Lane Kiffin do Auburn czy więcej futbolu Ole Miss po przegranej w Egg Bowl?

Oksford, proszę pani. – Stan Missisipi Włącza łyk.

Teraz będę jadł Lane Kiffin Uciekać przed chipem? On mówi nie.

Jeśli Kiffin planował ostatni ukłon w czwartek wieczorem na stadionie Watt-Hemingway, Bulldogi zepsuły imprezę jak nieproszony gość weselny siorbiący whisky w otwartym barze.

Ta miska na jajka była brzydka. Jest wiele.

Deszcz padał przez całą drugą połowę. Atak często wydawał się obcym pojęciem dla obu drużyn.

Obrona stanu Mississippi stała się gwiazdą. Bulldogs zapewnili lawinę przystanków w czerwonej strefie.

Potrzebując ostatniego przystanku, Bulldogs sr Randy Charlton odbił podanie łopatą po dwupunktowej grzey, że Ole Miss zremisuje pod koniec czwartej kwarty.

Po raz pierwszy w kadencji Mike’a Leacha Złote Jajko trafiło do Starkville. Rewanżowe zwycięstwo 24:22.

Gdzie idzie Kiffin? Wszędzie, jeśli wierzymy mu na słowo.

Karta meldunkowa stanu Mississippi:Obrona walczy o zdobycie Egg Bowl

Miska na jajka:Mississippi State pokonuje Ole Miss, gdy kontrowersyjny gwizdek prowadzi do dzikiego zakończenia

Pamiętaj, że:JJ Pegues w defensywie piłkarskiej Ole Miss łapie podanie przyłożenia w Egg Bowl.

Trener Ole Miss był powszechnie postrzegany jako faworyt do startu trenerskiego Auburn i W tej misce na jajka pojawiły się pytania o jego przyszłośćPo meczu powiedział jednak, że planuje zostać w Ole Miss.

Zapytałem bezpośrednio Kiffina: jeśli Auburn zaoferuje mu posadę trenera, czy spodziewa się, że będzie trenerem Ole Miss w przyszłym sezonie?

– Ja – powiedział bez wahania.

Według standardów Egg Bowl była to gra bez sztuczek. Nie. 20 Ole Miss (8-4, 4-4 SEC) miała coś, co można określić jedynie jako zwariowany tydzień. To poszło nie tak po tym, jak WCBI-TV poinformowało w poniedziałek, że Kiffin planował podjąć pracę w Auburn po Egg Bowl. Kiffin odpowiedział serią tweetów, w których kpił z dziennikarza, który opisał tę historię.

READ  Odwołanie i opóźnienie amerykańskiego samolotu zagraża światowemu chaosowi podróżniczemu w Nowy Rok | Przemysł lotniczy

Mimo to Kiffin nigdy nie powiedział słów, które fani Ole Miss musieli usłyszeć — podpisał przedłużenie kontraktu, aby zostać trenerem Rebeliantów. Wśród wszystkich swoich tweetów nigdy nie zaprzeczył swojemu zainteresowaniu Auburn.

Kiffin publicznie zobowiązał się do oddania Ole Miss po Egg Bowl. Nazwał raport telewizyjny „fałszywym raportem” i powiedział, że powiedział swoim graczom w tym tygodniu.

Po dwóch meczach powiedział, że planuje trenować Ole Miss w przyszłym sezonie.

Kiffin nie jest przewidywalny i przez ponad dekadę odrzucał Tennessee. Tak więc pewne napięcie utrzymuje się, dopóki Auburn nie ogłasza misji.

Jeśli Kiffin odejdzie, jego ostateczny wkład w Ole Miss będzie porażką.

Kiffin ma bystry umysł w ofensywie, ale nie wiedziałbyś o tym w czwartek, zwłaszcza w rozmoczonej drugiej połowie.

Noc należała do Bulldogs (8-4, 4-4) — aw szczególności do obrony Zacha Arnetta. MSU stłumił potworny, gwałtowny atak Ole Miss.

Sześć dysków Ole Miss przebiło linię 35 jardów. Tylko dwóch poszło na przyłożenia.

Kiffin często odgrywa rolę hazardzisty na statkach rzecznych, ale ma bardziej konserwatywne podejście do większości tej gry. Przeważnie to działało, dopóki nie zdecydował się na to na czwarte i 1 w trzeciej kwarcie, z Ole Miss utrzymującym się na prowadzeniu 16-14. Rebelianci prowadzili przepustkę typu play-action, ale żaden odbiorca nie prowadził tras.

dezorientacja.

„Mieliśmy nieporozumienie” – powiedział rozgrywający Ole Miss, Jackson Dart.

Konwertuje przy czwartej próbie i uderza pięścią w przyłożenie, Ole Miss wygrywa.

Weź gola z gry, a Ole Miss prawdopodobnie wygra.

Uruchom podanie w akcji bez nikogo, do kogo można rzucić, a Ole Miss przegrywa.

Jazda, która rozpoczęła się na 36-jardowej linii MSU, nie przyniosła żadnych punktów. W kolejnym posiadaniu Bulldogs objęli prowadzenie. Nigdy go nie poddali.

READ  2022 Masters Leaderboard: relacje na żywo, wynik Tiger Woods, wyniki w golfa w czwartej rundzie krajowej w Augusta dzisiaj

Obrona Ole Miss zasługuje na lepszy los. Otis Reese przechwycił podanie. Davies Robinson i Troy Brown grzebali. Linia obrony nękała Willa Rogersa. Ale obrona Rebeliantów, która odbiła się tydzień po porażce z Arkansas, nie otrzymała żadnej pomocy od ataku Ole Miss.

Obrona Arnetta nie uzyskała dużej pomocy, ale wystarczyła, a Rogers znalazł otwartą Rarę Thomas na kluczowe przyłożenie w czwartej kwarcie.

Narracja sezonu MSU opiera się na tej grze. Leech nie mógł przegapić tego turnieju już trzeci sezon z rzędu. Obrona Arnetta upewniła się, że tego nie zrobił.

Bulldogs przetrwali jeden z najtrudniejszych harmonogramów w kraju, ale mieli starszy skład i trzeciego roku rozpoczynającego rozgrywającego. Mieli rekord 5-1 na otwarcie sezonu, więc osiągnięcie 7-5 i pójście do mizernej miski wydawałoby się zmarnowaną szansą.

Trenerzy mówią, że zwycięzcy zostaną zapamiętani w listopadzie. Cóż, State osiągnął wynik 3-1 w listopadzie, wygrywając najważniejszy mecz w swoim harmonogramie po raz pierwszy od 2019 roku.

Bulldogs są teraz atrakcyjnym kandydatem do Citrus Bowl.

Co ważniejsze, odzyskują kontrolę nad chipem, podczas gdy Ole Miss czeka na następny ruch Kiffina.

Blake’a Topmeyera Felietonista SEC dla sieci USA TODAY. Wyślij mu e-mail BToppmeyer@gannett.com I śledź go na Twitterze @btoppmeyer.

Jeśli podobała ci się relacja Blake’a, rozważ to Subskrypcja cyfrowa Umożliwi to dostęp do nich wszystkich. Sprawdź też jego podcast, Piłka nożna SEC jest niefiltrowanaUzyskaj dostęp do ekskluzywnych kolumn przez lub SEC jest niefiltrowany Aktualnościeter.