Kariera Juliusa Randle’a do 46 punktów doprowadziła do zwycięstwa Knicks nad Kings

SACRAMENTO, CA — Julius Randle został ukarany grzywną przez NBA od niedzieli do poniedziałku.

Tym razem nadeszła kolej Knicksa na pokonanie ogromnego deficytu i odniesienie tak bardzo potrzebnego zwycięstwa.

Randle eksplodował z najlepszym w karierze 46 punktami, prowadząc 44 punkty w trzeciej kwarcie, gdy Knicks odrobili straty z 19 punktów w pierwszej połowie, by pokonać Kings 131-115 w rzutach karnych na Dzikim Zachodzie o złoto 1.

„Kiedy gra z taką intensywnością, podnosi wszystkich na duchu” – powiedział Tom Thibodeau. „Atakował kosz, strzelał do wszystkich trzech i grał w zgiełk. To był jego świetny, wszechstronny mecz. ”

Wygrywając jeden z drugim California set z Clippers i Kings, Knicks zanotowali swoją pierwszą serię wygranych dwóch meczów od połowy stycznia, kiedy to odnieśli trzy zwycięstwa z rzędu nad San Antonio, Dallas i Atlantą.

Julius Randle zakończył karierę 46 punktów.
AP

The Knicks, w wieku 27-38, przesunęli się o 4 mecze za Hawks, zajmując 10 miejsce i ostatnie miejsce Konferencji Wschodniej z 17 meczami. Od przerwy All-Star grali dobrze, a teraz mają coś do pokazania.

Podejrzany o serię 3 punktów w tym sezonie, Randle strzelił osiem rzutów za 3 punkty (w 16 próbach) i strzelił 18 na 31.

„Przyglądam się otwarcie i po prostu nie mogę się tego doczekać” – powiedział Randall o swoim trzypunktowym zepsuciu. „Po prostu bawię się, a nie zgaduję i nie strzelam z otwartego strzału”.

To była dziwna podróż dla Randalla, Kto otrzymał grzywnę w wysokości 50 000 USD od NBA? W niedzielę za to, że nie prowadził ligi w piątkowej potyczce w Phoenix z Camem Johnsonem.

Zapytany o grzywnę Randall przerwał i powiedział: „Następne pytanie. Już mam duże kłopoty”.

RJ Barrett również miał dobrą drugą połowę i zakończył z 27 punktami, Emmanuel Quikley również zdobył 27 punktów. Evan Fournier strzelił na starcie 0-4 i uzbierał 15 punktów.

READ  BREAKING: Stefon Tweet ogłasza wycofanie się z NFL

The Knicks eksplodowały na starcie 35-17 w drugiej połowie, aby wymazać 15 punktów w pierwszej połowie. W drugiej połowie zdobyli 83 punkty, najwięcej po przerwie od 1969 roku. Randle zdobył 32 punkty w drugiej połowie.

„Julius miał z tym wiele wspólnego” – powiedział Barrett. „Wszyscy mieliśmy szalony rytm. Fajnie jest poruszać piłką i jeść wszystkich. ”

Zginęli w wodzie w pierwszej połowie, z wyjątkiem ich centrum świec zapłonowych, Mitchell Robinson, który popełnił dwa faule w ciągu pierwszych dwóch minut, został usunięty, a następnie powiedział, że cierpi na „choroba”.

Julius Randle
Julius Randle podszedł, by pozować do zdjęcia podczas zwycięstwa Knicksów nad Królami.
USA Dzisiaj Sport

Randle strzelił 3 bramki w ostatniej minucie trzeciej, dając Knicksowi prowadzenie 92-87 i uciekli z nim w czwartej kwarcie, utrzymując swoich kluczowych graczy do ostatnich dwóch minut.

The Knicks pokonali Kings 44-24 na trzecim miejscu, najwięcej punktów, jakie zdobyli w dowolnym okresie w tym sezonie. Randle strzelił 17 goli w kwarcie i miał 30, aby wejść do ostatniej tercji.

Zła wiadomość była taka, że ​​Cam Reddish został ranny. Wznosząc się do rywalizacji w uderzeniu na początku czwartej kwarty, Reddish został przewrócony przez Daviona Mitchella i ciężko upadł, uderzając go w ramię. Czerwonawy pozostał na ziemi trzymając się za głowę, po czym pomógł mu złapać się jego prawego ramienia przy 11:11 w lewo. Thibodeau powiedział, że nadal jest testowany po meczu.

The Knicks zasłużyli także na brawurowy występ w defensywie debiutującego rozgrywającego Milesa McBride’a. Pod koniec trzeciej partii McBride ukradł piłkę Mitchellowi i został faulowany. W następnym posiadaniu McBride wymusił rzut sędziowski.

Gra zaczęła się słabo, o ile się da. Królowie skoczyli 7-0, 12-2. Robinson popełnił dwa faule w pierwszym meczu 1:40, jeden w 3-punktowej grze Sabonisa, który później wyrzucił się za kłótnię i uderzenie sędziego.

Emmanuel Quikley zakończył z 27 punktami.
AP

Robinson został usunięty, a debiutant Jericho Sims popełnił trzy faule. Zamiast wracać do Robinsona, Thibodeau po raz pierwszy od przerwy All-Star zatrudnił weterana Taja Gibsona.

READ  Napoli zdobywa pierwszy tytuł od czasu, gdy Maradona grał w klubie

Bez Robinsona obrona Knicksów zapewniła Królom wiele wszystkiego. De’Aaron Fox bezkarnie podszedł do kosza, strzelając gola w czterech łatwych próbach.

Kings mieli aż 20 punktów w drugiej kwarcie i do przerwy prowadzili 63-48, zanim wszystko się zawaliło i spłonęło.

„Wiedzieliśmy, że Sacramento to dobry zespół, ale wiadomo, że się poddają” – powiedział Quikley.

„Wiedzieliśmy, że trudno będzie dostać się do meczu ze względu na mecze jeden po drugim i ich szybkość” – powiedział Tibodou. „Prędkość Foxa jest dla ciebie świetnym testem i wcześnie weszliśmy do dziury. Ale nigdy się nie poddaliśmy i to była najlepsza rzecz. Walczyliśmy i walczyliśmy. Potem Julius wystartował i to, co robił dookoła, było takie fajne. ”

„Staliśmy na nogach i po południu byliśmy trochę zmęczeni” – dodał Barrett. „Potrzebowaliśmy tych dwóch zwycięstw”.