Josh Allen pokonuje Dolphins i zdobywa miejsce w play-off

Drugi najbardziej oczekiwany pojedynek sezonu pomiędzy Miami Dolphins i Rachunki Buffalo Tym razem na północy stanu Nowy Jork pogoda była dokładnie odwrotna niż w stanie Sunshine.

Wynik? Zwycięstwo gospodarzy w ich fajnych elementach.

The Bills pokonali ich i zapewnili sobie miejsce w play-off czwarty sezon z rzędu Rywal AFC East32-29, aby poprawić do 11-3 w sezonie.

Blizzard rozpoczął się późno w tej grze i był remis 29-29, kiedy Miami uderzyło piłkę do Bills. Allen i atakujący wykonali 15 zagrań na boisku, zanim krótkie podanie Tylera zabiło pozostały zegar i ustawiło bramkę z gry.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY UZYSKAĆ ​​WIĘCEJ RELACJI SPORTOWYCH NA FOXNEWS.COM

Quintin Morris nr 85 z Buffalo Bills świętuje po złapaniu podania przyłożenia przeciwko Miami Dolphins podczas pierwszej kwarty meczu na Highmark Stadium 17 grudnia 2022 r. w Orchard Park w Nowym Jorku.
(Timothy de Ludwig/Getty Images)

Gdy gracze Buffalo usuwali lód z miejsca kopania, Bass wbił piłkę z 25 jardów, aby wygrać.

Aby zremisować mecz, Bills musieli wyjść na boisko z ośmiopunktową stratą, wiedząc, że zdobycie przyłożenia będzie wymagało dwupunktowej konwersji. Allen był w stanie znaleźć Dawsona Knoxa do tego przyłożenia, ale podczas dwupunktowej konwersji musiał wzbić się w powietrze, aby przerwać lay-up.

Kibice Billsa rzucają śnieżkami, aby uczcić pierwsze przyłożenie VS. Delfiny

Allen zakończył mecz z 304 jardami w powietrzu i czterema przyłożeniami, rzucając się na 77 jardów w 10 próbach.

Śnieg, który spadł przed meczem, zachęcił fanów Billsa do rzucania śnieżkami na boisko, a sędziowie nie mieli go po dwóch celebracjach przyłożenia Buffalo. W audycji wspomniano również, że rzucali nimi niektórzy fani Strona delfinówSędziowie opóźnili mecz i zagrozili Bills 15-jardową karą, jeśli śnieżki zostaną rzucone.

Pierwszym z tych przyłożeń Allena było podanie z 14 jardów do Quintina Morrisa w pierwszej grze, co dało wynik 7-3.

READ  Moskwa mówi, że umowa dotycząca zboża z Morza Czarnego jest martwa - Politico

Po tym, jak Dolphins odpowiedzieli kolejnym golem z gry, Bills rozegrali 12 zagrań i 75 jardów, zdobywając przyłożenie Nyheim Hines – jego pierwsze z Bills od czasu wymiany z Indianapolis Colts.

Ale Miami w końcu dotarło do strefy końcowej po trzech wyjazdach do czerwonej strefy, dzięki Chalvonowi Ahmedowi, który zdobył swoje pierwsze przyłożenie w sezonie, bieg na 11 jardów, aby zmniejszyć prowadzenie Bills z powrotem do jednego.

Salwan Ahmed nr 26 z Miami Dolphins świętuje po zdobyciu przyłożenia przeciwko Buffalo Bills podczas drugiej kwarty meczu na Highmark Stadium 17 grudnia 2022 r. w Orchard Park w Nowym Jorku.

Buffalo odpowiedział, a James Cook przeszedł cztery jardy po przyłożenie od Allena, co dało wynik 21-13.

Ponownie Dolphins wrócili z własnym przyłożeniem, gdy Jaylen Waddle uwolnił się od obrońców Billsa i przeszedł 67 jardów, aby zdobyć wynik.

Potem nadeszła ich kolej, by ponownie przejąć inicjatywę. Tyreek Hill zdobył 26-21 z wynikiem 20 jardów.

Gol z gry po strzale Allena dał 16 punktów z rzędu zdobytych przez Dolphins, ale Bills nigdy nie grzebali. Ostatecznie wiedzieli, że mogą zabić trochę zegara na lodzie i ustanowić zwycięski wynik.

Ogólnie, Stefan Dix Wiodący odbierający Allena, ale Knox miał 98 jardów na sześciu przyjęciach, jego najdłuższy 45-jardowy chwyt i bieg. Diggs zakończył z 60 jardami na pięciu przyjęciach.

Dua Tagovailo z delfinów walczących z zimną pogodą Buffalo oczekuje: „Śnieg w Alabamie”

Dla Dolphins Tua Tagowailoa zdobył 17 z 30 rzutów na 234 jardy z dwoma przyłożeniami, podczas gdy Raheem Mostert nadał ton na boisku, zdobywając 136 jardów na 17 prowadzących.

W grze z podaniem, duży chwyt Waddle’a po przyłożeniu pomógł mu w grze, zdobywając 114 jardów w trzech chwytach. Hill miał 69 jardów na dziewięć połowów.

Podczas gdy Dolphins nadal walczą o miejsce w fazie play-off, Bills mogą odetchnąć w przyszłym tygodniu, gdy zmierzą się z Bears w drodze do Chicago.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Miami, teraz 8-6 po przegranej trzeciej grze z rzędu, zmierzy się z Green Bay Packers w Boże Narodzenie.