Josh McDaniels: Jimmy Garoppolo robi wszystko, co w jego mocy, aby wygrać

Jimmy Garoppolo nie osiągał imponujących wyników, gdy był rozgrywającym 49ers, ale poprowadził drużynę do zwycięstw w 38 z 55 meczów jako drużyna NFC West.

Ten talent do znajdowania sposobu na zwycięstwo był widoczny w jego debiucie w drużynie Raiders. Po stracie wczesnego prowadzenia Raiders mieli piłkę na własnej linii 25 jardów i na niecałe dziewięć minut przed końcem wyszli na prowadzenie 16-10. Garoppolo wykonał cztery podania z rzędu, w tym sześć jardów przyłożenia do Jakobiego Meyersa, zapewniając Raiders prowadzenie, a następnie przypieczętował zwycięzcę meczu biegiem na osiem jardów po trzeciej i siedmiu akcjach po dwóch minutach ostrzeżenie.

Po zwycięstwie 17-16 trener Raiders Josh McDaniels pochwalił rozgrywającego, który potrafi wymyślić właściwą grę we właściwym czasie.

„Jest dobrym przywódcą. Wygrał Wiele gier „W tej lidze” – powiedział McDaniels na stronie internetowej zespołu. „Myślę, że chłopaki w szatni wiedzą, kogo mają i co ten facet może zrobić oraz jak bardzo jest konkurencyjny. Jest bardzo dobrym liderem. Świetnie się porozumiewa. Po prostu robi wszystko, aby wygrać. przejmują się jego statystykami czy czymś podobnym, to tylko on.” „Wszystko, co mogę zrobić na moim stanowisku, aby pomóc drużynie w zwycięstwie, postaram się to zrobić.” Bardzo szczęśliwy, że jest Raiderem.

Szeroki skrzydłowy Davante Adams powiedział za pośrednictwem Paula Gutierreza z ESPN.com, że „Tego rodzaju gra „To była różnica w naszym sezonie” w zeszłym roku, ponieważ Raiders nie mogli zakończyć meczu, przegrywając dziewięć meczów jednym przyłożeniem lub mniej. Jeśli Garoppolo będzie w stanie w dalszym ciągu poprawiać swój rekord, w nadchodzących tygodniach Raiders również powinni cieszyć się płynniejszą grą.