Jak PFF ocenia Brock Purdy’ego drużyny 49ers w 11. tygodniu zwycięstwa nad Buccaneers – NBC Sports Bay Area i Kalifornia

Brock Purdy zaliczył swój najlepszy występ w swojej dotychczasowej karierze w wygranym 27:14 meczu 49ers z Tampa Bay Buccaneers w niedzielę na stadionie Levi’s, a oceny drużyny w PFF ujawniają więcej szczegółów.

Rozgrywający drugiego roku wykonał 21 ze swoich 25 prób na odległość 333 jardów i trzy przyłożenia, będąc pod presją w 51,6% swoich strat. Purdy pod presją wykonał dziewięć ze swoich 11 prób na odległość 124 jardów i 113,6 podań.

Purdy nie trafił tylko w jedno podanie, wykonując 13 z 14 prób na odległość 10 jardów lub mniej. Przy podaniach na odległość od 11 do 19 jardów zawodnik stanu Iowa wykonał siedem z ośmiu prób, a przy podaniach na odległość 20 lub więcej jardów w dół Purdy wykonał dwa ze swoich trzech podań na odległość 116 jardów i przyłożenie.

Od 8. tygodnia Purdy osiągał średnio 12,1 jarda na próbę, znacznie wyprzedzając rozgrywającego Houston Texans C.J. Strouda, który osiągał średnio 9,2 jarda na próbę.

Oto więcej najważniejszych wydarzeń z ocen PFF 11. tygodnia 49ers:

przestępstwo:

T. George Kittle – 87,8

Kittle miał najwyższą ogólną ocenę w ataku 49ers, strzelając osiem z dziewięciu celów na 89 jardów i przyłożenie. Pięćdziesiąt sześć jardów Kittle’a padło po złapaniu, a ścisła końcówka All-Pro uzyskała skuteczną ochronę podań na poziomie 72,9.

Kittle również zmusił się do dwóch nieudanych odbiorów i podał kije podczas pięciu pierwszych prób jako odbierający.

WR Brandon Aiyuk – 87,6

Aiyuk miał drugą najwyższą ocenę w ataku za Kittlem, strzelając pięć ze swoich sześciu celów na 156 jardów i przyłożenie. Wszystkie pięć chwytów Aiyuka zakończyło się pierwszą próbą lub przyłożeniem. Aiyuk rozegrał 23 akcje z dystansu i 11 z gry.

RB Christian McCaffrey – 69,7

McCaffrey zanotował 21 prowadzenia na odległość 78 jardów, co daje mu średnio 3,7 jarda na prowadzenie, ale 51 z nich padło po kontakcie. Biegacz All-Pro trafił wszystkie pięć celów z odległości 25 jardów i był odpowiedzialny za sześć z pierwszych 22 przyłożeń w San Francisco.

READ  Harmonogram Pucharu Świata T20 – Indie kontra Pakistan 9 czerwca w Nowym Jorku

Linia ofensywna:

LT Trent Williams – łącznie 74,8, 68,9 bloków podań (1 prędkość)

LG John Feliciano – łącznie 67,8, 50,8 bloków przejazdowych (pojazd trójkołowy)

C Jake Brindle – ogólnie 56,4, 50,0 bloków podań (trzy pośpiechy)

RG Spencer Burford – łącznie 58,5, 15,0 zablokowanych podań (jeden worek, trzy bloki)

RT Colton McKevitz – łącznie 59,5, 55,7 zablokowanych podań (2 koła)

obrona:

LB Fred Warner – 83,9

Warner otrzymał najwyższe oceny w obronie dzięki swojemu zaangażowaniu na wszystkich poziomach. Liniowy obrońca All-Pro zanotował zwolnienie rozgrywającego (PFF liczy połowę worków jako 1,0), zmusił się do fumble i zanotował łącznie siedem odbiorów. W zasięgu Warner pozwolił na wszystkie sześć połowów, ale tylko na 20 jardów.

DL Eric Armstead – 83,6

Armstead uzyskał drugą najwyższą ocenę za produkcję we wnętrzu linii, uzyskując wynik w pośpiechu wynoszący 91,2. Doświadczony liniowy zaobserwował 12 presji w karierze na rozgrywającego Buccaneers, Bakera Mayfielda, jednym workiem, jednym trafieniem i 10 pośpiechami.

Tashauna Gibsona – 80,1

Bezpieczeństwo weterana uzyskało trzecią najwyższą ocenę w obronie, co pozwoliło mu złapać cztery cele z trzech jardów. Gibson również zanotował przerwę w podaniu i nie przegapił żadnego wślizgu.

SJaire Brown – 76,8

Nowicjusz był na boisku przez 36 snapów w obronie i pozwolił na jedno przyjęcie z odległości 41 jardów do dwóch celów, ale także przerwał dwa podania i przechwycił jeden przechwyt.

Szanse i zakończenia:

Cała obrona przystąpiła do szybkiego podawania, stosując łącznie 38 ataków – sześć worków, cztery trafienia i 28 podbiegów.