Lamar Jackson z Ravens uderza Isaiaha Likely’ego podaniem niszczyciela broni

Jacksonville na Florydzie – Rozgrywający Baltimore Ravens Lamar Jackson oddał przechwyt w niedzielny wieczór i zdobył pierwsze przyłożenie w meczu tuż przed przerwą.

Podczas ostatniej jazdy Baltimore w pierwszej połowie Jackson uderzył mocno Isaiaha Likely’ego, zdobywając 16-jardowe przyłożenie, dając Ravens prowadzenie 10: 0 nad Jacksonville Jaguars. Po tym, jak Jackson został wyrzucony po poprzednim posiadaniu piłki, trafił 6 z 8 na 63 jardy, a Ravens wykorzystali trzy trzecie upadków.

Jackson błysnął swoją wyjątkową nieuchwytnością, ustanawiając drugie przyłożenie Ravens w drugiej połowie, uciekając przed workiem i odnajdując Likely’ego, który dokończył z 26 jardów do Jacksonville. Gus Edwards uderzył stamtąd i Ravens prowadzili 17-7 na początku czwartej partii.

W niezwykłej pierwszej połowie Jackson lepiej oddawał głębokie podania niż krótkie. Miał 5 na 6 przyłożeń przy podaniu na co najmniej 10 jardów. W rzutach poniżej 10 jardów notował 6 na 10 po przechwycie.

Jackson prowadził Baltimore w pierwszej połowie, kupując na czas swoją obecnością w grze podań i odpowiadając za większość produkcji w grze biegowej. Ma 134 jardy podań, 30 jardów w biegu i 164 jardy całkowitego ataku.

READ  Big Ten przedstawia nowy harmonogram rozgrywek piłkarskich na sezony 2024–28

W międzyczasie rozgrywający Jaguars, Trevor Lawrence, przegrał faul na Baltimore 23 i nie udało mu się trafić piłką na linię 5 jardów Ravens po upływie czasu w pierwszej połowie. Lawrence rzucił krótkie podanie bez limitu czasu i skończył się czas.