Kowboje zdobywają punkty w mniej niż minutę, aby pokonać późnego INT we własnej czerwonej strefie, uciekając przed nieznośnymi Teksańczykami

ARLINGTON, Teksas — Jeśli fani NFL spodziewali się brzydkiego zwycięstwa w niedzielę, Kowboje z Dallas Gwarantowana dostawa.

The Cowboys, których Vegas przewiduje jako faworytów z 17,5 punktami BetMGM, Houston przegrywał z Teksańczykami 30 minut przed przerwą na 29 minut przed końcem. Następnie, po dniu pełnym obrotów, rozgrywający Doktor Prescott Poprowadził kliniczną 11-play, 98-jardową jazdę, aby ustawić biegacza Ezechiela Elliottauciekł po przyłożeniu 2 jardów na 41 sekund przed końcem i wygrał 27-23.

Uczciwie jest zapytać, gdzie był ten rytmiczny atak Cowboys na niedzielną prawie całkowitą porażkę. Ale co jest niezaprzeczalne: wygrali 10. miejsce w sezonie, utrzymując przy życiu swoje niewielkie nadzieje na tytuł NFC East.

z Orły z Filadelfii bicie Giganci z Nowego JorkuDallas potrzebowało czegoś więcej niż tej wygranej TeksańczycyWskazane jest pomyślne zastosowanie.

Zwycięska jazda pokazuje, do czego zdolne jest Dallas: Prescott znajduje nurkującego odbiornika Noah Brown Blisko prawej linii bocznej, a ciasny koniec wciśnięty w ruch uliczny Daltona Schultza Pop w kolejnych rzutach na 18 jardów, w środku pola. odbiorca Cee Dee Lamb Przyczynił się do ruchu. Prescott dwukrotnie użył nóg, w tym 6-jardowy zysk na trzecim i 1. Elliott strzelił gola i wystawiono broń kowbojów.

Dak Prescott (4), Ezekiel Elliott i Dallas Cowboys przejechali późnym 98-jardowym podjazdem, aby uniknąć zakłopotania przeciwko Houston Texans. (Zdjęcie autorstwa Toma Penningtona/Getty Images)

Ale żeby fan nie dostroił się do tej jazdy, powiedzmy sobie jasno: Kowboje, a zwłaszcza ich atak, to dobrze naoliwiona maszyna i nie przypominają Teksańczyków. Mimo że odpoczęli swoim górnym obrońcą i dwoma najlepszymi odbiorcami, byli bardzo skuteczni przez cały dzień. Kowboje opisaliby swoją grę jako niechlujną.

Ponieważ powracający do Cowboys Kavonte Durbin dobrze złapał piłkę w pierwszej kwarcie, co dało Teksańczykom krótkie pole. Sześć zagrań później Damion Pierce, rozgrywający w Houston, eksplodował, zdobywając punkt.

READ  Fani walczą o wydostanie Novaka Djokovica z hotelu. Wewnątrz uchodźcy zastanawiają się, czy kiedykolwiek odejdą

W drugiej kwarcie nieobliczalny dzień dla gry podań Cowboys był w pełni pokazany. Podanie Prescotta odbiło się od palców Browna, po czym wylądowało w rękach teksańskiego narożnika Tremona Smitha.

Tym razem odbiornik Houston Amari Rodgers – Rozegrał 27 meczów w karierze bez gola Pakowacze Green Bay – Złapał przyłożenie z 28 jardów od oczywistego rozgrywającego z czerwonej strefy Teksańczyków, Jeffa Driskella w niedzielę.

Dwie straty Cowboys, dwa przyłożenia po niefortunnych błędach Houston prowadziły 20-17 w trzeciej kwarcie.

Obrona Dallas próbowała odwrócić sytuację. Bezpieczeństwo Donovana Wilsona Gdy leżał na ziemi, obrońca zaatakował go i Pierce został rozebrany Trevona DixaPoczątkowy rzut rożny Dallasa, który nie doznał kontuzji na koniec sezonu, odzyskał luźną piłkę i zwrócił ją na 17 jardów.

Ofensywa Cowboys musiała przejść 28 jardów, aby odzyskać prowadzenie. Zdobyli 27 obiegów, zanim przekazali piłkę do On Downs. Teksańczycy wkrótce podążyli za rzutem karnym z 54 jardów po stracie i wyszli na prowadzenie 17 punktami.

Dopiero w czwartej kwarcie obrona Cowboys uratowała ich. Prescott, uderzony przez napastnika z prawej strony, rzucił kosztowne przechwycenie, aby ustawić Houston z pierwszym i golem z 4. Obrona Dallas wspięła się na linię bramkową, po czym przeszła 98 jardów w 2 minuty, do 39. Sekundy.

Stawka była zwodniczo wysoka, gdy Kowboje prawie się pogubili. Dallas wszedł z 18% szansą na tytuł w dywizji, gwarantując tym samym mecz barażowy u siebie. Symulator Playoff NFL New York Timesa. Porażka z Teksańczykami przy wygranej Eagles obniżyłaby ich szanse do zaledwie 3%. Zamiast tego utrzymują się na poziomie 11%.

Dallas powinno wiele wziąć z tej gry, w tym to, jak obrona Houston była w stanie podać 11 podań Daka Prescotta. Mądrze byłoby również powrócić do przesłania, które główny trener Mike McCarthy podkreślił na spotkaniach zespołu w tym tygodniu za pomocą klipu wideo z udziałem Myszy i Sera.

READ  Hiszpania pokonała Holandię i awansowała do pierwszego półfinału mistrzostw świata

Wiadomość: Nie jedz sera.

Innymi słowy: nie przesadzaj. Nie myśl, że wygrasz. Nie myśl, że najlepszy zespół zawsze wygra.

W niedzielę Cowboys wygrali z mniej utalentowaną drużyną. Aby osiągnąć potencjał, do którego wierzą, że są zdolni, będą potrzebować więcej.