchodzi Houston i 102-wygrany Astros, który zagra w pierwszej rundzie play-off. Żegnaj, zdeterminowani, by grać na wielką skalę do końca sezonu zasadniczego. Justin Verlander, który kieruje głównymi programami ERA, zaprezentuje jeden z meczów w przyszłym tygodniu przeciwko Velezowi.

READ  Jak obejrzeć mecz Aaron Rodgers Jets vs. Giganci dziś wieczorem

Jeszcze sześć gier. Wyścig jest zacięty. Ale Phillies nadal są na miejscu kierowcy – nawet po utonięciu w Chicago.

– Chicago śmierdzi – powiedział Hoskins. „Odbiło się to na nas. Słuchaj, jesteśmy konkurentami, zależy nam, może czasami bardzo nam zależy. Ale w tej grze nie możesz skupić się na rzeczach zbyt długo. Tam, gdzie chcemy być”.