Manchester United rozważa przeniesienie pożyczki do kapitana USMNT Christiana Pulisica

Manchester United Myślenie o wzięciu kapitana USMNT Chrześcijański Pulisic pożyczone od Premier League rywale ChelseaA sportowiec może ujawnić.

Newcastle UnitedA Juventus Wszyscy Atletico Madryt rozprawili się z piłkarzem, który kosztował Chelsea 58 milionów funtów (70 milionów dolarów), kiedy podpisał kontrakt z Borussii Dortmund w 2019 roku.

Pulisic, 23 lata, był sfrustrowany brakiem startu pod wodzą Thomasa Tuchela i chce grać więcej minut przed Mistrzostwami Świata w Katarze w 2022 roku tej zimy.

skrzydłowy, najdroższy piłkarz w Ameryce Północnej, Jest ważnym graczem USMNT i poprowadzi swój kraj w Katarze Ale walczył o regularne minuty z pierwszą drużyną na Stamford Bridge. on jest Zszedł z ławki w pierwszych dwóch meczach Chelsea w Premier League.

Chelsea wie, że gracz jest sfrustrowany, a on… Gotowy do słuchania ofert pożyczkowych. sportowiec Rozumie, że piłkarz będzie wolał Manchester United.

Tuchel już pozwolił swoim kolegom napastnikom Timo Werner idzie do RB LipskPodczas gdy Romulo Lukaku powrócił do wypożyczenia do Interu Mediolan Istnieje również zainteresowanie Callum Hudson-Odoi. Chelsea złożyła ofertę kupna Anthony’ego Gordona z Evertonu.

Śledź nasze aktualizacje na żywo dotyczące potencjalnej pożyczki od Christiana Pulisica.

Newcastle chce Pulisica, ponieważ wie, że może grać na trzech pozycjach w przedniej trójce, na obu skrzydłach, jako numer 10 lub 8, I taka różnorodność Apeluje do Manchesteru United, który przed dołączeniem do Chelsea mówił o podpisaniu kontraktu z Pulisic.

Po przeprowadzce na Stamford Bridge, Pulisic zagrał i wygrał w Liga Mistrzów Finał Superpucharu Europy i Klubowe Mistrzostwa Świata. Strzelił gola i był najlepszym graczem w meczu przeciwko Real Madryt Na wyjeździe w półfinale Ligi Mistrzów 2021. W pierwszym meczu brał udział jako rezerwowy i asystował Mason Mount.

Był także zawodnikiem meczu z Porto w ćwierćfinale – kiedy zremisował 11 faulami, to najwięcej od pięciu lat w jednym meczu Ligi Mistrzów. W obu meczach rozegranych w Sewilli Chelsea wygrała pierwszy mecz 2-0, a drugi przegrała 1-0.

READ  Rankingi fantasy football: prognozy z 8 tygodnia NFL w 2022 roku na podstawie sprawdzonego modelu, który przewyższa ekspertów

Pulisic również grał w trójkę Puchar FA Przegrane finały drużyn i finał Pucharu Carabao – siedem finałów w ciągu trzech sezonów.

W swoim pierwszym sezonie w Chelsea po przeprowadzce z Dortmundu w wieku 21 lat Pulisic strzelił 11 bramek i zaliczył 10 asyst we wszystkich rozgrywkach. Stany Zjednoczone Jadon Sanchoktóry dobrze grał w przygotowaniach do sezonu, ale zaczął sezon słabo, strzelił pięć goli i zaliczył trzy asysty w swoim pierwszym sezonie po Dortmundzie. Liverpool Trener Jurgen Klopp od dawna jest fanem Amerykanina, z którym pracował w Dortmundzie.

Ostatni sezon nie był najlepszy dla Pulisica, ponieważ opuścił dziewięć z dziesięciu pierwszych meczów ligowych z COVID-19, a następnie kontuzją kostki, ale wrócił do wyjściowego składu Chelsea i od października ubiegłego roku opuścił tylko jeden mecz z powodu kontuzji.

Pulisic strzela co 159 minut w Chelsea, chociaż Tuchel od czasu do czasu grał z nim jako skrzydłowy. Wkład Mounta w osiągnięcie celu jest co 192 minuty w tym samym przedziale czasowym.