Igor Severino został zwolniony przez UFC za ugryzienie przeciwnika w swoim debiucie

Kariera Igora Severino w UFC trwała zaledwie półtorej rundy w sobotni wieczór, zanim został zdyskwalifikowany za ugryzienie przeciwnika, a następnie zwolniony z promowania walki.

20-letni brazylijski zawodnik, który zadebiutował w Oktagonie podczas gali UFC Fight Night w Las Vegas, wdał się w intensywną walkę z rodakiem Andre Limą, gdy 2 sierpnia zawodnicy stali twarzą w twarz z klatką w połowie rundy. , Lima wycofał się Nagle podniósł lewą rękę, aby zobaczyć sędziego Chrisa Tognoniego.

Sędzia natychmiast przerwał akcję i sprowadził na boisko lekarza Komisji Lekkoatletycznej stanu Nevada, który zbadał ramię Limy. Po zauważeniu śladu ugryzienia na jego ramieniu, Tognoni machnął ręką i pomachał zapałkę.

Koniec rundy nastąpił o 2:52 rundy i zakończył się pierwszą zawodową porażką Severino (9-1). Lima, który również debiutował w UFC, podniósł się do 8-0.

Po krótkim okresie, Kevina Ewella Doniesiono, że dyrektor generalny UFC Dana White rozcina Severino.

„To było dwóch niepokonanych, wschodzących zawodników” – White powiedział Iwellowi SMS-em. „Jeśli poczujesz się sfrustrowany i chcesz wycofać się z walki, jest na to wiele sposobów, ale najgorsze, co możesz zrobić, to ugryźć przeciwnika. Teraz doznasz kontuzji i stracisz największą szansę Nie wspominając już o tym, że będzie miał poważne problemy z Radą Bezpieczeństwa Narodowego.