Lamar Jackson, Ravens pokonali Jaguars i zapewnili sobie miejsce w play-offach w Sunday Night Football

Lamar Jackson i Ravens zbliżają się do czołowego miejsca w lidze AFC. (Mike Carlson/Getty Images)

W niedzielny wieczór Lamar Jackson odniósł kolejne zwycięstwo, umacniając tym samym swój status MVP.

Jackson poprowadził Baltimore Ravens do zwycięstwa 23-7 nad Jacksonville Jaguars w meczu „Sunday Night Football” na stadionie EverBank. Zwycięstwo zapewniło Ravens bilans 11-3 w sezonie i oficjalnie zapewniło im miejsce w play-offach.

Ravens szybko oddali piłkę po golu z gry Justina Tuckera w pierwszej kwarcie, a następnie w drugiej kwarcie Isaiah Could z 16 jardów.

Jaguary miały zdobyć bramkę tuż przed przerwą, ale Lawrence całkowicie źle zarządzał zegarem. Po głębokim podaniu do Zay’a Jonesa, które doprowadziło ich do linii 5 jardów, Lawrence nie uderzył piłki. Zamiast tego rzucił go Parkerowi Washingtonowi w mieszkaniu, który został wrzucony do środka. Doprowadziło to do upływu czasu, co spowodowało krytyczny błąd Jaguarów i dało Ravens prowadzenie 10-0 do przerwy.

Jaguary w końcu doszły na boisko w drugiej połowie, po tym jak Jamaal Agnew wyrwał się i pobiegł po przyziemieniu na odległość 65 jardów. To zagranie było najdłuższym podaniem po przyziemieniu w karierze Lawrence’a i najdłuższą grą Jaguarów od startu w tym sezonie.

Jednak Ravens odpowiedzieli i rozpoczęli czwartą kwartę.

Jackson, który jakimś cudem uniknął worka, został prawdopodobnie znaleziony w czerwonej strefie podczas prawdopodobnie jego najbardziej absurdalnego zagrania wieczoru – a było ich mnóstwo do wyboru. To zapewniło Gusowi Edwardsowi krótką passę przyziemienia i Baltimore ponownie prowadziło 10.

Stamtąd Tucker strzelił dwa gole z gry, a Ravens po raz ostatni wyszli z czerwonej strefy i przypieczętowali 16-punktowe zwycięstwo.

Jackson trafił 14 z 24 na 171 jardów, przyłożenia i przechwytu dla Ravens. Miał 97 jardów na 12 prowadzących na ziemi, aby poprowadzić tam zespół. Prawdopodobnie skończył z 70 jardami po pięciu chwytach.

READ  Byli koledzy z drużyny Chiefs rozdzierają LeSean McCoy i bronią Erica Bieniemy'ego

Lawrence trafił 25 z 43 na 264 jardy i przyłożył w przegranej z Jacksonville. Był także ich czołowym zawodnikiem z 41 jardami na czterech prowadzących. Agnew miał 70 jardów przy dwóch połowach. Jaguary, które mają obecnie 8–6 lat, w przyszłym tygodniu zmierzą się z Tampa Bay Buccaneers. Colts i Texans również mają bilans 8-6, co oznaczałoby świetne zakończenie meczu w AFC South.

Obserwuj, jak Yahoo Sports dostarcza najnowsze wiadomości, wyniki i kontuzje podczas Sunday Night Football w 15. tygodniu.

Relacja na żywo dobiegła końca47 aktualizacji

• Ravens oficjalnie wywalczyli sobie miejsce w play-offach

• Ravens dostają przełamanie, co powinno zakończyć to spotkanie.

• Jaguary przegrały to wyzwanie.

• Doprowadziło to do kolejnego gola z gry Justina Tuckera. Mamy 23-7 Ravens i zostało około 6 minut do końca

• Cóż, to powinno wystarczyć

• Jags zatrzymują Ravens po trzecim golu, co wymusza kolejnego gola z gry Justina Tuckera.

Baltimore prowadzi 20-7 na około 8 minut przed końcem w Jacksonville.

• Poważna kontuzja Keatona Mitchella. Jego noc dobiegła końca

• I następuje lądowanie. Baltimore prowadzi 10-7

• „Kar to zwycięstwo” – prawdopodobnie powiedział gdzieś Kirk Ferentz.

Jags sami przejmą 10.

• Było to najdłuższe podanie przyziemienia w karierze Trevora Lawrence’a.

• Mamy grę! Jamal Agnew zabiera go do domu i sprowadza Jags z powrotem w ciągu 3 minut.