Mistrzostwa NFC: Barany pokonały 49ers, aby dotrzeć do Super Bowl

Obrazek
dług…Ryan Justin Kong dla The New York Times

W niedzielnym meczu o mistrzostwo NFC Los Angeles Rams awansują do Super Bowl po zdobyciu rywala z dywizji San Francisco 49ers, 20-17, 20-17.

Rams, który pokonał 10-punktową stratę w czwartej kwarcie, został wywołany przez rozgrywającego Matthew Stafforda i odbiornik Cooper Coop, którzy dołączyli do dwóch przyłożeń w grze.

„Nie da się lepiej napisać tej historii” — powiedział Stafford.

Dzięki wygranej Barany powrócą do Super Bowl po raz pierwszy od sezonu 2018. The Rams, którzy przegrali pierwsze dwa mecze z 49ers w tym sezonie, zmierzą się z Cincinnati Bengal, która w niedzielę pokonała Kansas City, aby zdobyć tytuł AFC.

The Rams zyskają przewagę na własnym boisku, ponieważ Super Bowl zostanie rozegrany na stadionie Sophie w Inglewood w Kalifornii.

dług…Doug Bank / Associated Press

To pierwszy występ Stafforda z The Rams po kilkunastu latach z Detroit Lions, gdzie nigdy nie wygrał meczu play-off.

Rams awansowali wcześnie, po tym, jak w zeszłym tygodniu zdobyli 24-punktową przewagę nad Tampa Bay Buccaneers, zanim uciekli dzięki wygranej. Jednak w przerwie 49 graczy wpadło do szatni 10-7 i dodało przyłożenie 17-7 w trzeciej kwarcie.

W pierwszej połowie Barany miały dłuższą piłkę i miały bardziej imponujące figury w ataku. Ale ranili się wiele razy. Stafford został zabrany, gdy próbował dostać się do kosza w ostatniej strefie w pierwszej kwarcie. Kopiący Rams Matt Kay nie trafił w bramkę w drugim meczu.

Stafford połączył siły z Guptą, zdobywając dwa punkty, ale mógłby zdobyć podanie przy przyziemieniu podczas kolejnego przejazdu, gdyby Gupta i Ben nie stracili podania Schoronecka.

READ  Japoński iSpace próbuje prywatnego lądowania na Księżycu: aktualizacje na żywo

W trzeciej kwarcie Stafford przegrał w czwartej i pierwszej w ataku rozgrywającym.

dług…Christian Peterson / Getty Images

49 graczy skorzystało na następnym jeździe, a 49 uderzając rozgrywającego Jimmy’ego Caropolo Tight End George Kitt na wynik 16 jardów z przewagą 17-7 na dwie minuty przed końcem kwarty.

Stafford zmobilizował Rams do szybkiej jazdy, która zakończyła się starciem Stafforda o drugie przyłożenie, zmniejszając deficyt do 17-14.

49 osób popełniło własne błędy. Bezpieczeństwo Jogiski Dart Stanowcza interwencja Stafforda została odrzucona w czwartym kwartale. Rams ostatecznie zjechał do Downfield i dodał bramkę z pola, aby wyrównać wynik.